МАРТенско човече тука шава-навън да играе наближава!

  • 13 640
  • 298
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1
 Да е жива и здрава и Зеленката, и момченцето и, и всички, които ще му се радват! Simple Smile Пожелавам и спокойствие и успешно прилагане на добре усвоената теория по бебегледане! Grinning
 Аз днес отидох на доплер за първи път. Резултат- този път растем на крака, маймунчо се предполага да тежи 2760 гр. плюс/минус 300 гр., което ме подсеща да погледна каква е нормата, но ми се струва съвсем в реда на нещата. С докторката отново клоним към нормално раждане и аз съм доволна.
Някой да знае къде продават нощници с копчета на прилични цени? Аз си спя гола по принцип и много ме изтормозиха с това изискване за нощница.

# 31
  • Мнения: 6
Аз се поразходих, проверих си картата - ама йок, нищо още не са превели от45 дневния болничен. На някой дали вече са му превели парички от такъв болничен вече или е още рано май  newsm78

и аз още чакам,но при мен ми бяха сгрешили болничния при доки и ми го върнаха от НОИ и днес ходих да го оправят,та да видим дали скоро ще ме огрее  newsm78

защо не си провериш в страницата на НОИ докъде са ти стигнали документите?

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Сложила съм нови снимки на Симона в албума. Ако някой иска да гледа ето - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=328278&pid=10628490

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Слънце, разкошни снимки - да сте живи, здрави и все така красиво усмихнати и обичащи се!  Hug  Heart Eyes   bouquet

Зелено човече, честита рожба!!!  Heart Eyes   bouquet  Hug  Бъдете много щастливи!!!

Нефертити, чакам разказче и снимки от теб, за първите ви часове заедно вкъщи!  Hug  Hug  Hug

# 34
  • Мнения: 91
МНОГО СЛАДКА Е ТАЗИ СИМОНА БЕ!!! ИЗГЛЕЖДА МНОГО КРОТИЧКА И ПОСЛУШНА !!! Hug

# 35
Слънце,мерси за снимковия материал,много е сладка и с баткото каква идилия са....А като я къпеш колко е мимиатюрна Heart Eyes
Кажи за следродилните болки при второ дете,ти имаше ли?

И аз само шетам,днес измих хладилника,подреждам,искам всичко да е готово!
Изкарах багажа за родилното огледах го (предполагам за последно),допълних го и пак прибран да чака.Приготвих една допълнителна торбичка ,ако ми потрябва да ми я донесат-помпата,силиконови зърна .Приготвих в една торба дрехите за изписването(да не се чуди мъжо и накрая пак да съм недоволна)И накрая ми стана смешно ,че чак на изписване отидох ,а имам още поне 26дена,луда работа!!! Rolling Eyes

# 36
  • София
  • Мнения: 263
Ехаа- още едно Водолейче yesyes
На Зеленото Човече- да йм е жив и здрав сина и само радостни мигове да им носи! На мама - леко и неусетно възстановяване и бързо да се прибират вкъщи!


cvetka-koketka
-тцъ- нищо не са ми превели и на мен от НОИ,  а болничния ми е даден съвсем навреме. Питах в темата за болничните- казаха че най -късно до 25 февруари ще ми ги изплатят парите за януари  #Crazy
Хайде, бебета, ако има други желаещи да хванат последния влак за водолей- не остана- утре- и край  fiuuuuuu

# 37
  • Мнения: 91
ДЪРТА МАЙМУНА - ТЪРСИ НОЩНИЦИ В МАГАЗИНИТЕ ПО КВАРТАЛНИТЕ ПАЗАРЧЕТА - ТАМ СА НА СНОСНИ ЦЕНИ - 13-16 ЛВ. ГЛЕДАЙ ДА СА ОТ КРЕПОН/ПАМУК , ЧЕ ДА НЕ ТЕ ДРАЗНИ МАТЕРИЯТА...И ДА СА БЪЛГАРСКО ПРОИЗВОДСТВО - ТЕ СА НА ПО - ДОБРИ ЦЕНИ...ПО ПРИНЦИП ИМА РАЗНИ МАГАЗИНЧЕТА ЗА БЪЛГАРСКО БЕЛЬО, ХАВЛИИ, КЪРПИ - ТАМ ПРОВЕРИ!

# 38
  • София
  • Мнения: 659
 Леле, проспах новината  ooooh!
 Зелено човече, честита мъжка рожба Много радост да ви носи. Милата дано не са я мъчили тези гадове  #Cussing out Може ли при условие, че има становище, че не може да ражда нормално да я оставят да чака с контракции и те да се правят на големи умове и тепърва да взимат решение за секцио.  #Cussing out Ще чакаме новини от нея

 За миенето при смяната на памперс и аз процедирах като dyMa - носех си вода в легенче, слагах го на спалнята, до него хавлийката и ми беше много удобно.

 veselina_s_p, забравих одеве да пожелая бързо да се възстановява Маги. Дано махането на сливицата има ефект и не боледува каката толкоз често.

 dyMa, вярно си го закъсала с този майстор. На нас лятото като ни правиха изолация момчетата си ходеха да обядват в някое заведение наблизо и не са чакали аз да ги храня. Единствено кафе и разни сладки неща съм ги черпила.

 
Вероники какъв е този пилинг за дрехи заинтригува ме я дай малко инфо  Hug
Ми той е на принципа на електрическите машинки за бръснене и почиства дрехите от топченцата и фитилчетата, които се получават при носенето. Аз лично от доста време търся и в много магазини за техника, даже не знаеха за какво става дума. Не са скъпи около 15-20 лв. (моят е 19) и са на батерии. Ако искаш ще го снимам.

 И Janitsa не се е включвала отдавна, а нали и тя лежеше, че бебчо беше почти на изходна позиция. А от Шу някой няма ли новини? Вече някой като изчезне и си мисля, че е в болница и затова не пише.

 Отивам да гледам снимките на Симона

 

# 39
  • Варна
  • Мнения: 87
Малеее,цели две теми сте изписали,а само седмица нямах нет.И колко бебетаааааа tooth smile3504
Честито на всички родили мамчета.Да са им живи и здрави рожбите. newsm51
Аз тук от моя малък звяр-батко не мога да се добера до компа.Само ходи цял ден като кодук след мен и се чуди каква беля да направи.Чудя се как одържам фронта още Joy Joy Joy
Аз не ща да раждам ощееее.Няма кой да гледа баткото newsm78.Ако тръгна да раждам отивам с него да види от де се е пръкнал.newsm62
slancetoo много е сладка куклата
Лека от мен,че баткото пак нещо дърдори и ми се оплаквааааа.

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Маруся ще си замълча за следродилните болки, за да не ви плашаClose

# 41
  • варна
  • Мнения: 11
 Hug и аз да се запиша в новата тема.
голяма сладурана слънце

# 42
  • Ловеч
  • Мнения: 184
Докато се мотах да и пожелая бързо раждане и какво да видя - имаме си малко Зелено човече. Да ти е жив здрав и много да те радва Точко.
Слънце много са ти сладки мишлетата пу-пу.

Да се оплача и аз от безсъние - и мен ме налази, вчера дори се успах за работа, та се наложи мъжлето да води Криси на градинка. Утре сме на преглед - дано се е обърнал, имам чувството, че се опитва да ми счупи ребрата на моменти.

# 43
  • Мнения: 696
не мога да ви изчета! Hug браво
и бебче си имаме  Laughing
ЧЕСТИТА РАДОСТ, ЗЕЛЕНКО  smile3525
ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ ЮНАК И МНОГО ДА ВИ РАДВА!
днес пуснах пералнята поне 4 пъти и сега още една последно, но утре още малко, че днес се стреснах че вече нямам време!За мненията за сушилнята благодаря на всички момичета-много ми помогнаха-изсуших всичко за бебка на синтетика и деликатни тъкани,супер си станаха-слагах и омекотител на SANO! сега ще почивам че днес доста се уморих!
За тази докторка реших другата седмица живот и здраве да отида до тина киркова да си избера някой екип от там де се видим и да знам че ще дам 500лв.само!а на нея ще и се обадя и ще кажа че няма да съм при нея!
това за сега,отивам да ви дочета  bouquet

# 44
  • София
  • Мнения: 459
Честита радост на Зеленото и от мен.
Жив и здрав да е малкият мъж и много да радва мама и тате!  bouquet

Ох, аз днес му направих един тур из града...
излезнала съм в 8ч и се прибрах в 5.. не е истина просто.

Но пък напазарувах разни неща, а и доста работа отхвърлих. Доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт