VEGA TEST

  • 43 103
  • 102
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 385
Преди една седмица си направих теста и чакам добри резултати,някой има ли опит с него?Казват,че за месец се свалят 3-4 кг.без много усилия ако се спазват позволените храни.

# 1
  • Мнения: 372
Ще ми разясниш ли какво точно представлява теста?За прв път чувам.   Embarassed

# 2
  • София
  • Мнения: 1 462
Здравейте момичета,
не искам да ви разочаровам, но точно това не е най-доброто, което може да направите и сте направели. Ще споделя опита си. Първо, казах ми, нещата които вече всички знаем и може да прочетем в интернет. Второ, храните, които за мен бяха препоръчителни, при друг тест (направен ми по корени на космите на главата в център Ралис), се разминаваха на 95 %. При вас това може да се окаже най-подходящият вариант за сваляне на килограми, но при мен не се получи  Cry Ако някоя от вас се интересума, може да погледне в темета д-р Митко Ригов - диетолог.

# 3
  • Мнения: 372
Благодарям за инфото!    Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 1 462
Благодарям за инфото!    Grinning

Ако имаш допълнителни въпроси съм насреща. Хубав ден.   bouquet

# 5
  • Мнения: 259
Преди една седмица си направих теста и чакам добри резултати,някой има ли опит с него?Казват,че за месец се свалят 3-4 кг.без много усилия ако се спазват позволените храни.
Ами ще чакаме да пишеш дали има ефект Praynig и аз следя отдавна инфото в нета за този тест и съм на две дали да го направя

# 6
  • Мнения: 32
А какво се заплаща за да ти направят този тест и каде точно може да се направи

# 7
  • София
  • Мнения: 1 462
А какво се заплаща за да ти направят този тест и каде точно може да се направи

Здравей мила,

такъв тест съм си правила в салони Престиж, на ул. Будапеща и цената беше 90 лева приди 1 година. Ето и сайта им http://www.prestige-saloni.com/category/?category_id=15 . Виждам даже, че има и промоция.

УСПЕХ!   bouquet

# 8
  • Мнения: 132
 newsm11 не си давайте парите..... smile3512

# 9
  • София
  • Мнения: 1 462
newsm11 не си давайте парите..... smile3512

Послушайте irkata1984.
Права е. УСПЕХ   bouquet

# 10
  • Мнения: 0
Моля, кажете след като направихте теста дадоха ли ви режим, по който да се храните или някакви добавки.
Аз преди празниците се записах за теста в 7-ма поликлиника. Някой ходил ли е там. По тел. казаха , че трябва да избера дали да ми правят хранителен режим. А не съм прочела досега, че трябва да се спазва режим. Мислех, че е само  кои храни се ядат и кои не.

# 11
  • Мнения: 0
Направих си изследването и освен хранителен режим ще ходя и на едни много готини упражнения в този кабинет.
Казаха ми ,  че някоко пъти са достатъчни , за да ги науча.
Мисля обаче да не спирам да ходя, по- приятно като има с кой да ги правиш а и не омръзва толкова бързо.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 260
Пълна измама!
Според този тест мога да ям : бял хляб, картофи , ориз и шоколад.
От пилешко месо пълнея ....

# 13
  • Мнения: 860
За този тест аз пък мога да ви споделя че моята майка пред мен отслабна с 12 кг за 2 месеца и 5 дни точно. Аз не вярвах на този тест и мислех че всичко е ала-бала но уви видях как тя се хранеше само с разрешените храни и спазваше препоръката на диетолога и резултата не закъсня сега го продължава режима и сваля на месец по 2-3 кг но в началото беше ударно. На път съм и аз да го направя но ми обясниха че докато кърмя няма да стане кърмачки бременни и тези които имат проблеми с щитовидна жлеза не се изследват.

Но пак четейки коментарите стигам до заключението че всеки организъм различно реагира на нещата и всеки човек различно сериозно приема теста и понеже сме песимистична нация..... има и песимисти. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 0
направих си теста на 15.05.От понеделник се храня само с разрешените храни и ходих 2 пъти за тези упражнения.Имам надежда:)
по-точно, убедена съм че ще имам страхотен резултат.
стискайте палци!!!!

Общи условия

Активация на акаунт