Октомври09-тема 4

  • 11 698
  • 299
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 668
Аз днес казах и на шефа... Значи вече съм казала на всички. Аз лично смятам, че така е правилно и първия път и сега казах много рано.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 197
здравейте, момичета!
добре дошли на новите октомврийки!!! желая ви лека, безпроблемна и вълшебна бременност!!!
˙·٠ pretty٠·˙   Hug Hug Hug изключително се радвам да те видя тук Peace Hug Hug  bouquet
Стискам палци за Бебка  Praynig
Praynig Praynig Praynig дано е грешна диагноза!!!! Praynig Praynig Praynig
аз напоследък не съм писала, но не се чувствам комфортно пред компютъра! имам странен признак, прилошава ми от компа Rolling Eyes това е причината да позанемаря темата за което много се извинявам  Embarassed Rolling Eyes Blush
днес бях на преглед Слава Богу всичко е наред, растем и сърчицето ни тупти от другата седмица минавам в Тина Киркова. в понеделник ще ме размажат от изследвания дано всичко е наред!!!
желая ви само хубави новини, приятна и спокойна седмица и много се пазете  bouquet  bouquet  bouquet

# 47
  • Видин
  • Мнения: 685
Стискам палци на Бебка Praynig Praynig Praynig И аз имам познати с такава диагноза и родено здраво бебе. Даже на едната точно преди кюртажа я погледнали и видяли че всъщност има бебе Rolling Eyes
Муундрийм, и аз много се радвам за теб Peace

# 48
  • Мнения: 527
Здравейте момичета  Hug
Добре дошли на новите мами, желая им лека бременност и успешен финал.
Аз сега се връщам от лекаря и положението въобще не е розово при мен. Плодния сак, отговаря на 6 седмица, а жлъчното мехурче дори отговаря на 5-та седмица, пулсациите са много слаби и не са ритмични. По всякакви изчисления трябва да съм в седма седмица и някой ден. Досега четох за подобни случаи, та попаднах на една "страхотна" статия, в която се казва, че такива бременности завършват с аборт. Наревах се, малкия ме видя и сега е седнал до мен и ме гледа жално. Толкова ми е гадно, не знам как ще издържа до петък, когато е другия преглед.
Стискам палци на Бебка  Praynig

# 49
  • Мнения: 22 842
Ей,Вили,много неприятно,но все пак имате жив ембрион,нищо не се знае.Може да навакса после.Дано,стискам палци.

Последна редакция: вт, 17 фев 2009, 08:13 от ДесиХ2

# 50
  • Мнения: 1 341
Вили, определено е стряскащо, но мисли позитивно. Ще видиш, че всичко ще е наред! Hug

Бебка, моля се и с теб всичко да е наред. Praynig

Давам кураж аз, но да си призная и аз не съм спокойна. Защото на прегледа ми казаха, че съм в 5-та седмица, а не в 7-ма както си мислех аз. Има цели 3 седмици до следващият преглед, но се надявам всичко да е наред.
Иначе една позната ми каза, че лекарите брояли седмиците не от датата на последната менструация, а от евентуалното забременяване. Така ли е? newsm78

# 51
  • Мнения: 571
Виленце споко мила.
Бебенце е живо, а това е най-важното. Не стряскай друго детенце с плач.
Всички стискаме палци да се оправят нещата.
Аз моя 7 годишен непослушко го бях отписала 4-5 месец. Бях с кървене още от втория и всички казваха, че ще падне и няма да мога да го износя. Жив и здрав ми е даже не съм се и олежавала вкъщи.
Успешен финал ти желая  Hug

# 52
  • Мнения: 29
Здравейте!
Добре дошли на мовите бъдещи мами!Много се радвам за Pretty!!!
Моля се при Бебка и Вили всичко да е наред!!!! Praynig Praynig Praynig
Аз съм много зле с храненето,от всичко ми се повдига,дори и от любими за мен неща.Оправят ме кисели краставички и най-вече сокът им.
Утре ще ходим на първия преглед,стискайте палци!Искам да попитам мамите от Пловдив имат ли мнение за д-р Бакалова?
Приятна вечер и спокойни сънища! Hug

# 53
  • Мнения: 68
Здравейте и от мен в новата тема!

Честито на всички новодошли!  Hug Желая Ви безпроблемна бременност!

Много ме притеснявате с тези историй  Sad На мен също ми каза докторката, че съм в 4та а не в 7ма седмица както си мислех. Нямам никакви оплаквания. Прегледа ми е чак на 26-ти.

Днес станах леля!!! Първия ми племенник се казва Брадли! Черпя ви тортичкааааа

# 54
  • Мнения: 1 341
Ani, честито племенниче! Жив и здрав да е малкият Брадли, много радост да носи на мама и тате!  bouquet

# 55
  • Мнения: 81
Здравейте момичета Hug.Редовно ви шпионирам ,те реших поне да се  лигитимирам  Mr. Green
Аз съм от миналогодишните ноемжрийки,нооо Алекс реши да се появи на 31.10 Laughing
Желая на всички ви лека ,безпроблемна бременност и сладки бебоци на финала  love001

# 56
  • Мнения: 15
стискам палци на всички да отминат проблемите и октомври да се хвалим с бебоците
нашия мъник-бъдещ батко се оказа алергичен към разни неща
сега ще трябва да махнем кучето, да се откажем от някои храни, даже може и да спрем кухнята
иначе на мен ми се гади малко, но не съм връщала за сега

# 57
  • Видин
  • Мнения: 685
Вили, миличка наистина мисли позитивновсе пак има жив ембрион. А вероятността да наддаде бързо и да се роди живо и здраво е значителна. Стискам палци за петък Praynig
Ронка, попринцип термина се изчислява според последната менструация, но седмиците ги изчислява видеозона според размерите на бебо. Ако има по-късна овулация жената, то бебето е значително по малко от седмиците в които трябва да си всъщност.
Много кураж и позитивни мисли на всички с проблемна бременност  bouquet

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 26
Бебка,Вили,моля се за Вас и дано всичко да се развие в положителна насока и следващите Ви сълзи да са от щастие  Praynig Praynig Praynig
Наистина и аз съм чела,че е напълно възможно бебчо да си навакса седмиците и да се роди жив и здрав  Praynig Peace
И ние не сме казвали на никой,само двамата си знаем и докито  Rolling Eyes Аз съм решила да минат първите три месеца и тогава да гръмнем новината  Embarassed Най-хубавото е,че датата е 8-ми март и бабите ще получат страхотен подарък   bouquet Praynig
Нека много се пазим и дано всички се похвалим със здрави,пухкави,розовки  бебчовци на есен  Hug Praynig  bouquet

# 59
  • Мнения: 22 842
Ани,честит племенник,да ви е жив и здрав Брадли!!!!
Момичета,черпя ви по случай рождения ден на моя син,днес става на 6 години.Ще празнуваме,дано аз съм в кондиция,че....

  cook

Общи условия

Активация на акаунт