Споделете 96

  • 20 636
  • 767
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 274
Наздраве, Клеми. В първият момент помислих, че Никол от ДиС е пораснала и вече е на 4.  Mr. Green

Нека вали! Мисля да покараме с децата ски 5 -6 дни в началото на Март. Дори резервирах апартамент. С джакузи мноо ясно.

# 46
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
Споделям един миг ... инструментал изпълнен на концерта на Балканджи на 14ти февруари миналата седмица. Допринесоха за страхотно изкараната вечер Simple Smile
Заслужава си да се чуе дори и само заради виртуоза Вальо (на тамбурата).

Klemy, честито и всичко най-хубаво пожелавам на малката Simple Smile

# 47
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Фрида?!

Споделям много ползотворна сутрин.
Посрещнах я със смс, че от Търговския регистър са ни направили онова вписване, което ме беше докарало до бяс в началото на седмицата. Как да не ги псува човек - предния път спаха 4 дни, и накрая ни отказаха заради неспазване на 30 дневния срок между обявяване на покана и провеждане на събрание /а за това бяха виновни те, че се произнесоха твърде късно!/. Сега направиха вписването за 3 часа?!?!?! Майната му - поне имаме +резултат.
Второ - проведох много задушевен разговор с директорката на градината, в която ще ходи вождът от месец май. Взимат ни от раз и няма да чакаме септември.
Трето - пих кафе с маман. И накрая имах включване от далечна Шопландия.
Винаги е така - скъсват ми нервичките в началото на седмицата, после нещата порозовяват, докато накрая валят цветя направо. Не може ли да се пропусне първата фаза?

Наздраве за всички празнуващи!

# 48
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 667
Ти пък Марадона, Никол отДиС ми се струва, че е пораснала много бързо, след като се е родила. Може и да греша, разбира се  Mr. Green
Клеми, честита ти Никол, да е здрава и щастлива.
Фрида, ще се ослушваме за квартира. Ако имаш нужда от някаква помощ, свиркай.
Иска ми се процесът да е обратим, стига да си струва, разбира се. Много болят стъпканите надежди и очаквания.
Катюнски, кви ги разправяш ти бе.
В три и половина си спях. А, не, четях книга.
Мен снегът много ме радва, ама тук се задържа чист и е красиво.
Повече от обзора, ме радва това, че Сопрано влиза в стария си дух, поне малко.
Сега ще ме захапе иронично, но какво ми пука.

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 12:06 от LemonDesi

# 49
  • Мнения: 2 070
Министерски съвет е преразгледал решението си за почивните дни. От 1-6 май ще се почива. Супер!
Сори за тези, които не искаха, мен така ме устройва идеално!

# 50
  • Мнения: 17 546
От 1-6 май ще се почива.
Това не е човешко!... Tired

# 51
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
И д е а л н о ! Просто чудничко!

Клеми, честита ти рожденичка!
Наздраве!

Денят е само за спане и любими книги под топло одеяло.

# 52
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Пак фурнаджийската я подкараха - ще ви дадем, няма да ви дадем ...олекват ми нещо напоследък. те кога ли са тежали на място, ама поне да не ги плещят по медиите, преди окончателно да са решили къде да подложат дупе.
На мен ми е все тая дали ще почиваме или не. Смятам да раждам горе-долу тогава. А за частнтите фирми почивен ден няма. Само финансовите институции пак ще се втресат.

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 12:58 от Бейлис в шоко

# 53
  • Мнения: 1 217
Ти пък Марадона, Никол отДиС ми се струва, че е пораснала много бързо, след като се е родила. Може и да греша, разбира се  Mr. Green
Клеми, честита ти Никол, да е здрава и щастлива.
Фрида, ще се ослушваме за квартира. Ако имаш нужда от някаква помощ, свиркай.
Иска ми се процесът да е обратим, стига да си струва, разбира се. Много болят стъпканите надежди и очаквания.
Катюнски, кви ги разправяш ти бе.
В три и половина си спях. А, не, четях книга.
Мен снегът много ме радва, ама тук се задържа чист и е красиво.
Повече от обзора, ме радва това, че Сопрано влиза в стария си дух, поне малко.
Сега ще ме захапе иронично, но какво ми пука.
А така,хванах те Mr. Green Ще си четеш,ами,какво ти пука,че някой будува Mr. Green Изтрепах се да отговарям на разни въпроси в една стратегическа игра,барем запомних някоя и друга по-важна дата,например коя година е първото световно първенство по футбол,и други разни интересни нещица,обаче Айнщайн го запокитих в 830-тата година човечеца Mr. Green
Фрида,съжалявам Hug Защо толкова скоро,не си ли струва да опитате отново Whistling Ще пиша,ако чуя за нещо по-изгодно в този район,желая ти всичко да се нареди както ти го искаш. Hug  
Аз ,като най-претрупана с работа Embarassed,много се радвам,че ще има по-дълга почивка накуп,ако ще да се отработва после.Може да заведем някъде децата,но защо си мисля,че скоро слушах министъра да твърди,че "В условията на финансова криза 6 почивни дни няма да се отразят добре никому." newsm78 Здраве да е,каквото и да решат,ще го приемем,или отпразнуваме,така да се каже Simple Smile

# 54
  • Мнения: 17 407
Миш, забрави и: ягодки/малинки/дренки/боровинки. Емотикони- големи и кланящи се за тони( много, че да има и за Флор).
Честито, Клеми! Жива и здрава да ти е рожденичката!
Споделям тематичен кулинарен празник в градината- "Когато мама я няма". След като се информирах за какви количества храна става въпрос- да, по-добре, че я няма мама.

# 55
  • Мнения: 2 032
Споделям, че след 5 месеца и половина брачен живот ще се развеждам.

Стига бе; кажи че не е сериозно, а просто си ръчкала из ДИС?

# 56
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Някъде преди месец моята второкласничка искаше да носи продукти за сандвичи, защото така пишело в учебника по Домашен бит и техника. Да се учат да правят, моля ви се. Че те, до 2ри клас, ако не са го овладяли това, как са живи още?

# 57
  • София
  • Мнения: 1 783
Фридо, честито!
Има начин двама изключителни  да се обичат и уважават и на свобода.

# 58
  • Мнения: 2 070
Фридсън, кажи да плачем ли или да те поздравяваме. как си?

Споделям, че по повод тържеството в градината за 8 март, Яна е научила думите и стихчетата на всички в групата и ми рецитира на лягане и на ставане.

# 59
  • London, baby
  • Мнения: 800
Прибавям и себе си към фенките на тоньо.
Честита рожденничка на Клеми!!!

Общи условия

Активация на акаунт