Отговори
# 165
  • Мнения: 1 089
Момичета, благодаря ви за пожеланията! Hug
dorotey's, каката я родих за около час. Моята лекарка ме предупреди, че при първи признаци трябва да бързам, а да не се моткам много, и се оказа права. Mr. Green То затова и си ме беше толкова страх.
А вие момичета с бременни коремчета как сте?
tanya_p, хубава ваканцийка да си направите . После да разказвате и снимки да покажете. Wink
Вярка, каката никак не ревнува даже, дори напротив прекалено грижовна и любвеобилна е. Първите дни дори ме изнервяше. Постоянно се сърдеше, че не я носи, храни, къпе и пр. Постояно повтаря, че моята задача е била да я родя, а нейната да се грижи за сестричката  си.

# 166
  • Мнения: 910

 Да почерпя за малката ми рожденичка  Цвети!
Tan, честито! Да ви е жива и здрава!  bouquet

# 167
  • Мнения: 1 403
Постоянно се сърдеше, че не я носи, храни, къпе и пр. Постояно повтаря, че моята задача е била да я родя, а нейната да се грижи за сестричката  си.


 smile3532 smile3532 smile3532
Ще падна Joy

# 168
  • Мнения: 3 537
Дес, честита ти рожденничка /на патерици/  bouquet Да ви е жива и здрава!
Уф ,аз пък нещо едва издържам в офиса, искам вече да излезна отпуска, а има още 1 месец до тогава.Толкова ми е неудобен стола в офиса, и ми писва да седя на едно место, постоянно се схващам и все имам някакви болежки.
Жори го изпратихме при баба и дядо на Плевен и ще поседи около месец, пък после при нашите ще го пратим.
А пък вчера и оня ден беше такъв студ ,че направо се смръзнах, особено пък вчера. Дано се оправи вече, че ми писна с тия дъждове и студове ooooh!

# 169
  • Мнения: 2 255
Дес, и от мен на патерици да ти е жива и здрава девойката   bouquet

Миме, не можеш ли да си вземеш малко болнични и да се спасиш от офиса по-рано ...то и без това не ти остава май много  newsm78

# 170
  • Мнения: 3 537
Абе не съм питала докторката още, но искам да се опитам да избутам до 15 август, после излезна ли отпуска може и да си ги слея двете отпуски, ще видим, а и детето като го няма сега и ще изкукуригам у наса сама по цял ден.
Ау, какво хубаво временце ще стане, слънчице изгря,супер Sunglasses

# 171
  • Мнения: 1 403
Мимис кога ти е термина? И при кой лекар ходиш?

# 172
  • Мнения: 3 537
Ами аз ходя в поликлиниката по здравната каса/20 ДКЦ/,защото на частно ще ми е малко скъпичко . За сега съм за 24.11, но ми каза,че може и да се измести, според зависи...
Вече ми свършиха безплатните ехографи 2 бр, и сега ще плащам по 30 лв като ме гледа.Мисля по натам да се запиша и на 3Д
Утре ще ходя да правя вторите изследвания,кръв,урина и антитела.
А ти за кога си?

# 173
  • Мнения: 3 537
Спите ли бе мацки??????????
Я се събудете малко, те децата ще тръгнат на училище докато изпишем 20 страници Embarassed
Я по сериозно да си организираме една среща за през уикенда. Crossing Arms

# 174
  • Мнения: 1 403
Не питах доктора то4но кога ми е термина, др. път ще го питам...
Аз си го из4ислих на 09.02
Не си ли ходила на 4 Д
Аз другия месец пак имам 4ас за 11 , има някви важни изследвания Tired

# 175
  • Мнения: 3 537
Ами мен ме гледат на 2Д, последно ми каза,че ще е момиче, но да видим има време, претенции нямам никакви.
Мисля началото на другия месец да се запиша на 3Д, 4Д незнам къде има, а и май е по-скъпичко.

# 176
  • Мнения: 1 403
Отиди при моя доктор, не е скъпо и е много добър Peace
Обади се още сега и си запази 4ас , 4е има  много хора при него. Незнам дали си гледала преди 5 дена беше на гости при Гала в НА КАФЕ
http://www.mc-markovs.com/index.php?option=com_content&task= … 87&Itemid=153

# 177
  • Мнения: 2 255
айде да раздвижа "пролетната" ни тема  Rolling Eyes с малко морски вкус  Joy
ето малко снимки от последното море

# 178
  • Мнения: 3 537
Мерси, ще видим, още не съм решила точно къде,какво и що.

Еййй, Вярка браво,че разведри малко остановката,екстра.
Аз така хубаво се наобядвах,че ми трябва само едно легло сега....ама нъцки

# 179
  • Мнения: 1 403
Ей къде се затрихте бе мацки? Hug
Днес го дават голяма жега  Tired Ще си стоиме в къщи под климатиците и това то Crossing Arms
Емили има да мрънка пак  да излизаме  Naughty Много ме мързоти да ходя на плаж, после като свърши ще го търсиме ама НЪЦКИ Thinking

Общи условия

Активация на акаунт