Кога ви стана по-лесно?

  • 5 547
  • 132
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 554
като бебе ми беше най лесно Peace

# 76
  • Мнения: 97
След няколко дена ставаме на 7 мес. До този момент първите 3 мес. ми беше трудно. Първият месец бях изтощена , имах анемия. След това колики, приспиване само на ръце. Чаках с нетърпение събота и неделя татито да помага, да ме отмени, дори бях доволна само да измие шишетата и да превари вода- толкова ме изнервяха тези неща. Но след този период тя си създаде режим, вече и знам номерата, както казват познавах си детето кога и от какво има нужда и ми е много по-лесно. За по нататък не знам как ще е, но живи и здрави е важно да сме.

# 77
  • Мнения: 1 103
Колкото по големи стават ми става все по-трудно.

# 78
  • Мнения: 1 817
За всеки явно е различно. И така би трябвало да е. Децата са различни. Колкото по-голям става ми става по-лесно.
Аз имам ужасни спомени от бебешкия период. До лудост съм стигала от безсъние. Нищо не можех да свърша, нито в домакинството, нито за по-голямото си дете, нито за себе си. Постоянен рев беше и спеше на ръце. Бях се зомбирала.
След 8-9 месеца ми поолекна. Защото на 9 проходи и стана по-самостоятелен.  По-спокоен стана. Спеше сам, не на ръце.
С всеки изминал ден ставаше все по-лесно. Започна да разбира и много да ме слуша. Абее много добричък ми е сега /на 1г 4 мес. е ./, даже ми помага Laughing Направо не мога да повярвам, че това е ревящият вързоп. Laughing
/Други с деца на тази възраст точно сега взеха да се оплакват повече.Така че рецепта и правила няма.

# 79
  • Мнения: 1 558
Определенно всичко със задна дата е по-лесно.Всеки период в развитието на детето е различен и изисква различни нужди.
Абсолютно вярно Peace

# 80
  • Мнения: 80
Лесно няма като родител, но пък е много прекрасно Hug
Нямам по-хубав период в живота си от този от както станах Мама Hug

# 81
  • Мнения: 820
Няма лесно! Каката е в пуберитета почти и наистина ГОЛЕМИ ДЕЦА - ГОЛЕМИ ГРИЖИ! Бебешкия период е най-сладък, но не най-лесен. Да си майка е за цял живот - докато очите ти гледат и все за нещо се притесняваме.

# 82
  • Мнения: 2 334
Няма лесно.Според мен е вярно че малки деца малки проблеми -големи деца големи проблеми,но пък да си майка е най хубавото нещо на света  Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 2 172
Най-лесно ми беше след 2-рия месец може би  newsm78 Когато спря да се нааква по "н" на брой пъти и да сменям памперс след памперс.

Но наистина най-лесно ми беше когато стана на около 8-9 месеца  Peace

# 84
  • Временно
  • Мнения: 788
Според мен колкото по-малко е детето,толкова е по-лесно гледането.

# 85
  • Мнения: 368
За всеки явно е различно. И така би трябвало да е. Децата са различни. Колкото по-голям става ми става по-лесно.
Аз имам ужасни спомени от бебешкия период. До лудост съм стигала от безсъние. Нищо не можех да свърша, нито в домакинството, нито за по-голямото си дете, нито за себе си. Постоянен рев беше и спеше на ръце. Бях се зомбирала.
След 8-9 месеца ми поолекна. Защото на 9 проходи и стана по-самостоятелен.  По-спокоен стана. Спеше сам, не на ръце.
С всеки изминал ден ставаше все по-лесно. Започна да разбира и много да ме слуша. Абее много добричък ми е сега /на 1г 4 мес. е ./, даже ми помага Laughing Направо не мога да повярвам, че това е ревящият вързоп. Laughing



Точно това и аз щях да напиша Wink

# 86
  • Мнения: 681
На този етап мога да кажа,че като проходи ми стана по-лесно  Peace Ноооо времето ще покаже  Wink

# 87
  • Мнения: 1 512
Аз мисля, че докато са бебоци са лесни. Т.е. обратното лесно ми беше, сега все по-трудно ми става. Както имаше една поговорка "малко деца-малки грижи,големи деца-големи грижи !"

Съгласна съм,че когато са бебоци са по-лесни за гледане.

# 88
  • Мнения: 1 305
На този етап мога да кажа,че като проходи ми стана по-лесно  Peace Ноооо времето ще покаже  Wink

Странно, обикновено като проходят тичането след тях се увеличава многократно.  Laughing

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 529
Най-лесно ми е било, когато синът ми беше бебе, но тогава не мислех така.
Харесва ми този отговор, предполагам, че след време така ще отговарям за дъщеря ми Crazy

Общи условия

Активация на акаунт