Моноблок ,мивка и батерии най-изгодни във Варна от къде?

  • 4 767
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 259
Извинете ме ,ако  темата се повтаря,но наистина не можах да открия нищо конкретно.
Спешно трябва да купя моноблок,мивка и 2 батерии, но на  възможно по ниска цена.
Нека някой с пресен опит по обиколките сподели.По възможност БГ производтво-добри са ни.
Благодаря Ви. Hug

# 1
  • Където е сърцето
  • Мнения: 394
Ако се спреш на Видима навсякъде цените са едни и същи.Поне аз като купувах моите огледах в доста магазини и нямаше разлика в цената.Мисля че Видима са Определили цени а търговците печелят от отстъпка.Има и други български,но навсякъде май най-много се хвалят на Видима.Имат и сайт с цени можеш да разгледаш там.Само за моноблока си виж с какво отичане ще е че имат разлика.

# 2
  • Мнения: 2 259
Благодаря  много .
Сега разгледах сайта и набелязах жертвите.
Wink

# 3
  • Мнения: 1 120
Бих ти препоръчала да провериш в Джорди 22
Не съм сигурна дали са най-изгодни цените им, но са ниски и има разнообразие от модели.

# 4
  • Varna
  • Мнения: 439
Батерии си купих от Досев импекс - там има на Форма вита по 40-50 лв. и по нищо не се различават от на видима - пак са с 5 г. гаранция. Моноблока и мивката ги взех от Керамик маркет - по пътя за Метро на ъгъла с улицата на която е КАТ се намира магазина - там ми бяха най-евтини. 2 магазина по-нагоре в Симата - има всичко на Видима на нормални цени.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 692
Керамик Маркет, Сима, Джорди- както вече са споменали момичетата.  Още има на добри цени в Практикер и Бриколаж.

Общи условия

Активация на акаунт