Бъдещи мами - ЮЛИ - тема № 18

  • 12 723
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 223
Маноло, ако говориш за зала Мандала, вчера се записах. Курсът там започва от 9 март, записването става чрез мейл до Росица Божкова. Ако се запишеш, явно ще ходим заедно.  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 451
marulka благодарности за новата темичка  Hug
kote dani честити розови гащи Heart Eyes
аз също бих искала бебчо да е лъвче, ама не сме уцелили нещо, при нас дилемата дали ще е рак или близнак. Твърдо съм ЗА раче  - половината ми рода са раци   Simple Smile
Момичета, това за йогата добре звучи, ще взема и аз да проверя.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 893
АЙДЕЕЕЕЕ СЛАГАЙТЕ МИ СИНИ ГАЩИИИИИИИ  newsm44 newsm44
мога и доказателство да приложа (очертах го с бял контур че много бледа снимката излезе  Heart Eyes
http://prikachi.com/files/607175q.jpg

голямо ритане, голямо гъзурчене беше  Mr. Green ама го изловихме изодзад Joy
на 6ти съм на ФМ да видим подробности Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 423
Маноло, ако говориш за зала Мандала, вчера се записах. Курсът там започва от 9 март, записването става чрез мейл до Росица Божкова. Ако се запишеш, явно ще ходим заедно.  Hug
О,да за там става въпрос.Сега значи ще и пиша  Hug.

Virginity,браво,много добре изглежда  smile3521

# 19
  • Мнения: 256
Марулка, браво за новата темичка!

Лорка, честит празник и здраво бебче юли месец!

Ех момичета, това за йогата звучи много добре, но аз със моите проблеми не мога дори и да си помисля!Добре че от миналата седмица ми разрешиха разходки по 1 час, че иначе вече щях да изперкам!
Бебчо при мен ще е раче, но ако реши да бърза може и близначе да излезе!
 
Коте Дани, честити розови гащи!

# 20
Virginity Честито момченцата определено надделяват засега.Да са ни живи и здрави всички бебчета.

# 21
  • Мнения: 1 027
Здравейте  Hug
Радвам се, че вече почвате да разгадавате малките съкровища, аз вчера не успях  Mr. Green Сутринта бях на лекар, а то играеше сутрешната си гимнастика и едва успя да го измери лекарката. Изписа ми някакви работи, защото имам контракции.
Нямам търпение за 5 март, тогава съм на 4Д, тогава вече няма къде да се крие  Mr. Green
Момичета, как сте с киселините, аз направо ще откача вече  Sick Нито Талцид, нито сода, нищо не помага  Tired

# 22
  • Мнения: 256
Virginity, честити сини гащи!Добре си го  очертала младежа.

Наде и аз съм много зле с киселините, чак до връщане ме карат!Нищо не ми помага и вече се чудя какво да ям за да не ми се появяват толкова.

# 23
  • Мнения: 342
Virginity Честитооооо!!!  smile3525
Не можах нищо да разбера на снимката  smile3511
 аз при нашето момче нямаше как да видя, поне при вашето да можех newsm45

# 24
  • Варна
  • Мнения: 893
ами общо взето на снимката се виждат два крака , глава, дупе и чурка  Mr. Green
добре че не са ми срамежливи децата, и каката така се чекнеше Mr. Green

# 25
  • Мнения: 61
Ето малкоинфо от един сайт:

Повече от 50% от бременните жени страдат от киселини - резултат от това, че хормоните прекомерно отпускат вътрешните органи, които освен това се притискат един в друг и храносмилането се осъществява по-трудно. За да минимизирате киселините:
- не яжте 2 часа преди лягане
- не пийте течности преди заспиване
- опитайте се да спите нависоко, така че горната част на тялото ви да е поизправена, което ще предотврати връщането на киселините към хранопровода.

# 26
  • София
  • Мнения: 451
Virginity да ти е честит малкия мъж  newsm51

Ами от няколко дни и на мен ми излизат киселини Sad не бях се борила до сега в живота си с таквоз чудо и лошото е, че май няма определени храни от който да ми излизат, а от всичко Sad за сега с нищо не ги боря.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 635
Здравейте момичета...  Simple Smile

Цяла тема изпуснах, но първо искам да честитя на всичко рожденнички през последните няколко дни. Да сте живи, здрави и красиви, много спокойни и в сладко бебешко настроение. bouquet

Аз за сега успешно не се давам на настинката. Може и да ми се размине. Много ви благодаря за вниманието, толкова сте мили. Налегна ме обаче доста работа - не е чудно де, идва пролет, птичките, пчеличките, туй-онуй и трябва да се мисли с няколко месеца напред. Thinking Пък само ми се спи, дано ме извинят колегите за глупостите дето ще ги сътворя.

По разните въпроси - още не съм усетила мърдане на бебе; нямам никакви киселини (пък преди това съм страдала от такива, та ми е чак чудно, че липсват); и мен ме боли опашната кост, особено след като съм седяла цял ден на компа. Събота и неделя почти не усещам, но през седмицата си е налице болката; параноята е страховита - искам да си имам домашен ехограф, за да си гледам бебето всяка вечер; раждането хич не ме безпокои от сега, но ми се иска да е вагинално и ако може без епизотомии, защото всякакви порязвания, срязвания и пр. са ми изключително противни, само като се сетя потръпвам.

В тази връзка, ако някой има повечко информация за масажа на перинеума, да дава насам. Аз ще поровя из нета като ми остане малко свободно време и ще ви кажа, ако има нещо интересно.

Уфф, сигурно изпускам разни неща, които исках да коментирам - даже съм си записала, че искам да отговоря нещо на Фелисити81, но в момента не мога да се сетя какво беше... ужас... отивам да чета.

Последна редакция: вт, 17 фев 2009, 16:57 от Jillian

# 28
  • Силистра
  • Мнения: 288
Здравейте!
ЧРД на Лорка.
Честити сини гащи на Virginity

След вчерашната ФМ бебчето е 202 гр, с добър кръвоток и добър храноток, всичко си му е наред, отговаря си на седмиците, сърдечната дейност добра, 160 удара, но се криеше и незнам с к'ви гащи ще сме на лято, все се надявам на розови, ама божа работа.

Направих си една статистика и излезе, че повечето деца в едно семейство са еднополови, по - малко разнополови

Само нещо исках да кажа за раждането Богородица давала забрава на всяка родилка за болката, за това се ражда повече от веднъж
Хубава вечер.  Hug

# 29
  • Мнения: 32
Ех, човек сакън да не го налегне работа и после няма изчитане, но успях. Цял ден не мога да стана от компютъра, само нещо ново идваше. Да не говорим, че пак ми вдигнаха кръвното в работата. Вече сериозно се притеснявам за бебето и дали си заслужава да ходя и да си рискувам здравето на бебето, заради едните пари. Разделени сме на две групи и не комуникираме помежду си, по- точно ни изолираха, като в детската градина и се правят на много работни, а ние сме много тъпи, а от както знаят, че съм бремена почнаха да се държат направо лошо с мен. Искрено им пожелавам като дойде техния момент да бременеят да се отнасят по този начин и с тях (по принцип не съм злобна, но към такива същества с друго не може)
Lorka86, Честит рожден ден и от мен. Разбира се здраво и красиво бебе, много да му се радвате и все хубави емоции да ви носи.  bdbaloni baloni
beru6ka, ако мислиш, че си единствената, която я гложди любопитстжото дълбоко се лъжеш. Аз направо не спях, докато дойде 4Д- то, та за наказание не ми казаха със сигурност, за сега сме 70% дежоики и мен не питай колко как ме друса любопитството, а съм на лекър чак на 5- ти март, направо бях готова да вдигна скандал.
darka_jivo, по въпроса за хълцането и аз си хълцам и издавам какви ли не некотролируеми звуци и вече умирам от срам, а в къщи само ми се хилят, а казват, че после ставало по- зле, какво ще бъде не ми се мисли Joy
matzko, аз също се чудя за училището за родители и се чудя кога да отида и на кое от всичките да се запиша.

Общи условия

Активация на акаунт