Новият Михаил

  • 2 881
  • 28
  •   1
Отговори
Днес точно в 16 часа съпругата ми Теодора (doreen) роди момченце - 3.800 кг, 53 см :)))

Раждахме в Св. София и аз присъствах на раждането - беше невероятно. Той е толкова беличък и сладък. Има си косичка и мига с мъничките си красиви очички :) Проплака като излезе и после още един път, но после се успокои и само си лежеше, а по-късно и заспинка.

Пиша ви, защото Дорчето всеки ден чете този форум и знам, че би искала да сподели с всички тук.

# 1
  • Мнения: 1 220
CHESTITO BEBCHE!!!! DA RASTE ZDRAV I UMEN!!!!

# 2
  • Мнения: 3 042
Честита рожба и от мен!!!
Да ви е жив и здрав малкия юнак!!
Да расте щастлив и късметлия!!
целувки за бебока от нас със Съни

# 3
  • Мнения: 364
Честито ви момченце ! Да ви е живо и здраво ! Много радост и щастие да ви носи! Да е спокойно, весело и щастливо дете !
ЧЕСТИТО !
cheers

# 4
  • София
  • Мнения: 15 198
Браво на мама  Flowers Rose  Flowers Rose  Flowers Rose и честито бебче и на двама ви!
Да расте здраво, засмяно, палаво, умно и дружелюбно!
Бъдете много щастливи!!!

# 5
  • Мнения: 18 542
Цитат на: amnesiac
Днес точно в 16 часа съпругата ми Теодора (doreen) роди момченце - 3.800 кг, 53 см Simple Smile))

Раждахме в Св. София и аз присъствах на раждането - беше невероятно. Той е толкова беличък и сладък. Има си косичка и мига с мъничките си красиви очички Simple Smile Проплака като излезе и после още един път, но после се успокои и само си лежеше, а по-късно и заспинка.

Пиша ви, защото Дорчето всеки ден чете този форум и знам, че би искала да сподели с всички тук.


Честито момченце! Да ви е живо и здраво и много да ви радва!  Simple Smile

# 6
Честито малко раче! ДА ви е живо и здраво  детенце и да радва мама и тати!

# 7
  • Мнения: 1 517
честитоо да е жив и здрав Flowers Sunflower  Flowers Four Leaf Clover

# 8
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Tsestito i na dvama vi.
Da vi e zivo i zdravo malkoto misle i mnogo,mnogo radost i stastie da nosi vav vaseto semeistvo. :lilangel:

# 9
  • София
  • Мнения: 9 398
Честито ви бебче! :lilangel:
Честита ви радост!
Живи, здрави и много щастливи! 55  Simple Smile

# 10
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Честито и от мен!!!
Това е един неповторим миг в живота, - първата глътка въздух и нежната и топла прегръдка на Мама след това.
Бъдете много щастливи и се обичайте тримата.
А малкото човече да е живо и здраво и много, много да ви радва, в което съм сигурна, че ще бъде така.!!!

 Grinning  Grinning  Grinning

# 11
  • Мнения: 5 241
Честитоооо!!!
Да ви е живо и здраво синчето  Flowers Four Leaf Clover
А на мама бързо възстановяване  Flowers Rose  Flowers Rose  Flowers Rose

# 12
  • Мнения: 5 500
Честито Sign Exclamation
Много късмет в живота на малкия юнак Sign Exclamation

# 13
Мерси много за добрите пожелания. Дано всички успеем да отгледаме живи и здрави малките си слънчица.

# 14
Днес мама Теди за първи път трябваше да кърми Мишока, но нещо не се е получило :( Тя все още се бои да го държи и въобще да борави с него.

Общи условия

Активация на акаунт