Пролетните ви парфюми 2

  • 26 827
  • 275
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 199
Момичета!
Докладвам: в Мола на Стамболийски има "Гламоурос"/Божееееее, как се пише  правилно само?/
Само че "летен" вариант! Стоеше една единствена кутийчица ,скромничко.Нямаше и да я забележа, но потърсих и намерих./до Романс/ Peace

# 136
  • Мнения: 1 303
Каква е разликата между бялата и тъмната мрежичка на Fuel for life? В концентрацията може би?

Признавам си, че този аромат малко го пренебрегвах при парфюмните експедиции. Дори не съм го докосвала. Имам лоши спомени от Diesel Plus Plus. Направо на гроздова си ме блъсна още от капачката. Но сега ще му се реванширам на горивото и ще го душна.
Черния не съм го тествала много,но по-цитрусов и свеж идва май..

# 137
  • Мнения: X
Tomaru Glamourus daylight го има и в бг магазините онлайн. Класическият обаче никъде го няма. Е, ще му обърнем и на дейлайт внимание.  Flutter

# 138
  • Мнения: 2 407
paola2, този се казва La Voce. Създаден е от Renee Fleming за Coty.

Много искам да го имам. Heart Eyes

Има ли го в Бг?

# 139
  • Мнения: X
paola2, този се казва La Voce. Създаден е от Renee Fleming за Coty.

Много искам да го имам. Heart Eyes

Има ли го в Бг?

Не и няма да го има.

# 140
  • Мнения: 4 095
Каква е разликата между бялата и тъмната мрежичка на Fuel for life? В концентрацията може би?

Признавам си, че този аромат малко го пренебрегвах при парфюмните експедиции. Дори не съм го докосвала. Имам лоши спомени от Diesel Plus Plus. Направо на гроздова си ме блъсна още от капачката. Но сега ще му се реванширам на горивото и ще го душна.
Черния не съм го тествала много,но по-цитрусов и свеж идва май..
Aми аз белия имах предвид, въобще не погледнах, че този е с черна мрежичка  bouquet наистина е много траен Peace
- този мъжки на Дизел страшно ми харесва - много свеж и ''тонизиращ'', за лятото е супер, но определено е за по -млади мъже, около и под трийсетте, на зрял мъж не знам дали би допаднал Wink

Последна редакция: нд, 22 фев 2009, 12:00 от Tess d`Urberville

# 141
  • Мнения: 289
Tomaru Glamourus daylight го има и в бг магазините онлайн. Класическият обаче никъде го няма. Е, ще му обърнем и на дейлайт внимание.  Flutter

Аз както писах, нямат много общо двата   Sad

# 142
  • Мнения: 199
Tomaru Glamourus daylight го има и в бг магазините онлайн. Класическият обаче никъде го няма. Е, ще му обърнем и на дейлайт внимание.  Flutter

Аз както писах, нямат много общо двата   Sad
Наистина?
Аз имам"класическият",но като избирах мирисах и "летен",но ония с брукати и останах с впечатление ,че е същия , просто "праздничен" вариант newsm78
Няма значение....
Днеска бяхме в Мола/който зад НДК/ и...............геройски подминах  парфюмерията!!!!!!!!!!!!!За първи път проявих воляяяяяяяяяя CryА така ми се искаше Laughing

# 143
  • Мнения: 4 095
 Grinning Grinning то вярно има за какво да се поздравиш, устояла си на зверско привличане, аз рядко успявам Crazy

# 144
  • Мнения: 3 830
paola2, този се казва La Voce. Създаден е от Renee Fleming за Coty.

Много искам да го имам. Heart Eyes

Има ли го в Бг?

Не и няма да го има.

Може да се поръча от ибей. Не знам дали го има във фрагрансекс.  newsm78
Ако някой може и желае да си го поръча от и-нет, може да се кооперираме, че и аз го искам. Flutter

# 145
  • Мнения: 74
Този да сте го виждали?
TWIN women by Azzaro е новият дамски аромат от двойката парфюми TWIN, създаден специално за младите дами, които обичат да се наслаждават на динамичния живот, изпълнен с чувства.
Цветните нотки на роза и ирис са съчетани с дървесно-бъдемов акорд, украсен с нотки на праскова и нежен мусков воал.
Автор на аромата е Annick Menardo (компания Firmenich).

# 146
  • Мнения: 4 095
Здравей Hug, не този не го познавам. Не съм ходила по магазините скоро, болна съм smile3511, имам ужасна хрема и нищо не усещам Cry

# 147
  • Мнения: 4 095
- този на Лолита Лемпика Fleur de Corail обсъждахме преди няколко дена с моя приятелка (тя го има), за мен един от приятните на марката, като цяло ми идват свръх ванилени, сладки и тежки - но в този има хлад, и някаква изтънченост, на нея добре и стои. За мен определено летен (и без подсказката на флакона), за нея подчертано зимен, представяла си го с топли пухкави блузони Shocked Laughing Laughing, та затова ни беше разговорът, за раличните възприятия, тя дори намира сладост в него, на мен ми нагарча Mr. Green

п.п. Тинкърбел, на Азаро имах и много харесвах за летен аромат - Азура

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 14:21 от Tess d`Urberville

# 148
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Днес ходих да мириша малко парфюми...на Kenzo помирисах едни 3 нови...всичките ми харесаха...на Estee розовичкия много ми хареса ...мисля, че това ще е следващият ми парфюм Heart Eyes

# 149
  • Мнения: 4 095
jorjeta, кои на Кензо и кой на Ести  Peace

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 17:27 от Tess d`Urberville

Общи условия

Активация на акаунт