Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 2 683
Ice Queen, аз дадох миналия петък, още в понеделник вечерта бяха качени на сайта, така че провери и ти по-рано.

Кали, трябва да влезеш в Алтернативна идентификация, както е написала елексир. И аз в началото се мъчех да вляза на парола и нещо което звучеше като ИЧГ, но се оказа, че бъркам.

# 286
  • Мнения: 9 973
хайде кой ще прави първомартенска тема?Нещо с бяло и червено и мартеници  Grinning
`Баба Марта бърза,на АВГУСТовите мами мартеница върза!``
заглавието не е идеално,ама......

# 287
  • Мнения: 3 372
На мен не ми мериха НТ newsm78 Даже нищо не казаха за това нещо, пък и аз не съм питала, защото и без друго едва се прових в тоя Майчин дом Crazy

# 288
  • София
  • Мнения: 1 062
Е, няма начин. Ти не си ли носеше снимка от УЗИ? Не е възможно без НТ да ти измерят риска.

# 289
  • Мнения: 3 372
Е, няма начин. Ти не си ли носеше снимка от УЗИ? Не е възможно без НТ да ти измерят риска.
Нямах нищо, а и никой не ми поиска newsm78

# 290
  • София
  • Мнения: 1 062
О, извинявай, сега виждам, че си в 16 г.с. Да, така е. Мерят в 11-13 г.с. за БХС. Извинявай, аз се подведох просто.

# 291
  • Мнения: 9 973
О, извинявай, сега виждам, че си в 16 г.с. Да, така е. Мерят в 11-13 г.с. за БХС. Извинявай, аз се подведох просто.
и за късния БХС трябва преглед преди кръвта.Може и обикновен,но искат

# 292
  • София
  • Мнения: 1 062
Явно не искат вече, щом на Айс Куин не са и поискали. Иначе просто няма как да не и поискат.

# 293
  • Мнения: 1 214
Здравейте бременна съм в 13г.с. за първи път терминът ми е на 29 август. Вчета ходихме с таткото да гледаме бебето на видеозон беше голяма емоция. Но имам малко притеснения ,защото имам някакво бяло течение и докторката ми изписа Гиназол крем но сега незнам дали да го ползвам да не навреди на бебето .Някой  ползвал ли го е и ?

На мен ми го предписа лекар.Използвах го миналата седмица.

# 294
  • Мнения: 3 372
Явно не искат вече, щом на Айс Куин не са и поискали. Иначе просто няма как да не и поискат.
Ами аз отидох с попълнена поръчка от лекаря, ама тая гънка не я беше мерил, а само беше писал седмиците, и бипариетален диаметър и може би още нещо ама не помня newsm78

# 295
  • Пловдив
  • Мнения: 67
Момичета пуснах нова тема ,но в момента нямам време за мартенско украсяване  Grinning някой ако има желание да действа  Hug
Хубав снежен ден на всички  Peace

Нова тема


Край на темата !

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 13:33 от sunbeammm

# 296
  • Мнения: 34
Здравейте и от мен  Grinning
Как сте днес? Чета за болките в кръста и се чудя дали ще има и някой като мен, който го болят всички стави около таза, докато спи?!!!  Shocked Явно се разширявам  #Crazy  Laughing
и мен ме болят като легна, когато съм права...всякак, ама аз имам заболяване на гръбнака и малките стави около таза, така че се правя че не ги забелязвам

# 297

Общи условия

Активация на акаунт