Уф, тези досадни петна........

  • 755
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, мили мами!!! Моля за съвет!!! Имам момиченце на 10 месеца, по време на бременността ми се появиха доста грозни петна по лицето. Всички ме успокояваха, че ще изчезнат, но уви......Нищо не ми помогна, ни кремове, ни бабини рецепти, НИЩО..... Ако някоя от вас имала подобен проблем, моля, посъветвайте!!!!!! Благодаря

# 1
  • Мнения: 141
Има доста инфо из нета за така наречената"маска на бременността"Потърси!Неискам да те отчайвам ,но има случаи в които петната си остават или се изчистват на доста по късен етап. HugИмай търпение!

# 2
  • Мнения: 1 322
На мен ми помогна един български избелващ крем Кокона и майка.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 738
За съжаление и аз не мога да те успокоя-имам една позната,която е така от бременността и още не се е оправила,а синът и е вече 15-годишен.При теб обаче може да не стане така,дано се оправиш по-скоро!

# 4
  • Мнения: 574
Аз също не бих могла да те успокоя. Майка ми навремето е получила такива петна, когата е била бременна със сестра ми. Години наред опитваше с какви ли не избелващи кремове, но петна все още си има, макар и избледнели.
Двете със сестра ми също имахме петна по време на вторите си бременности, но изчезнаха след ражданията и без да се налага третиране Peace
Възможно е да има значение типа на кожата или кой знае какво. Пожелавам ти търпение и дано намериш подходящото за теб лечение Peace Hug

# 5
  • Мнения: 1
Ми, сетих се!!!! Ако си купя шкурка, дали няма да стане????  newsm78  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 053
Пробвай избелващия крем на ОРИФЛЕЙМ(в лилава опаковка),струва 13,90лв.Майка ми го ползва сега и има ефект. Peace

# 7
  • Мнения: 344
Аз не успях да се сдобия с таиква петна за щастие , но моя приятелка имаше и за двете ни.От нея знам , че се мажеше с ахромин.Сега детето й е на 2 г и почти са изчезнали.Може би наистина зависи от типа кожа.Защо не се консултираш с дерматолог ?!Дано се оправиш скоро.Късмет! Peace

# 8
  • Мнения: 121
Аз също имах, но даже не съм забелязала кога изчезнаха.

# 9
  • Мнения: 31
На мен ми помогна един български избелващ крем Кокона и майка.
На мен също ми помогна само той. Препоръчвам го  Peace

# 10
  • Мнения: 1 629
На мен ми помогна един български избелващ крем Кокона и майка.

на една позната също. Peace пробвай и маска с мая да си правиш. Потърси в нета и ще ти излезне рецептата!

Общи условия

Активация на акаунт