Вие на 50, 60, 70 години ???

  • 4 661
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 623
NinoTino
Четейки те, така се омагьосах, че
се пренесох мислено там някъде,
може би в съседната къща.
Представих си как някой звъни на вратата ....
Отварям .... Пред мен NinoTino с кристална
купа, пълна с ароматни домашно приготвени сладки ... ммммм ....
Еххххххх и аз ти благодаря за прекрасния пост.
Може би и аз така си представям моята старост или
много ми се иска да е такава  Hug

# 16
  • Мнения: 4 585
Ами след няколко години ще има подфорум Очакващи внуци - съответно отчетни по месеци и т. н.
Ще си лафим там с бабите от форума.
А след още двайсе - трийсе години ще ви споделям като най напред с материала за качествата на различните марки памперси за възрастни. Вия няма да се оплаквате от ПМС, надявам се и критическата да ви е отминала.
Освен това от вас очаквам да сте с ченета, което е много удобно при някои видове любов.
Освен това разликата между вас и мен относително ще намалява, в моя полза.
Ако един 40 годишен се подпичква с едно двайсегодишно моме, прилича на педофилско, нали.
Но ако стогодишен Вълк с дълъг ник се подпичква с 80 годишно бабе, никакъв проблем, почти набори.
Ще имам 10 000 постинга и пет години нон стоп кесене у форума. Ще си взема парите от Алианц и ще карам АВО с танкистки шлем, с разкопчани ушанки. Бастуна си ще закачам на кормилото и така ще идвам на форумски срещи.
Sedada ще ми продаде АВО то на мъжа си изгодно.
Ще живея в някой мъничък град, ще го избера по благозвучност на името - Берковица, Кричим, Сопот, Момин проход също звучи секси.

Последна редакция: пн, 16 фев 2009, 23:51 от Вълкът с дълъг ник

# 17
  • Мнения: 2 478
На 50г-все още млада,учестявам посещенията си при козметичката, фризьорката и фитнес инструктора.Замислям се вече за ботокс???
На 60г-сигурно ще имам внуци и някоя свястна снаха,която няма да ме разнася у форома.Ще искам да пътувам,а те ще ме карат да им гледам бебетата.Все ще си мисля ,че съм дърта чанта,ама лачена.С приятелките ще си поддържаме взаимно самочувствието.
На 70г вече много ще ми е писнало от мъжа ми и от вечното му разболяване.Ще ми е писнало и от тези палави гадинки-внуците.Но няма да ми е писнало от плажа.Дано имам благоразумието да си купя цял бански Grinning






# 18
  • Мнения: 1 893
На 50 ще имам дъщеря тийн, за която наскоро ми предрекоха, че ще разбие много мъжки сърца (но моето вероятно ще пострада най-сериозно). Ще съм постигнала връх в кариерата, ще се обличам стилно, прякорът ми ще е "Желязната лейди"... Или ще съм изтрещяла безработна, но поне ще нося любимите си дънки и маратонки  Laughing

На 60- щерката ще се е кротнала, а аз ще съм почетен член в службата. Ще се отдам на любимите си пътешествия, облечена в бели дрехи и шапка с широка периферия.

На 70- ще съм мис Дейзи  Wink

# 19
  • Мнения: 2 257
Ако въобще додрапам до там, се виждам на някой Карибски остров, с коктейл в ръка. Смятам да поканя и една-две палави форумски бабички, ако все още се навъртат наоколо.

# 20
  • Мнения: 2 161
На 50 ще се посветя на пластичната хирургия,без да прекалявам.На 60 смятам да продължа това свято дело.на 70 мисля да съм прилична.Стилни панталончета,сакенца.И задължително тънки блузки,които да представят подобаващо едрият ми,но стегнат и младежки бюст.

# 21
  • Мнения: 4 585
Където и да идете, ще заварите легенди за съфорумки - бабиЕроси.
От мен един прагматичен съвет - като станат мъжовете ви на 55 им праснете по една яка  застраховка живот - те не живеят дърго, колкото жените.
И после 10-15г. - веселите вдовици.

# 22
  • Мнения: 5 370
Моят има такава още отсега. Ама хич, хич не ми се иска да се налага някога да се възползвам от нея. ИЗОБЩЕ!!!! Stop Stop (дори и на майтап)

# 23
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
На 50 ще обикаляме с мъжа ми с круизи по Карибският басейн - мечта и на двама ни. Децата ще са големи, дай Боже изучени. Ще ми е време за заслужена почивка.
На 60 - ще продадем къщата в Щатите и ще си купим вила в някое село до Варна, ще правим барбекю на двора и ще вечеряме под лозата всяка лятна вечер, зимата ще пием червено вино пред камината. Ще се отдам на тишината, спокойствието и книгите. Синовете, снахите и внуците ще идват за големи семейни вечери.
На 70 - живот и здраве.... незнам, дано не съм в тежест на никого.

# 24
  • Мнения: 4 585
Докато чакаш 60, можеш да посмалиш инчовете на ТВ-то в подписа си,
допустимата височина на изображенията е 200 пиксела. Пише го в правилата на форума.

# 25
  • Мнения: 7 474
На 50 ще ми се живее като за последно,
на 60 ще гледам внуци,
за 70 само се надявам да съм здрава
и да има какво да ям. ooooh!

А иначе ето ни  Joy

# 26
  • Мнения: 4 585
Тая с хубавите цици сигурно е Шанел.

# 27
  • Мнения: 2 161
А тази,дето се е подмокрила,сигурно си ти.

# 28
  • Мнения: 8 999
На 50 ще се тревожа за кандидатстването на децата след седми клас.
На 60  може и да се сдобия с внуци.
На 70 ще съм весел и доволен рентиер и ще си чопля нещо в градинката на вилата /през лятото/, а през зимата ще намятам небрежно визончета и ще се срещам с други бабки и дядки из кварталните тузарски кафенета.
На 80 ще издам първата си книга.

# 29
  • Мнения: 101
Вероятно ще съм в гроба на 70.

Общи условия

Активация на акаунт