Намериха формула за изчисляване на размера/оня размер.../

  • 5 610
  • 72
  •   1
Отговори
# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
в грешка са.
проверено!

# 2
  • Мнения: 46 438
Добре, че не разчитам на подобни глупости, иначе да съм избягала със 100 км/час  afwitch 26 (според формулата) ми идват в повечко  newsm43

# 3
  • Мнения: X
Не се бях сещала да му меря носа.

# 4
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 530
Голяма глупост е това. 1. Номерацията на обувките е различна в държавите и 2. Според ф-лата, като напълнее мъжът с 10 кг. примерно, следва да му се скъси.

# 5
  • Мнения: 4 841
Голяма глупост е това. 1. Номерацията на обувките е различна в държавите и 2. Според ф-лата, като напълнее мъжът с 10 кг. примерно, следва да му се скъси.

За сметка на това пък като отслабва...  Joy Joy Joy

# 6
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 530
Голяма глупост е това. 1. Номерацията на обувките е различна в държавите и 2. Според ф-лата, като напълнее мъжът с 10 кг. примерно, следва да му се скъси.

За сметка на това пък като отслабва...  Joy Joy Joy

Да, затова трябва да поддържат здравословно тегло  Joy

# 7
  • Мнения: 2 448
Сега разбрах защо интуитивно си падам по слабовати мъже, вместо по канари с огромно тегло.   Laughing

# 8
  • Мнения: X
Хахах, и аз съм чувала, че кежавите били с луканки, ама пък чак такваз уста не съм отворила. Не аресвам сухи мъже и туй-то, и не ща да ме кормят.

# 9
  • Мнения: 12 648
Мдаа, не важи максимата Под голям камък голяма риба се крие.

# 10
  • Мнения: 81
Формулата за дамите. Ние можем директно да се проверим с линийка. Не съм засякъл още, за да знам правилна ли е калкулацията по формулата.

Апропо, не са дадени указания как да се мери дължината на носа - по цялото продължение на носа от под веждите или под ъгъл 90 градуса спрямо лицето?  Sunglasses

# 11
  • Мнения: 2 448
Ъъъ такова дебелината на носа , има ли отношение в фи-то?  Laughing

# 12
  • Мнения: 81
Ъъъ такова дебелината на носа , има ли отношение в фи-то?  Laughing

В тази връзка размерът на безименния пръст спрямо показалеца дали също не трябва да се включи във формулата? Защото показвал нивото на произвеждан тестостерон от организма...

# 13
  • Мнения: 17 546
в грешка са.
проверено!
Не са! Изчислено и проверено! 21.
 Mr. Green

# 14
  • Мнения: 10 758
Японци.
Какво да ги правиш...мечтатели Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт