Октомври09-тема 4

  • 11 692
  • 299
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 668
˙·٠ pretty٠·˙ , радвам се че си тук. кагото се случи нещастието ти предния път плаках много - (видях ти темата случайно), независимо, че не те познавам и сега се надявам всичко да завърши добре за теб. Заслужаваш го!
Добре дошли на останалите нови мами.
какво стана с Бебка... Аз изпуснах нишката, а нямам време да се връщам назад...

# 31
  • Мнения: 22 772
Бебка,лежи.Все още кърви и е много тъжна.Утре е на лекар,стискам й палци да има добри новини,макар тя вече да се е предала. Sad

# 32
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Добре дошли на всички нови мамчета   bouquet Hug
Пу първа в новата тема
бихте ли ме включили в списъка - за сега термин 15.10
благодаря  bouquet
Здрасти!И моят е на 15.10  bouquet
Вече станахме три.
Момичета, хайде някои от вас да ми прати паролата на лични за снимка.бг  Praynig

# 33
  • Мнения: 571
На Бебка мога да и кажа само споко!
С баткото кървях от 2-я до 8-я месец, жив и здрав е и много непослушен.
Оначало влязох за задържане и бях на много болезнени инжекции. След 2 седмици излязох доброволно и се върнах в проклетата болница да раждам. Така че кървенето не е повод за отчаяние. Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 22 772
При бебека лошото е,че не са видяли ембрион/два лекаря/ и казват кухо яйце.Дано диагнозата е погрешна,дано.

# 35
  • Мнения: 571
Стискам й палци, и от все сърце и й желая всичко да е ОК Praynig

# 36
  • Мнения: 2 270
При бебека лошото е,че не са видяли ембрион/два лекаря/ и казват кухо яйце.Дано диагнозата е погрешна,дано.
и аз се моля да е грешна диагнозата Praynig Praynig Praynig
има доста случаи при, които в началото започват така, а крайния резултат е хубав!
Благодаря момичета отново. Аз още не съм се отърсила от ужаса, който преживях септември, но се старая да мисля позитивно и да си налагам да вярвам, че този път ще е различно!

# 37
  • Мнения: 99
Прити само така, мисли позитивно и не се отчайвай  Peace
Стискам палци за Бебка  Praynig

# 38
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Дано наистина диагнозата за бебка да е погрешна  Praynig Praynig Praynig, като го прочетох настръхнах. Върнахте ме миналата година март месец когато преживях ужаса да загубя бебчето си.
˙·٠ pretty٠·˙ , и аз живея с мисълта, че този път всичко ще е нормално.

# 39
  • София
  • Мнения: 969
Убедих се, че дори и да се крие докато е "рисковия период", пак може да се случи всичко. По време на бременността всеки един момент е рисков - дори и в напредналите месеци.
Не това имам предвид. Аз не съм суеверна. А това, че като кажа че съм бременна и после ако се случи нещо не дай Боже и пак на всички трябва да се обяснявам. Сега съм казала само на 2 най-близки приятелки. Напредналата бременност няма как да я скриеш вече. За рисков период имам предвид самото начало, да се разбере дали бремеността е маточна, дали ембриона се развива и като се появи сърдечна дейност вече шансовете да се роди здраво бебче се увеличават.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 419
sofy, да не те плаша, но при мен нещата се развиха в неблагоприятна посока около месец след като чухме сърдечната дейност. Все пак и аз не съм казала на всички - само на хората, на които имам огромно доверие (и на вас във форума)

# 41
  • Мнения: 183
Здравейте пак!

Видяхме едно сърчице, а второто е много срамежливо!!! Пак се крие! Така е застанало в момента че се вижда само.... главичката, а останалото е скрито зад първото бебе. Ако са две ще са еднояйчни....... Много съм щастлива в момента! Ако знаете как подскача сърчицето и как се върти едното бебе като лудо! На 4 март пак ще отидем да ги видим за да е сигурна докторката ми че са две и да ме прати при специалист да ме следят, че моята е много сложна и много трябва да се пазя.....


˙·٠ pretty٠·˙ аз отдавна те засичах из форума... тогава бях още в искам бебе, но не  пишех, защото.... ами  не можех , някак си много тежко ми беше.... Четох какво се случва с теб и ми беше много мъчно! Сега като видях аватара ти тук и ....... Много се зарадвах! Желая ти една прекрасна бременост и още по-прекрасен финал!


Момичета, чета тук че ви се гади постоянно. Мен това ме хвана от 3-тата седмица и до сега не ме е пускало! Единствено ми помага топло прясно мляко (въпреки че вече само като си помисля за него и ми се гади....) и солети. И да ви кажа : Няма по-хубаво лошо от това!!! 9 месеца мога да изкарам така, да ми е лошо и пак ще се хиля като тиква!!!! Хубаво ми е да ми е лошо!

А на бебка... стискам палци! Дано всичко е наред!

# 42
  • Мнения: X
Днес единственото ми спасението от гаденето бяха солетите.Нищо друго,но пък ми исписаха и деган.

# 43
  • Мнения: 571
На мен ми се гади много рядко, почти не. Обонянието ми се е изострило супер много обаче... а колегите си хапват в стаята Sad

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Момичета,добавих ви.Ако нещо съм объркала или пропуснала,моля пишете на лични,за да коригирам Peace

Моондрийм,много се радвам,миличка!Пази се много Hug
Дано диагнозата да е грешна при Бебка,надаявам се все пак всичко да е наред.

Аз и с първото и сега не съм крила,но докато преди бях супер положително настоена и просто убедена,че няма как нещо да се обърка,сега ,може би, защото на много тежки съдби се начетох из форума и ме е страх ,дали все пак всичко ще е наред до края и дали и аз няма да съм една от тези жени,изправени пред най-тежкото изпитание в живота Sad,защото никой не е застрахован.Мечтая си  всичко да е наред и това е една проста молитва и едно простичко желание,най-съкровенното.....не само за себе си,а и за всяка жена,защото  това да си майка е чувство,което всяка има право да изпита.

Затова моля ви милички,пазате се и се щадате.

Ние сме буднички Twisted Evil.Чао.

Общи условия

Активация на акаунт