Орифлейм - каталог 3- 2009 година

  • 20 597
  • 271
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 651
Доколкото разбирам ако сумарно за един каталог надхвърля 100 БТ няма такса.

Да така е!  Peace

# 31
# 32
  • Русе
  • Мнения: 116
Едно въпросче- ако направя поръчка за 50 БТ и след 2 седмици още една за 50-60 БТ какво става с начислената такса от 2 лв за първата поръчка?
Доколкото разбирам ако сумарно за един каталог надхвърля 100 БТ няма такса. Thinking

Има проблем със сайта на Oriflame!  #Cussing out Не се отваря!!!

Отваря се  Peace

Ти таксата вече си я платила, тъй че ако втората поръчка е над 50 няма да имаш такса. А за всяка следваща поръчка под 50т. има такса 0,75лв.

mare7373, червената чанта е супер стига да има с какво да се съчетае, и никак не е малка.

# 33
  • Мнения: 3 782
ЧЕрвената чанта страшно ми прилича на една друга която я имаше  преди с едни зелени рози, а тя беше черна. А иначе за червилата мога да кажа, че наистина не приличат на тези в каталога, напопващия ефект е добър. Laughing

# 34
  • Мнения: 641
Ти таксата вече си я платила, тъй че ако втората поръчка е над 50 няма да имаш такса. А за всяка следваща поръчка под 50т. има такса 0,75лв.

А как стои въпросът с прекратяване на регистрация? Прочетох, че трябва писмено да уведомя "орифлейм" за това- но как и къде не ми стана ясно.
И още нещо- защо спонсорът ми може да ми закача фактури от моя профил? Сменила съм си паролата.

# 35
  • Мнения: 9 095
Ти таксата вече си я платила, тъй че ако втората поръчка е над 50 няма да имаш такса. А за всяка следваща поръчка под 50т. има такса 0,75лв.

А как стои въпросът с прекратяване на регистрация? Прочетох, че трябва писмено да уведомя "орифлейм" за това- но как и къде не ми стана ясно.
И още нещо- защо спонсорът ми може да ми закача фактури от моя профил? Сменила съм си паролата.

какво значи " закача"? в офиса се подава молбата, но ако не пускаш поръчки пак те прекратяват автоматично Peace

# 36
  • Мнения: 641
Става въпрос за поръчки по интернет- през профила ми от страницата на фирмата.
Вече имам няколко фактури, които не съм правила аз. Платени са, но това, че някой може да пуска поръчки от мое име не ми се струва редно. Обяснението беше да се натрупат точки на групата и лични.

# 37
  • Мнения: 0
здравейте
мен ме интересува продукта заместващ такса обработка.видях че е червило но къде мога да го видя какво е?
а и още едно въпросче-мострите на парфюмите са по 1мл. всяка, нали?

# 38
  • Мнения: 9 095
много странно, ако е било преди да си си променила паролата има как, но ако си сменила паролата и имаш поръчки през страницата, значи някой я знае- има вариант и в офиса да са пускани поръчки Peace

# 39
  • Мнения: 641
много странно, ако е било преди да си си променила паролата има как, но ако си сменила паролата и имаш поръчки през страницата, значи някой я знае- има вариант и в офиса да са пускани поръчки Peace
След като я смених имам 2 поръчки. Няма начин да я знае някой, тъй като не съм я казвала на абсолютно никой. И на мен ми е странно Thinking
В офиса не съм пускала поръчки.
Казаха ми, че ще пуснат поръчка за точки от моя профил.Съгласих се за еднократна. След първата смених паролата , но поръчките продължават. За сега ги плащат, но това ме притеснява все пак.

# 40
  • Мнения: 9 095
ти не си, но всеки може да пусне в офиса от твое име поръчка Peace

# 41
  • Мнения: 641
ти не си, но всеки може да пусне в офиса от твое име поръчка Peace
Shocked Ти сериозно ли?! А подписа ми не трябва ли да е на поръчката?

# 42
  • Мнения: 9 095
да, то има подпис върху формата, никой не сравнява, поне доколкото аз знам за достоверността Peace

# 43
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Аз ли съм в грешка или какво?
Ама като си поръчвам ми искат личната карта,съответно няма как друг да поръча на твое име.

# 44
  • Мнения: 641
Добре. Пак ще говоря със спонсора си.
А за да се откажеш от регистрация какво се прави? Защото аз може да не пускам поръчки, но ако друг пуска от мое име аз ще съм активна, че може и задължения да имам Crazy

Общи условия

Активация на акаунт