Отговори
# 30
  • Мнения: 19
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКАТА КУКЛА!
[/size]
ПОЖЕЛАВАМ Й МНОГО ЗДРАВЕ! МАМА И ТАТКО ЩЕ НАПРАВЯТ ВСИЧКО ОСТАНАЛО, ЗА ДА БЪДЕ ЩАСТЛИВА!

# 31
  • Благоевград
  • Мнения: 142
daniela_ch Честит Рожден Ден на малката Ивет!
Да ви е жива и здрава и много да ви радва и слуша!


  bouquet

# 32
  • Мнения: 6
дани първо честит ви празник на теб и мъжа ти - да слушате малкото човече и да не го яовате много  Wink
на ивет пожелавам преди всичко здраве и късмет в живота прекрасно детство и много поводи с които да прави мама и тате горди родители

всеки следващ рождан дан ще бъде от хубав по-хубав но първият е най- незабравим и вълнуващ най-вече за родителите - за това нека ви е весел и изпълнен с много емоции празника на малкия сладкиш и на вас родители

# 33
  • Мнения: 1 397
Честит рожден ден на малкото слънчице!  smile3510

Да е жива и здрава и много щастлива! Да порастне голяма и красива,за радост на мама и за страх на тати.

Дани,да я нацелуваш от нас  Hug





                              С много обич:от кака Ани и чичо Ангел

# 34
  • Мнения: 11 607
                              С много обич:от кака Ани и чичо Ангел

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahahaЩо така - кака и чичо? Или кака и батко, или леля и чичо?

Диде, честита ти рожденничка! Да е жива и здрава, много щастлива и много, много да палува!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 35
  • Мнения: 286
И аз се засмях на-Кака и Чичо hahaha
Добро ви утро,въпреки че в тая виелица наистина ужасно утро по-скоро,но да сме живи и здрави пък,,,,, Peace
Аз като видях какво е и помолих нашият татко да заведе децата с колата че колкото и близо да е не ми се излизаше и той пък ги замкнал с шейната Mr. Green
Биби,мерси за кафенцето,типичната нашенска закуска и музикалният фон Hugза пореден път се убеждавам че явно много слушаш музика за да пускаш всяка сутрин-браво  bouquet(защото аз не сам от слушащите много,но харесвам музиката)
Дани,честит да бъде първият рожден ден на сладката Ивет!
Желая и от сърце,щастливо детство,здраве,любов,и много детски усмивки Hug
Дани,това е за теб мила Hug

Хора не ми минава хремата какво да правя,дайте съвет,ама без такива да си мушкам някакви луци и гадории Naughty

# 36
  • Мнения: 1 397
 Laughing Аз още си се изявявам като кака...Но до кога ли Simple Smile

# 37
  • Мнения: 286
Laughing Аз още си се изявявам като кака...Но до кога ли Simple Smile
А то аз се права на кака,та ти ли няма Joy Joy Joy

# 38
  • Мнения: 19
Дани, на мен хремата ми я оправи Муконазал - спрей за носа..за 24 часа бях нов човек

# 39
  • Мнения: 2 837
Честит рожден ден на малката Ивет! Да расте красива, умна и мнооого щастлива!



За Дани това:

Бяхме на лекар все пак. Добре, че времето се поуспокои.

# 40
  • Мнения: 62
Благодаря ви момичета, за хубаивте пожелания
Анелия без такива "кака", къде го има това  Mr. Green

то и Ангел тогава ще е батко иначе как

# 41
  • Мнения: 6
Хора не ми минава хремата какво да правя,дайте съвет,ама без такива да си мушкам някакви луци и гадории Naughty
  Laughing

 дани ми то с тях най-бързо минава
айде не лук че е наистина гадно но сок от пресен лимон няколко капки 2-3 в ноздра и ако утре имаш хрема ми се обади ама сериозно

а твоята сватя онзи ден така ме представяше на снаха ти "ето да говориш с кака нина"  Joy  Joy  Joy
само обърква представите на малкия бонбон

# 42
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Хубаво е това "кака" и "чичо"  Laughing
И ние с моят мъж бяхме дълго време така  Whistling

Ето ви сега и малко вицове:

Млад мъж се разхождал в гората. Но се загубил. Лутайки се, стигнал до някаква къща. Почукал на вратата. Отворил му архаичен на вид китаец с дълга бяла брада.
- Може ли да пренощувам у вас? - примолил се младежът.
- Разбира се! Но при едно условие.Ако дори с един пръст докоснеш дъщеря ми, ще те подложа на най-жестоките китайски мъчения.
- Добре! - съгласил се изгубеният и влязъл в къщата
По време на вечерята той не можел да откъсне очи от дъщерята на стопанина... Забелязал, че и тя постоянно го наблюдава. Обаче, помнейки заканата на стареца, устоял на изкушението и след като се нахранил си легнал. През нощта той не можал да заспи заради напиращото желание и решил тихичко да се намъкне в стаята на дъщерята, с надеждата, че тя го чака...а баща й нищо няма да усети. На сутринта той крадешком се върнал братно в своето легло и заспал - уморен и щастлив. Събудил се заради някаква тежест върху гърдите. Това бил голям камък с надпис:
"Китайско мъчение номер 1 - голям и тежък камък върху гърдите"
"Ама че тъпотия" - помислил си младежът - "ако това е най-доброто, което старчето може да измисли, няма от какво да се опасявам".
Вдигнал камъка и го запратил през прозореца. Тук обаче забелязал друга бележка:
"Китайско мъчение номер 2 - камъкът е вързан за левия ви тестис."
Паникьосал се....погледнал през прозореца и видял, че въженцето скоро ще се изпъне до крайност от тежестта.Решил, че е по-добре да си потроши няколко кости, отколкото да го кастрират и скочил през прозореца. Падайки той видял голям надпис, изписан направо на земята:
"Китайско мъчение номер 3" - десният ви тестис е вързан за крака на леглото"


Вторият е с малко расизъм (затова който не понася такива, да прескочи моля  Grinning)


Един хванал сребърната рибка а известно е, че тя изпълнява само по 1 желание. Човекът бил ловец и пожелал да види какво ще се ловува след 100 години. Речено сторено, пуснал той рибката, а тя го преселила 100 години напред и човекът се озовал в полето край някакъв град с пушка в ръка. До него стои друг ловец и го гледа любопитно:
- Колега, какво ловувате сега - глигани, мечки, бизони, сърни?
- А не, те са забранени за лов та ловуваме цигани.
В същия момент се приближили до един контейнер за смет и видели група цигани да ровят вътре. Дошлият от миналото вдигнал пушката и бума, бам избил доста оттях. Ненадейно отнякъдеси изхвръкнал горския и се развикал:
- Колко пъти да повтарям, че край хранилките ловът е забранен........


А томи много ми хареса :

Младо момиче отива на купон за пръв път. Преди това пита майка си, как да разгонва желаещите, ако започнат да й досаждат. Майката я съветва: „Ако много досаждат и си искат, кажи им – А детето как ще го кръстим? ”
Момичето тества репликата на купона и действително, работи! Всички се отказват веднага, при това са и шокирани. Един младеж обаче, дали пиян, или много самоуверен, нищо не пита, а направо я хваща за ръка, води я в спалнята и я обладава. Момичето, от изумление не успява да каже нищо до края, когато пак пита: „А детето как ще го кръстим? ”. Младежът, завързвайки презерватива на възел отвръща:
- Ако се измъкне оттук... Дейвид Копърфийлд!


 hahaha  bouquet

# 43
  • Мнения: 42
[size=14pt]
Честит първи рожден ден на Ивет!!!
[/size[/color]]
Желаем ти много здраве щастие и да радва мама и тате!!!
  love001 от Силви

# 44
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
ЧЕСТИТ 1 ВИ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКАТА ПРИНЦЕСКА ИВЕТ ОТ НАС!!
Нека расте все така хубава, щастлива и усмихната!!!

Общи условия

Активация на акаунт