Какво ще кажете вие?Момче ли е,или е момиче?

  • 10 975
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 433
Прилича ми на момче Grinning

# 31
  • Мнения: 2 172
Много ви благодаря,момичета   bouquet

Сега ми е по-спокойно.Незнам какво ме обзема,може би прекаленото желание за момче.Но в един момент се осъзнах,че може и да не е,все пак стават грешки и започнах да мисля ли мисля  Thinking

За това мислене допринася и факта,че коремът ми е същия какъвто беше и с момиченцето ми и общо взето всичко е сходно,но пък килограмите сега са по-малко въпреки постоянното тъпкане  newsm78 И куп такива въпроси се въртят в главата ми

Разбира се,че най-важното е да е живо и здраво,но самата нагласа и въобще всичко .... би ни хвърлило в тъч,ако има промяна  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 2 521
elfi4ka,и моя корем беше същия,и бременноста протече по същия начин,но ето че излезе момче второто WinkАз пък се бях настроила за момиче,че в шестия месец ми го казаха.Но до осмия месец си му пораснаха някои атрибути явно Laughing та  се видя че е  момче.А иначе на снимките които си сложила,и на мен ми прилича на момче newsm10

# 33
  • Мнения: 7 723
А пък на мене ми прилича на бебе. Бебе в 16 г.с.
Не бих дала категорично мнение за пола. Не и от тази снимка.
В 16 г.с. все още не си личи ясно пола...
Това, което може би прилича на пишка,
всъщност може и да е част от пъпната връв... Thinking
Не случайно на 4Д се ходи не по- рано от 20 г.с.
 Peace

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 21:27 от Руска

# 34
  • Мнения: 9 776
Руска, Shocked, ти верно ли го мислиш това? За карантиите извън тялото. Или ти си с грешка, или аз 33 години съм живяла в огромна заблуда Wink.

# 35
  • Мнения: 645
на мен ми прилича на момче

# 36
  • Мнения: 7 723
Руска, Shocked, ти верно ли го мислиш това? За карантиите извън тялото. Или ти си с грешка, или аз 33 години съм живяла в огромна заблуда Wink.
Повредата не е в твоя телевизор Wink
Не се изказах правилно, за което се извинявам  Wink Hug

# 37
  • Мнения: 57
Ох мила толкова много снимки имам и аз точно с такъв "израстък"   hahaha.Бъди сигурна,че е момче  Wink

# 38
  • Мнения: 4 784
elfi4ka, Даскалов на двуизмерен ехограф преди малко повече от 2 години, в началото на четвърти месец от бременността ми беше категоричен - МОМЧЕ! Такова и си имаме! Бих разчитала на неговото предположение. Той е страхотен специалист, а и с тази нова техника...
Спомням си, че когато си купи този 4д ехограф ни го представи като Ферарито в гинекологията Laughing. Успех и дано желанието ти да се окаже истина!

# 39
  • Мнения: 15 379
elfi4ka, по всичко личи, че бебето е момченце! В 10 седмица още, моят лекар си заложи дипломата, че чакам момченце (пак на 4D го видя). Този видеозон е доста прозорлив  и определянето на пола не го затруднява. А и пишоната на твоят малък мъж е съвсем видна Laughing.
Лека бременност и здрав син ти желая!!!   bouquet

P.S. Аз пък силно се надявам на една сестричка за моето диване. Дано!

# 40
  • Мнения: 1 029
И при мен се получи нещо подобно с второто дете. На феталната морфология докторът каза, че е 100% сигурен че е момче, а на следващите няколко консултации наблюдаващата ме гинеколожка каза, че е момиче или пък, че не може да види добре... В крайна сметка си се роди момченце, както ми казаха първия път. Изобщо не подлагам на съмнение компетентността на гинеколожката ми, а вероятно положението на бебето не е позволявало да се види добре както е станало и в твоя случай...

# 41
  • Мнения: 2 013
И на мен ми мяза на мъж!  Peace

# 42
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Хей, elfi4ka, успокой се - за да каже нещо толкова категорично този доктор, значи наистина го е видял.  Peace Предполагам другият - от ЖК-то, просто иска да е сигурен, за да твърди нещо категорично. А пък и като им знам какви са апаратите, то сигурно и той не вижда много ясно какво е детето. Не мога да ти тълкувам снимките, защото аз не съм ходила нито на фетална, нито на по-специален ехограф - просто и двата пъти правих амниоцентеза, и съвсем отрано знаех 100% пола на децата си - там поне няма как да се гадае, нали е генетично изследване. Та не се наемам да говоря по тях, че мога да кажа някоя глупост. Но стискам палци много скоро да ти потвърдят отново първата "диагноза" - че е момче, а след някой и друг месец да гушкаш сина си в прегръдките си. Hug Hug Hug

# 43
  • Мнения: 3 483
Елфичка, относно корема и през двете ми "женски" бременности коремът ми беше коренно различен. С първата родих на 90 кила Rolling Eyes, а второто родих на 65 при нормални мои 55. Ядях и различни неща. Само си спомням как на първото казаха, че виждат топчици и се "ядосах", защото исках момиче, а на второто като казаха пак момиче, се разочаровах в първия момент Joy
Но.... сега не мога да си представя да е друга втората ми щерка. Виждам, че първото ти детенце е още малко. Дано има кой да ти помага и се пази, не се натоварвай. После ще е веселбата, като играят заедно с тази малка разлика Laughing

# 44
  • Мнения: 4 292
Момче е, според това, което се вижда. Довери се на Даскалов и модерната техника.  Wink
Освен това, разбирам желанието ти за момченце. Аз изпитвах същото, при втората ми бременност, но за момиче и до последно се страхувах да не би да има грешка.

Общи условия

Активация на акаунт