Орифлейм - каталог 3- 2009 година

  • 20 596
  • 271
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 782
Добре дошли в новата ни 3-та тема! Hug



Естествената козметика в каталог три предлага една нова серия за суха и чувствителна кожа
Включваща Почистващ гел, Пяна, почистващо мляко и освежаващ тоник.


От корицата на новият каталог на Ори ни примамва един лек, свеж и безкрайно красив като аромат
Delight е за енергичната и жизнена жена!


Нека подарим на любимите си хора, продукта от който имат нужда, за да бъдат красиви и здрави!
                                                 
Новото червило за обемни устни  с петентован 3Д напопващ комплекс за плътен и интензивен цвят.



ПРЕДИМСТВАТА ДА БЪДЕТЕ чАСТ ОТ ОРИФЛЕЙМ: / благодарности на Тедка   /

1. такса регистрация 15лв(понякога я намалят на 7.50лв или я махат нацяло)

2. каталозите си ги купуваме. 10бр-6.60лв;3бр-1.90лв(еднократно);5бр-3.75лв и има такса обработка 2лв,ако поръчката ви е под 100те точки.

3. пълен мострен комплект около 28-31лв(не съм сигурна)

4. за да се регистрирате, трябва да имате копие на ли4ната карта и да попълните договор.... както и да имате познат консултант,който да ви регистрира и да стане ваш спонсор (и ние от темичката ставаме  )

5. няма минимум за пускане на поръчка.... колкото толкова. но е препоръчително да се правят 100т (около 130лв), тогава се печелят подаръци, парични бонуси (ако имате създадена група) и др привилегии.

6. колкото повече хора регистрирате в групата си, толкова по-добре за бонуса ви

7. за 200 групови т. бонуса ви ще е около 6-7лв   -3% ниво
    за 450 групови т. бонуса е около 30лв               -6% ниво
    за 900 групови т. бонуса е около 60-80лв          -9% ниво
    за 1800 групови т. бонуса е около 100-120лв    -12% ниво
    и т.н. .... за директор трябва да сте на 21% ниво и ще взимате около 1000лв.

8. поръчки се пускат от сайта или от офисите в по-големите градове.
в малките гр. има пунктове или се получават по пощата.... а в големите от офисите.

9. освен че преди всички, можете да видите следващия каталог и да си прецените какво ще си купите сега и какво др месец, можете да ползвате безплатна дермоанализа и да пробвате продуктите в офиса.

10. директната печалба е около 23% от всеки един продукт.... .



          За връзка с нашите консултанти :
Асеновград

Мимито

  Бургас

bradata 
Denito
mimenceee
Sinara
tedka* - ж/к М. Рудник
-Crystabell

   Варна

magurka2 - кв.Възраждане
nadi666
sneji_
стрина Ягодина
tedd
Vania_84 - кв. Възраждане
Валя80
petqalex - кв.Владиславово
emilly

Велики Преслав
аni_4ka

Велико Търново
-tedd

Гоце Делчев
plamena123

Добрич
tedd

    Карнобат
mimenceee

Левски

GrOzNoTo^_^PaTe

    Плевен
Merian


      Пловдив

gitadam
Dina_2   - Каршиака 
Nik`s mom   - центъра 
nadinkata - жк."Тракия"(около Детски свят)
mare7373 - жк.Тракия(до кметството)
girl8910 - кичука

      Раднево

iv4enceto_91 - кв.Гипсово, ул.Хемус №2.

  Русе

poli__5
Вергилия
-dilyana_209738
                                                           

  София

Агата - Овча купел, Красно село, Дървеница,Орлов мост, Плиска,Паметника Левски, Свобода, Люлин
gato - Люлин, Център
Жани  - Младост 3 и центъра 
iviche -  Бъкстон, Красно село, Борово, Лагера, Павлово и цяла София   
Ия - Гео Милев, Дружба-2 
Linet - Младост,кв.Редута и Дружба 
onejnost - Кокаляне,Панчарево,Младост,Плиска 
White_tulip - Драгалевци, Бояна, Симеоново, Борово, Бели брези, Павлово, Стрелбище, Иван Вазов, Центъра, Студентски град, Слатина
amora - кв. Овча купел
Teddy me4eto - кв. Лозенец, icq 197-241-657, email pooh06@abv.bg
emilly

  Стара Загора

Веселина

Трявна
-tedd

Търговище
emilly
                                                           
   Шумен

аni_4ka
gradushka


През каталог три се предлага възможността з включване в голямото семейство на Орифлейм, напълно безплатно, прочетете - тук

Последна редакция: пн, 16 фев 2009, 18:56 от ani_4ka

# 1
  • Мнения: 5
Браво!Много хубаво си я направила новата тема! smile3501

# 2
  • Мнения: 719
ani_4ka,   bouquet

# 3
  • Мнения: 9 095
и аз тук Hug

# 4
  • Мнения: 248
Страхотно оформление! Поздравления  Hug

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 704
Да се запиша и аз в новата тема.   bouquet

# 6
  • Мнения: 651
Здравейте на всички!Да се запиша и аз,че нали съм консултант на Oriflame!

# 7
  • Мнения: 414
Цоп и аз..... ама да не е без хич да кажа, че червилата за обемни устни са супер.. поне от мострите, които поръчах,така изглежда....   Simple Smile

# 8
  • Мнения: 59

Момичета, а как мога да се откажа окончателно от продуктите в чакаща поръчка, че ми омръзна всеки път да ми се появяват в поръчката-аз ги отказвам с опцията "корекция" и в следващата поръчка пак цъфват...То когато му трябват на човек ги няма, а сега не мога да се отърва...

май няма начин да се отървеш Sad При мен стоят по 1 месец някъде и после сами се махат Simple Smile...

ако отидеш в централния офис и ги откажеш на място, няма да ти се появяват повече онлайн.
Не мога да отида в центр.офис , защото не съм от София, а "чакащите" са ми от преди Коледа -направо няма отърване...Та се питах дали не може да се направи нещо онлайн...

# 9
  • Мнения: 13 664
Следя темата
  bouquet

# 10
  • Мнения: 651

Момичета, а как мога да се откажа окончателно от продуктите в чакаща поръчка, че ми омръзна всеки път да ми се появяват в поръчката-аз ги отказвам с опцията "корекция" и в следващата поръчка пак цъфват...То когато му трябват на човек ги няма, а сега не мога да се отърва...
май няма начин да се отървеш Sad При мен стоят по 1 месец някъде и после сами се махат Simple Smile...
ако отидеш в централния офис и ги откажеш на място, няма да ти се появяват повече онлайн.
Не мога да отида в центр.офис , защото не съм от София, а "чакащите" са ми от преди Коледа -направо няма отърване...Та се питах дали не може да се направи нещо онлайн...




Пробвай да се обадиш по тел в СФ!

# 11
  • Мнения: 5
да се запиша и аз, страхотно оформление на новата тема  smile3501 браво на ani_4ka

# 12
# 13
  • Мнения: 3 782

Момичета, а как мога да се откажа окончателно от продуктите в чакаща поръчка, че ми омръзна всеки път да ми се появяват в поръчката-аз ги отказвам с опцията "корекция" и в следващата поръчка пак цъфват...То когато му трябват на човек ги няма, а сега не мога да се отърва...

май няма начин да се отървеш Sad При мен стоят по 1 месец някъде и после сами се махат Simple Smile...

ако отидеш в централния офис и ги откажеш на място, няма да ти се появяват повече онлайн.
Не мога да отида в центр.офис , защото не съм от София, а "чакащите" са ми от преди Коледа -направо няма отърване...Та се питах дали не може да се направи нещо онлайн...
Би трябвало след втория отказ,или втора поръчка като каталог  нещата вече да не са като чакаща поръчка. Peace
Благодаря ви момичета Hug, правя го заради вас!

# 14
  • Мнения: 2 922
Цоп и аз..... ама да не е без хич да кажа, че червилата за обемни устни са супер.. поне от мострите, които поръчах,така изглежда....   Simple Smile

Гали, цветовете отговарят ли си с тези в каталога?

Общи условия

Активация на акаунт