Момчешки бански за цялото тяло?!

  • 2 398
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 417
Имаме такъв и го ползвахме и на морето, и в басеин (дано не ни е умалял вече  Wink). За плажа го сменяхме с обикновен бански, когато не беше силно слънцето.
И аз се колебаех, когато го купувах. Обаче сме го ползвали много - бързо изсъхва и пази, когато е силно слънцето. Наистина е с ув защита.
И нашият е от лаРедут.

# 16
  • софия
  • Мнения: 1 745
по какъв начин се разбира,че е с ув защита?

# 17
  • Мнения: 5 255
Тези на дъщеря ми са с лицензирони етикети за такава защита  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 285
А за по-големи деца (ръст 152 например) къде намирате?

# 19
  • Мнения: 13 512
не бих сложила такъв компрес на тялото му, като постоянно са във водата, предпочитам по кожа, да се калява, а не да го изнежвам, мажа с крем само ако има нужда. Слънцето е толкова вредно, че ако нямаше слънце щяхме да умрем, само че големите фармацефтични фирми продават тонове мазила основаващи се на тази теория. Да не е полезно да се изгаря кожата, затова има защити. Всичко умерено и дозирано е добре дошло за здравето на детето.
tozi компрес е точно колкото един цял бански. А кое е изнежващото? То да не е неопрен? Макар,че Еми  от  май, когато напълним басейна и водата все още е студена, плува с неопрен, който е без ръкави,  но с крачоли до коляното. Предпазва от студената 22 градусова вода.

# 20
  • Мнения: 1 426
именно неопрен е съвсем едно, а компес друго, аз цял бански не понасям точно заради компреса

# 21
  • София
  • Мнения: 796
Ей... откога сте се подготвяли....!  ooooh! Много късно се сетих, че нямаме бански изобщо, а това звучи супер!! Дъщеря ми е на 1г. и 6м.
Някой да знае откъде да купя в София?? newsm78 Няма време за интернет - в събота пътуваме.
Много много ще ви бъда благодарна!!!! Peace
А! И 1 въпрос - как стои въпроса с памперсите и банските...?? Sick

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 13:20 от agileya

# 22
  • София
  • Мнения: 44 088
Памперс на плажа не ползвам.
пълни се с пясък....нормалните не стават, защото задържат и вода.
Има специални памперси за плуване...като гащи са и не задържат водата....
Аварии не сме имали.

# 23
  • София
  • Мнения: 796
А откъде се купуват такива? И дали съществуват такива цели бански за момичета - с "памперс"...? Rolling Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 44 088
Не Simple Smile
Банският си е бански, памперса - памперс.
Купуват се от детските магазини - има либеро, хъгис, мисля и на памперс.

# 25
  • София
  • Мнения: 796
Благодаря!! Peace

# 26
  • Мнения: 37
Не знам дали са удобни, но се чудя как ли ще ходят до тоалетна newsm78, хич не ми се вижда лесно събличането без чужда помощ 

# 27
  • София
  • Мнения: 796
Пак да благодаря! Grinning Купих - от 2 части избрахме. Доста скъпичко излезе - 64 или 65 лв. - не помня точно. На Zoggs. Май по интернет е по-изгодно Peace

# 28
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Не знам дали са удобни, но се чудя как ли ще ходят до тоалетна newsm78, хич не ми се вижда лесно събличането без чужда помощ 

Не е лесно, но пък и не това е целта Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт