Нося 40 номер обувки

  • 4 393
  • 24
  •   1
Отговори

Анкета

Когато си купувам обувки

Опции:

  • Мнения: 348
Здравейте! Гледам по списанията, че известните дами винаги по приеми и тържества  Mr. Green са с един, че и два номера по-големи обувки. Аз имам проблем с левия крак и все ме стискат обувките, но от някакви глупави предразсъдъци, които кой знае кой ми е набил в главата все си купувах моя номер обувки /39/, да не би случайно да излезе, че съм с много голям крак /не че не е Laughing/. Уви обувките, които в магазина са ми съвсем моя номер и не ме убиват от никъде, само след един, два часа, краката ми се подуват и... И така в гардероба грижливо подредени имам поне 6 чифта хубави обувки, които не нося защото знам, че час след като ги обуя ще почнат да ми причиняват проблеми.
Престраших се и си купих 40 номер обувки  Laughing И резултата е, че съм цял ден на ток, краката са ми отпочинали, не се подуват, изглеждат елегантни. Не мога да се нарадвам  hahaha
Знам, че има много момичето, които могат да си ходят цял ден на токчета и с без да си купуват по-големи обувки. Но все пак, има ли и други, които прилагат този трик, за да не се разхождат цял ден вкиснати  Joy

# 1
  • Мнения: 2 229
Зависи - след като направих ужасната грешка да си купя ботуши, които да ми стават, вече си ги купувам номер - номер и половина по-големи.
Сандали и обувки си купувам "моя номер".
Но по-малки не бих си купула, само и само да са еди какъв си номер.
А на токчета не ходя. Grinning

# 2
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Високи(над 10 см)  затворени обувки винаги купувам с един номер по големи ....
по тука6ната номерация нося 37, по българската 38

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 19:16 от sl

# 3
  • Мнения: 5 622
Понеже сновно пазарувам по интернет, включително и обувки, предпочитам да ги взимам с половин номер по-големи. Но когато купуваш нова марка и не си напаснал номера стават недоразумения  Crazy
Като цяло имам малко краче за жена с моя ръст и краката ми са съвсем стандартни, защото в 99% от случаите нямам никакъв проблем с номерацията и обувките пасват точно на крака ми  Grinning

# 4
  • Мнения: 3
Aз също нося 40 ,кракът ми е широк но пък малък, от както открих правилният номер и аз се преродих  и не ми пука , че е много за момиче Simple Smile

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 1
как така 40 номер ще е много за момиче? Размера на ходилото е в пропорция с височината! Няма  как да сме високи- 175, 180 а да носим 37 номер обувки. Моля за малко повече самочувствие в дамите носещи 40 номер  Hug

# 6
  • Мнения: 3
Е аз съм около 170-172 някъде и не се притеснявам много от номера на обувките си ,даже никой не ми вярва ,кракът ми изглежда даже малък Simple Smile))

# 7
  • Мнения: 7 474
Когато завърших училище носех 39,
когато се омъжих вече купувах 40,
след като родих съм на 41  Mr. Green
Изобщо не ме притеснява номера, а
това, че трудно си намирам хубави обувки Laughing

# 8
  • Мнения: 348
Оо да, и аз носех 38 докато учех, 39 после, а след раждането 39 с много фантазия май  Laughing А между другото най-много се харчат от 37 до 39, така че големите оферти са за големите номера. Откакто нося 40 се заглеждам, че има много хубави и намалени обувки. А за самочувствието  Sunglasses определено се подобрява, като не ти стискат обувките  Hug

# 9
  • Мнения: 3 830
Носех 36, но забелязах в един момент, че са ми малки. Започнах да купувам 37 номер и всичко е ок. Ботуши за зимата си купувам с номер 38, за да мога да обувам по-дебели чорапки. Wink

# 10
  • Мнения: 1 303
Аз носих 37 преди,но имах комплекс,че ми е широк крака Embarassed И затова често ходех с неудобни обувки-уж да ми прибират крачето ooooh! и така се сдобих с едно изкривяване на кокалчето под палеца(Халукс валгус) и последва операция.Сега единия ми крак е 38 номер Laughing Та никога повече неудобни обувки!!Никакви токчета,никакви остри(не че някога съм носила)
Иначе купувам моя си номер-зависи от обувката,понякога и по-големи

# 11
  • Мнения: 1 878
Носех 36, но забелязах в един момент, че са ми малки. Започнах да купувам 37 номер и всичко е ок. Ботуши за зимата си купувам с номер 38, за да мога да обувам по-дебели чорапки. Wink

I az sym taka!

# 12
  • някъде
  • Мнения: 979
Олееееееее,какви патила заради този голям 40 номер ooooh!Такъв срам изживявах като тръгна по магазините.И естествено,за да си спестя унижението започнах да си купувам 39номер.Резултата е лека деформация на пръстите /палеца е навътре извит/ и проблеми с ноктите.
Вече не си правя експерименти,но последствията ще си ги нося цял живот.

# 13
  • Мнения: 13 623
Парис Хилтън носи 42 и не и пука, а вие се притеснявате от 40! Това си е съвсем нормално!

# 14
  • Мнения: 30 969
Винаги си купувам по-големи обувки, само чехлите са ми точно. Винаги в магазин казвам от 38 до 40 номер. И ме гледат учудено, но различните обувки различенв номер нося. Чехли 38, обувки толкова, но ботуши имам и 40 номер.

Общи условия

Активация на акаунт