Мнения за няколко 4 и 5 звездни хотела на българското черноморие

  • 8 852
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 209
Момичета, моля да споделите вашите впечатления за следните хотели:

1. Мелиа Гранд Ермитаж - Златни пясъци
2. Мирамар - Обзор
3. Адмирал - Златни пясъци
4. Сол Несебър Маре - Несебър
5. Марина Бийч - Дюни
6. СПА Азалия - Св.Св. Константин и Елена
7. Лагуна Гардън - Албена
8. Фламинго - Албена
9. Марина Гранд Бийч - Златни пясъци
10. Андалусия Бийч - Елените.

Пишете всичко, което ви е направило добро или лошо впечатление в хотела  Peace Ще се радвам, ако се включи и някой, който е бил в повече от изброените хотели, за да може да ги сравни.
Тази година бяхме решили да ходим до Турция, но плановете се промениха и решихме да почиваме на българското черноморие. А след няколко дневно разглеждане и ровене в интернет се спрях на тези хотели и сега трябва да избера един от тях  newsm78 Искам да почиваме в края на юни или съвсем в началото на юли. Хотелът да работи с all inclusive и да има детски забавления, защото ще сме с две деца - на 2 и на 6 години  Thinking Не споменавам неща като отношение на персонала, обслужване и т.н., тъй като се надявам това да се подразбира от категорията на хотелите, въпреки, че за съжаление май това не е задължително за БГ  Tired
И така - чакам вашите коментари - ще съм благодарна за всички мнения  Hug  bouquet

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 11:02 от spring

# 1
  • Мнения: 2 175
1. Мелиа Гранд Ермитаж - Златни пясъци
3. Адмирал - Златни пясъци
4. 6. СПА Азалия - Св.Св. Константин и Елена
7. Лагуна Гардън - Албена
8. Фламинго - Албена


В тези съм била и най-добре съм се чувствала с децата на Азалия

# 2
  • Мнения: 209
magarence - благодаря за включването, още повече, че имаш преки впечатления за 5 от 9 хотела и то от почивка с деца   bouquet Азалия и мен ме блазни, заради водните пързалки, но засега не намирам конкретни оферти за лято 2009  за този хотел newsm78

# 3
  • Мнения: 2 175
Е не е ли рано още за летни оферти?
Изчайкай малко - края на месеца има туристическо изложение в Сф и след това ще ги пуснат..Wink

А Азалия я предпочитам защото е на плажа и е по-далеч от голямата туристическа лудница..

# 4
  • Мнения: 209
Е не е ли рано още за летни оферти?
Изчайкай малко - края на месеца има туристическо изложение в Сф и след това ще ги пуснат..Wink


Да, знам за изложението  Peace Изглежда всички него чакат  newsm78 Добре, че остана още малко до него  Crazy

Все пак аз събирам мнения и препоръки, за да съм се ориентирала за хотела, когато вече излязат всички оферти  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 3 377
От изброените сме били в "Сол Несебър Маре - Несебър". Значи, те са два 4-звездни и един 5-звезден хотел от веригата - МАРЕ, БЕЙ и ПАЛАС и са като на едно  - в смисъл, обикаляш свободно градините и териториите им, с гривната от единия си поръчваш безплатна пица край басейна на другия и така... та това прави разнообразито по-голямо и приятно. Храната е страхотна, обслужването - на ниво.
Не ми хареса плажа им - мънички частни плажове, пълни с мушици и комарчета  Crazy Там чадър и шезлонг се заплащаше допълнително - безплатен, само на басейните. Макар, че плажа е частен за хотела, странно... но основния проблем бяха досадните мушици, брррр  Shocked Ние бяхме на басейните, ходихме и до Южния парк в Несебър.
Иначе всичко друго беше наред, моят син се забавляваше страхотно  Grinning
А, да, както и повечето други наши хотели - пълно е с чужденци. И на детските дискотеки се говори на немски, руски и какъв ли не, само БГ се пропуска    Crossing Arms Мойто момче чето оставаше неразбрало правилата на конкретната игра на аниматорите  Whistling
Хотелът не е в града, а на км. -два от него. Което за едни е предимство, за други - недостатък.

Като цяло обаче впечатленията ми са отлични и си изкарахме страхотно там  Peace

# 6
  • Мнения: 209
От изброените сме били в "Сол Несебър Маре - Несебър". Значи, те са два 4-звездни и един 5-звезден хотел от веригата - МАРЕ, БЕЙ и ПАЛАС и са като на едно 

И аз бях чувала, че са трите хотела на едно място, но бях чела тук във форума, че препоръчват Маре, заради това, че детските съоръжения били по-близо до него  newsm78
Освен лошия плаж нещо друго направи ли ти неприятно впечатление Flutter

# 7
  • Мнения: 54
И ние почивахме в Сол несебър маре - почти съм доволна като повече са плюсовете- стаи супер обслужване също аниматорите са българи и обръщат достатъчно внимание на децата около басеина но моят син е на 12 . Не ми хареса че водата в басеина беше леко хладка а и 2 дни към 19ч защото аз в толкова се прибирам от плж не достигаше достатъчно топла вода на душовете имаше но хладка. Инклузива е до 23ч което е рано за лятото . Маре е най близо до детския кът и стълбите към плажа. Но плажа също не е добър за моя вкус беше малък и леко мръсен затова ние тази година се насочваме към Мирамар Обзор така че ще следя темата с повишено внимание Laughing

# 8
  • Мнения: 209
dini74 - аз днес получих оферта от Мирамар в отговор на мое запитване по имейла. Цените бяха 91лв. на човек в двойна стая, с изглед към морето, за края на юни  Peace

Добре би било да се включи и някой, който вече е бил там  Wink Мен ме интересуват доста и забавленията за деца, тъй като каката, която е на 6, ако няма с какво да се занимава, ще има да мрънка ooooh!  #Cussing out

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 00:03 от spring

# 9
  • Мнения: 3 377
Момичета,
в списъка го няма, но аз съм се спряла тази година на хотел Андалусия Бийч - Елените.
Ако spring има желание, нека го добави в списъка горе. Ще ми е интересно да чуя отзиви за него  Peace
Мирамар също е решение...

ПП Аниматорите в Сол Несебър Маре са българи, но дечицата бяха все чужденци - моето може и единствено българче да беше, не знам  ooooh! Един-два пъти ги помолих и на БГ да обясняват, те са много мили, но след 5 мин. забравят молбата  Laughing И се отказах...

# 10
  • Мнения: 209
Merlinski - добавих хотела, който искаше  Peace

Между другото се опитах да го намеря в Google Earth, но честно казано не успях  newsm78 Намерих Аквапарка, който го има и на снимките на хотела, но незнам доколко това са снимки от хотела или некоректно са сложени като такива  Tired

# 11
  • Мнения: 3 377
Благодаря!  Hug
Дано някой сподели личен опит... Просто исках да има "представител" на Елените, мисля, че има доста новопостроени хотели на база АLL там, на 1-ва линия и пр. А някъде съм чувала или чела да хвалят този хотел. От това, което аз открих в нета обаче, оставам малко разочарована - изглежда ми огромен хотел, с малък басейн. Иначе е на плажа и ми се струва, че плажа е хубав, чист и поддържан /което е плюс, нали затова отиваме на море, а не на басейн  Laughing /.

А за този аквапарк си права - май е общ, за няколко хотела, или нещо подобно  ooooh!

Ако някой е ходил, нека сподели все пак.

Добавям и линк:  http://www.journey.bg/offers/offer.php?offer=34577

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 11:46 от Merlinski

# 12
  • Мнения: 674
Препоръчвам ти Азалия всичко е на ниво и заслужават всяка стотинка от цената си!!! Peace Peace Peace
Адмирал на Зл.Пясъци също е добър хотел със страхотно обслужване!!!

# 13
  • Мнения: 209
Препоръчвам ти Азалия всичко е на ниво и заслужават всяка стотинка от цената си!!! Peace Peace Peace
Адмирал на Зл.Пясъци също е добър хотел със страхотно обслужване!!!

Мариянка, а как стои въпроса със забавленията за деца - организирана ли е добра анимация  Thinking

# 14
  • Мнения: 4 406
Само на Азалия не ми хареса, че плажната ивица е тясна, но там в целия комплекс е така

Общи условия

Активация на акаунт