Кога се появяват бенките?

  • 9 566
  • 25
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • София
  • Мнения: 10 825
Ние сме на пет месеца без два дни и все още си нямаме нито една бенка. Не че ми липсват особено де Mr. Green, но просто се зачудих кога ли се появявят първите бенки? newsm78 Споделете кога се появиха при вашите дечица

# 1
  • Мнения: 8 769
Аз с огромно учудване забелязах първите бенки на дъщеря си преди около 2-3 месеца (сега е на 2г и половина).

# 2
  • Мнения: 7 837
Самуил се роди с бенка на крачето.

# 3
  • Мнения: 46 488
Към 4 месец излезе една на крачето и от тогава не са се появявали други.

# 4
  • Мнения: 4 244
Моята се роди белязана по коремчето и беше голяма колкото точица, сега е вече колкото лещено зърно. ПО късно и се появиха нови
А на сина първата се появи на 2 месец

# 5
Privet,
iskam da ti spodelya 4e nie sme na 2 meseca i po4ti 2 sedmici i ve4e si imame benka na ednoto kra4e pod kolyanoto.Poyavi se v na4aloto na vtoria mesec, no ti ne se boi - az 4uh obezpokoitelni neshta za rano poyavilite se benki na bebetata

# 6
  • Мнения: 457
Да, и на нас ни се появи преди 2 седмици бенка на крачето- 3 пръста под коляното.
И аз имам голяма бенка на същия крак, почти на същото място.
На друго място няма.

# 7
  • Мнения: 5 299
Малката е на 4 месеца,но още няма бенки..

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 6 286
скоро след раждането ,може би в първия месец не си спомням точно и постепенно порастна

в момента е по -малка от 1 ст.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Мони се роди с бенка на крачето, малко над глезена. Други засега няма.

# 10
  • Мнения: 1 645
Дани има само една бенка на коляното,която се появи преди няколко месеца - не си спомням точно кога.

Даниел - 21.04.2004г.

# 11
  • Мнения: 1 427
Ние пък си нямаме още......почти  колкото вас сме,ама в бъдеще я очаквам таз екстра,защото  аз имам мноооого ....наследила съм ги от мама!Дано  все пак ни се разминат ,ама надали! Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 5 577
И ние имаме една мъни4ка на стъпалцето, много е сладка  Hug

маминко  Heart Eyes

# 13
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Засега няма! Дано да се размине, защото аз съм доооста ...петниста  Confused Confused Confused

И ние имаме една мъни4ка на стъпалцето, много е сладка Hug

маминко Heart Eyes

И аз съм родена с бенка на стъпалото,точно на свода! Много си я обичам! Като отличителен белег ми е  Wink

# 14
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Ние сме на 5 и половина и все още нямаме бенки. Но се родихме с едно "незавито" ушенце с триъгълниче. Изви се и оформи ушенцето отгоре чак в третата седмица след раждането. Simple Smile

# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 383
Моята душица още няма бенки - вече стана на 2,6г. Очаквам сега, след като походихме на плаж и почерня малко от слънцето да почнат да се появяват.

# 16
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз си мислех, че се появяват много късно и то от слънцето.  Embarassed Нли на нас от слънцето ни се появяват още!?  Rolling Eyes Flushed

# 17
  • Мнения: 6 315
На Йоан му се появи една мъничка на ръчичката до китката на около 6 месеца. За сега е само една. Надявам се да не е с много бенки като мен.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 621
На 1г и 7м е и няма още нито една бенка, дано не и се появят скоро Naughty

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Каката бе на 2 месеца, когато й се появи първата бенка на бедрото. Тя има доста вече.
Малкият все още няма нито една бенка.

# 20
  • Мнения: 248
Според мен бенките не се появяват просто ей така. Моят син нямаше бенки като се роди, но след първото му море получи няколко - на лицето. От тогава се мажем със слънцезащитни масла и много внимаваме, но тези ще си му останат. Всичко се получава от слънцето, така че, пазете се!

# 21
  • Мнения: 2 807
Ива се роди с бенка в горната част на бедрото - баща й има същата там, на същия крак Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 8 769
Моят син нямаше бенки като се роди, но след първото му море получи няколко - на лицето.
Не е вярно, че се получават от морето/слънцето. Има деца, които се раждат с бенки. Няма как да са правили слънчеви бани..... Sunglasses
Моята дъщеря от 4 месечна е на плажа, писала съм кога се появи бенката й.

# 23
  • Мнения: 5 228
Дъщеря ми се роди с бенка на гръбчето, а наскоро забелязах и една мъничка бенчица на крачето й.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз се бях притеснила за бенките, защото има такива петънца от които се образуват. Още не са се появили. дано изчакат още няколко месеца поне. Баща и е с бенки и може от него да ги е наследила. НА сестра ми и се появиха към годинка и вече има много бенки, но си е на 11 години детето.

# 25
  • Мнения: 2 255
Баткото има доста бенки - кои по рождение - кои после  Rolling Eyes
А на бебо като беше на 2-3 мес. му се появи на гръбчето една светличка, а сега с времето видимо става по-кафява. Други засега няма  Simple Smile

Калоян - 29 септември 2004 г.
Кристиан - 8 ноември 1992 г.

http://www.bgphoto.net/viara_bg/

Общи условия

Активация на акаунт