Юлките и Мадона

  • 3 042
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 790
Пърли, ние с теб ще виждаме ли нещо? Аз съм за каквито и да е билети (двамата с мъжо сме) само да съм сигурна, че няма да се загубя из тълпата да им гледам обувките. Така де, не съм от най-високите.  Embarassed

# 16
  • Мнения: 223
Ми и аз затова може би съм по-навита да не съм долу в тълпата, а на седящите като се замисля... А и съм била притискана много жестоко в тълпа и леко съм фобясала на тази тема. Другото преимущество на седящите е, защото така или иначе ще се ходи рано, подгряващи, не знам си какво, поне да може да се поседне в някой момент.

Сега чуденката е дали да са местата от 165 лв...

# 17
  • Мнения: 690
Да се разпиша и аз. Утре мислех да ходя до Пикадили, че там продават билети. Резервации няма. Обаче не знам дали ще има чак такъв наплив дето се изтерясва тук. Една приятелка ходи миналата година на концерта й в Будапеща. Там евтините билети са вървели по 35-40евро.
Май се насочвам към 110лв седящи - то няма да се седи, но поне ще има височина да се гледа.

# 18
  • Мнения: 142
Аз мислех да си взема билети по нета.  Няма как да отида някъде да се бутам с хората и детето, ама щом продават дублирани места ще трябва да го мисля пак  newsm78
Пърли, защо не спретнеш една анкета да видим кой какви билети смята да вземе, за да може неориентираните като мен да се присламчат някъде Crazy Вероятно и аз клоня към 110 - 135лв - седящи. Местата не са лоши, а и предполагам ще има видеостена. Освен това ако искате да уточним и в кой сектор да си взимаме от една цена, за да сме заедно. Белинда, ако отида някъде да купувам билети, ще ти се обадя да взема и на теб.

# 19
  • Мнения: 2 741
 Ние с мои две дружки сме се ориентирали към сектор В 4- 110 лв, седящи места.  Peace За там ще се опитат да ни запазят в офиса утре.
 До колкото знам, голдън съркъл-а ще са 4000 човека, което според мен ще си е тъпканица На Юрая Хип в Ловеч, по статистика са били 5000 човека и като си спомня какво бешееееее Peace

# 20
  • Мнения: 223
Пърли, защо не спретнеш една анкета да видим кой какви билети смята да вземе, за да може неориентираните като мен да се присламчат някъде Crazy

Не знам как става на готова тема да се вмъкне анкета

Благодаря, че ме светна   bouquet

Хайде, момичета, гласувайте моля  Simple Smile
И нека всеки да каже как е гласувал за по-прегледно

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 14:23 от Pea®ly

# 21
  • Мнения: 142
Гласувах със седящи 110лв засега.

# 22
  • Мнения: 2 741
Гласувах със седящи 110лв засега.
И аз  Peace

# 23
  • Мнения: 223
Добре, и аз гласувах засега така, защото така или иначе не мога да го измисля. Ако се съберем там ще е супер. Който е гласувал за 135 да си каже, защото така може да гласува който си иска, без да е от нашата тема, за бъзик.

# 24
  • Мнения: 790
165. Ако ВИП виждат добре си мисля че и тези отсреща им също

# 25
  • Мнения: 690
110 седящи - то пак ще сме стоящи, ама поне Д-то като се умори, ще има къде да поотпочине  Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 18 679
Ми аз ще ходя, където ще ходи Аелия, щото тя каза, че ще ми купи билет Laughing

# 27
  • Мнения: 223
Хора... нищо не се разбрахме, деня свърши, утре билети ще се купуват, кой с кой е, поне се разбра, че Белинда ще е с Аелия...

Големи сме несериозници Laughing

Най-накрая всички ще са в един сектор на различни места, знам си аз.

# 28
  • Мнения: 690
Ами от 110 нали В4 гледаме? Или аз не разбрах  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 223
Хаха, нямам идея.

Общи условия

Активация на акаунт