как да приготвя кашата???

  • 1 802
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 433
Отначало по указанията на кутията,но след тва на око.

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 14:45 от Сис*

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Аз пък сега давам на Фризокрем безмлечна и ако следвам указанията,става гъста като желе. ooooh!

# 17
  • Мнения: 498
Купих на Милупа безмлечна оризова, ОБАЧЕ нямам указание на българские език и не мога да разбера по колко лъжички каша се слагат в колко вода? Моля помагайте newsm78

# 18
  • Мнения: 2 960
Отначало по указанията на кутията,но след тва на око.
и аз така ,защото някои каши на моменти ставаха твърде редички  ,водейки се само по указанието. Peace

# 19
  • Мнения: 31 159
Правя на око ,защото различните каши се получават с различна консистенция.

# 20
  • Мнения: 219
Отначало по указанията на кутията,но след тва на око.
Peace

# 21
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 014
Аз винаги слагам повечко каша и по-малко вода, за да стане достатъчно гъсто и да го засити.Обикновено водата е колкото е написано на кутията.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
В началото и аз опитвах да я правя по указанията,но  не ми се получаваше.Правя си я на око.

# 23
  • Мнения: 498
Добре де, на око, на око... обаче при положение че е за захранване аз откъде да знам каква точно трябва да е гъстотата, хем да не прекаля все пак това са калории и малко или много химия както при АМ. Т.е. аз откъде да съм сигурна че с повече или по-малко вода/каша няма да му навредя на стомахето?

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 817
На око  Wink

Чак пък и да навредиш ...  newsm78 Няма страшно, тя е щадяща, но ако те тревожи направи я по рядка  Peace

# 25
  • Мнения: 827
Повдигам темата с един може би глупав въпрос.Каква температура трябва да е водата (млякото) за да се приготви каша?Ние сме на безмлечна оризова на Милупа.

# 26
  • Мнения: 2 910
На око правя кашата и аз, иначе водата трябва да е леко топла, иначе, ако е по- гореща става на топченца.

# 27
  • Мнения: 827
Мерси reniuga. Hug

# 28
  • Мнения: 58
аз я приготвям на око до нужната консистенция Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 1 338
По упътването на опаковките на Хип и Милупа кашата ставаше много рядка. По упътването на Хумана кашата става каквато трябва да е Peace

Общи условия

Активация на акаунт