Пазаруване от сайта на Victoria's secret - 5

  • 36 856
  • 460
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 529
Здравейте моми4ета Simple Smile,някой може ли да ми каже размерите на тази 4анта http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs … ZZ&rfnbr=5192
11" x 3" x 13", 1 инч = 2,54 см

# 46
  • Мнения: 151
Здравейте моми4ета Simple Smile,някой може ли да ми каже размерите на тази 4анта http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs … ZZ&rfnbr=5192
11" x 3" x 13", 1 инч = 2,54 см
благодаря ти Hug  bouquet

# 47
  • Мнения: 25
Здравейте искам да попитам някоя от вас,която е от стара загора къде се намира митницата,защото си нямам представа,а искам да си поръчам една рокличка.И също да попитам някоя пак от Стара Загора или региона дали иска да пуснем обща поръчка.Благодаря   bouquet

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Чакам една поръчка и се записвам да ви следя междувременно.
Поръчала съм дънки, дънки  Mr. Green влюбена съм в дънките им аз, много са хубави.  Crazy
Преди съм поръчвала само през Бгшопър и не съм имала проблеми, сега обаче с новите промени реших да се пробвам и сама, ако не ми го и натиктакат много като дойдат нещата ще е супер.  Laughing
Въпреки че четох и предната и тази тема и ми стана ясно, че те си решават как да пратят пратката, реших да пусна няколко малки поръчки до 75$ без доставката, въпреки всичко искам да попитам ако/като пристигне пратката на митница имат ли услуга да я доставят до адрес или трябва лично да си я вземеш от там.
До сега всичко в къщи съм получавала та искам да съм подготвена ако не психически то поне физически та да мога да нося.  Grinning

# 49
  • Мнения: 226
Току що пуснах първата си поръчка. Направо ще ми хвръкне сърцето. Досега не съм поръчвала нищо извън България и съм много притеснена. Дано всичко мине добре  Praynig Поръчах си обувки за 69$ и заедно с доставка се равняват на 75 евро. До колкото съм разбрала при тази сума със сигурност ще ходя на митница (без значение дали е по пощата или UPS) и ще платя още 12лв за цесия и 15лв за митническа декларация. Така ли е? Правилно ли съм разбрала?

# 50
  • Мнения: 595
Ще ходиш на митница само, ако ти ги пратят с UPS, иначе не. Обувки не съм поръчвала все още, но дрешки си поръчах вече 5 пъти. Най-скъпата поръчка ми беше 112 долара заедно с транспорта. Всичките 5 поръчки ми дойдоха в пощата и не съм плащала нищо друго. Така че моли се да ти ги пратят по пощата и ще си ги вземеш от там без да доплащаш нищо. Като ти пратят мейл, че са ги шипнали, ще ти пишат как са ги пратили. Обикновено до 2 кг пращат по пощата, но не е сигурно.

# 51
  • Мнения: 226
Получих Order Confirmation, но никъде не пише по какъв начин ще ми пратят поръчката. На кратко от това което разбрах са ми пратили стандартно писмо , в което ми пишат че са приели поръчката ми и ще ми пратят друго , в което ще пише датата и начина на получаване. Така ли е по принцип. По няколко писма ли пращат? Не трябваше ли още в първото писмо да ми напишат всичко? Малко се обърках. Ако може някой да ми разясни, че съм много боса в тея неща. Rolling Eyes  Rolling Eyes
п.с. Извинявам се ако въпросите са ми глупви и ви занимавам с глупости... Embarassed

# 52
  • Мнения: 226
Извинявам се още веднъж за глупавия въпрос. Сега видях, че аз съм получили Order Confirmation , а това , за което говоря и очаквам е Shipment Confirmation... ooooh!

# 53
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Момичета, козметика доставят ли Всикрет до бг? И ако да,някой да прави случайно обща поръчка та и да ме включи ако може Praynig Praynig  bouquet

# 54
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
До колкото съм запозната не пращат козметика до БГ

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Аз най-накрая си получих поръчката - боти и малка чантичка /тип плик/ по пощата в кутия!
За първи път си поръчах обувки/боти и мисля,че в общи линии съм си учелила номера!
Вече ги няма нещата в сайта! Peace

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Така, след като прочетох всички предни теми от А до Я и в главата ми е каша от информация ви разбирам вече защо не ви се отговаря на въпроси и си траете.  Mr. Green
Всичко е коментирано многократно и на всяка страница се намира по някой заблуден да пита до 150 евро нали няма да плаща мито и общи поръчки правят ли се.  Laughing А всичко го пише в първия пост на темата, но трябва да се изчете и предната тема, където са коментирани точно промените, за да можете да разберете или да се объркате повече като мен.  Mr. Green
Това което аз обаче разбрах от всички теми и искам да го синтезирам тук е доста противоречиво, едни твърдят, че пратки до 100$ и до 2кг се пращат на пощата, други пък опровергават това твърдение, трети пък с доста по-скъпи пратки пак си ги взимат от пощата, май точна информация по този въпрос няма и всичко е чиста проба късмет, така ги виждам аз нещата. За статус на поръчката UPS Air и Overseas значи ще се ходи на митница, а за BWW на пощата.
Въпроса ми обаче доставят ли колета до вкъщи ако им се обадиш остава да ми виси, тъй като не прочетох никъде подобна информация, а четох наистина много.  Laughing
Тази митница при аерогарата и на картинка не съм я виждала, а съм толкова смотана, че едва ли ще мога да се оправя и да стигна до там та ако има някоя добра душа да ме ориентира къде точно трябва да отида ще съм много благодарна, че едно е да го четеш - минаваш през фирмата да ти попълни митническата декларация, но не тази от дясно, че е скъпа а другата от ляво /тук нищо не разбрах заставайки с лице към входа и влизайки вътре коя точно фирма да хвана да ми попълни декларацията, казах ви че съм смотана/.
Дали да не взема да се обадя на тази любезна жена, която на частно си предлага услугите, току виж се навила да ми достави колета до вкъщи.  Money Mr. Green
Betty Boop, добре дошла и ти в моя клуб, като те гледам и ти питаш и после сама си отговаряш.  Laughing

# 57
  • Мнения: 226

Betty Boop, добре дошла и ти в моя клуб, като те гледам и ти питаш и после сама си отговаряш.  Laughing


Хаххах... аз затова само чета и много рядко си позволявам да питам нещо, защото не е сигурно дали ще получа отговор, а ако получа ще са 3 различни и пак нищо няма да знам  Grinning Дали и аз съм "смотана" не знам....сега само се надявам сичко да ми е наред с поръчката и да няма непредвидени разходи.....

# 58
  • Мнения: 595
Абсолютно си права. Всичко си пише на първата страница.
И така по въпроса - първо пращат Order comfirmarion, после Shipment. Като ти пратят второто писмо, там ще пише как са ти я пратили поръчката.
 Ако ти пратят поръчката по Overseas не се ходи до митница, защото това е обикновената им поща. На мен само така са ми пращали.
Права си обаче, че няма правила, по които да се определи как ще ти пратят поръчката. Най-често, ако не е високостойностна и до около 2 кг. я пращат по обикновена поща. Имам 5 поръчки и 5-те дойдоха в пощата и бяха до 2 кг. и до 112$.
Имам една поръчка преди сигурно 2 години, която дойде по UPS и беше за 45$, но тогава бяха други лимитите за внос. Пратят ли поръчка по UPS се ходи на митница задължително. Ако си под 150 Е няма да плащаш мито, но ще се наложи да си попълните деклерация, която в най-евтиния вариан е около 35-50 лв. по данни от момичета, които са ходили.
Никой не носи нищо вкъщи, въпреки че българските пощи са длъжни да разнасят малките пакети.
Методът на доставка зависи най-вече от тях, а не от нас.

# 59
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Тази митница при аерогарата и на картинка не съм я виждала, а съм толкова смотана, че едва ли ще мога да се оправя и да стигна до там та ако има някоя добра душа да ме ориентира къде точно трябва да отида ще съм много благодарна, че едно е да го четеш - минаваш през фирмата да ти попълни митническата декларация, но не тази от дясно, че е скъпа а другата от ляво /тук нищо не разбрах заставайки с лице към входа и влизайки вътре коя точно фирма да хвана да ми попълни декларацията, казах ви че съм смотана/.


Valeria,
не искам съвсем да те обърквам, но пратки от VS ми се е случвало да получавам не само на митницата на Аерогарата, но и на митницата до Софийска централна автогара.
Рядко се занимавам с митница, но ако се наложи ползвам митнически агент, което ми спестява маса труд и време  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт