Има ли успех от меренето на базална температура

  • 3 484
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 637
Аз се регистрирах вече в календара на зачатие, но нещо не мога да го употребя, когато се опитам да си въведа данните ми дава съобщение за грешка.

Кога точно ти дава грешка, когато се опитваш да запишеш данните ли?

# 16
  • Мнения: 804
Аз се регистрирах вече в календара на зачатие, но нещо не мога да го употребя, когато се опитам да си въведа данните ми дава съобщение за грешка.

Кога точно ти дава грешка, когато се опитваш да запишеш данните ли?
Да, когато се опитам да си въведа данните, изписва ми errore и ми изрежда една редичка #Crazy и така вече два дни, знаеш ли как да го оправя?

# 17
  • Мнения: 2 022
Аз се регистрирах вече в календара на зачатие, но нещо не мога да го употребя, когато се опитам да си въведа данните ми дава съобщение за грешка.

Кога точно ти дава грешка, когато се опитваш да запишеш данните ли?
Да, когато се опитам да си въведа данните, изписва ми errore и ми изрежда една редичка #Crazy и така вече два дни, знаеш ли как да го оправя?
Смайли, моля те копирай текста на съобщението за грешка, което ти дава - тук във форума или на лични. Важно е,  а също е важно да кажеш кога точно го дава. Да не би да е съобщение, че не може да зареди страницата или нещо от рода служебно на уиндоуса?

# 18
  • Мнения: 804
Аз съм на Линукс, изписва ми това, когато се опитам да си въведа някакви данни, като температурата например:
Fix errors:
 insert stress
 insert troubledSleep
 insert physicalOverloading
 insert preMenstrualSymptoms
 insert irritability
 insert insemination
 insert sensitiveBreast
 insert frequentUrinate
 insert nausea
 insert exhaustion
 insert headache
 insert cold
 insert sexualContact
 insert ovariesPain
 insert userDefinedOvulation
 Иначе си влизам в профила и ми изписва името и всичко, но уви... Да не би пък да не може да сработри с Линукс и да е само за Уиндоус? newsm78 

# 19
  • Мнения: 2 022
Мерси Смайли,
Програмистът на календара е на море до края на седмицата. Веднага ще му кажа като се върне да фиксне проблема!

# 20
  • Мнения: 3 089
ами при мен - да. 1 година не можехме да забременеем - изследвания, глупости...; после 3 месеца мерих бт, а на 4-я се оказах бременна. е, не съм бременн защото мерих бт, но някакси тия две неща ги свързвам. доста е неприятно (за мен поне) да правиш секс по график, но вече съм в 7-я месец и твърдо мога да кажа, че си заслужава. освен това, понеже мерих температура и в устата, да си кажа, че двете криви са еднакви, така че ако ти е по-спокойно карай с мерене в устата.

# 21
  • Мнения: 804
Благодаря Сигнус Hug
Маце, дано и при мен четвъртия месец бъде ползотворен и аз от толкова време си меря БТ, много съм доволна от този метод не ми коства никакви пари и усилия. Меря си я вагинално, с дегитален термометър по Фаренхайт. До сега все пропускахме овуто, Аз работя до късно и когато се прибера мъжо спи и ми е кофти да го будя с идеята че сега е момента, но следващия път съм решила срам не срам да действам Embarassed Схванах дори как да си определям цирквиалната слуз и последния месец бях 100% сигурна когато ми настъпи овуто. Благодарение на всички момичета в този форум, не спирам да чета и да се информирам newsm51

# 22
  • Мнения: 7 640
мерих температура и в устата, да си кажа, че двете криви са еднакви

това ми е много интересна информация, при това от личен опит! Не мислех, че в устата би отчело правилно. Благодаря newsm10

Общи условия

Активация на акаунт