Детски компютър с български език

  • 11 772
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 78
Ще търся подарък - детски компютър с български език за 4 годишната си щерка и не мога да намеря, ако някой е купувал да сподели от къде и дали е доволен. Много благодаря

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 036
В Хиполенд има с костенурките нинджа. Ние имаме англиийския вариант и е добър Peace. Сега го има и на български, струва около 100лв.  Но не знам дали за момиченце е добър вариант. Иначе по Коледа в Метро съм вземала детски лаптоп на български. Беше по-семпъл, на цена около Peace 50лв

# 2
  • sofia
  • Мнения: 4 296
мен много ме е яд, че по Коледа не купих този от Метра, имаше доста функции.
Сега и аз търся на бг, но не намирам

# 3
  • Мнения: 367
Мое мнение-лаптопа на костенурките Нинджа,не струва,не си заслужава парите. Naughty
Племенника ми го получи от Дядо Коледа,но....много е малко дисплейчето,мисля че има и по-сполучливи...пак но български и на по-ниска цена...
Има една тема за лаптопа на Нинджите и вътре можеш да откриеш и мнения за други подобни продукти ,за да не те подведа точно от кой бяха доволни майките.Успех! Peace

# 4
  • Мнения: 78
супер сте бързи  Hug

# 5
  • Мнения: 156
По Коледа купихме от  Метро, има доста занимания в него и на малкия му е интересно. Peace

# 6
  • Мнения: 2 047
   Имаме един лаптоп на Барт - те са производители и в магазина им се продаваше по Коледа за 50-60 лв. Има много функции, на български всичко, разни игри, за писане, говори, мишка, клавиши като истинските, супер дизайн и много малък дисплей, което никак не ми харесва.

# 7
  • Мнения: 21
   Имаме един лаптоп на Барт - те са производители и в магазина им се продаваше по Коледа за 50-60 лв. Има много функции, на български всичко, разни игри, за писане, говори, мишка, клавиши като истинските, супер дизайн и много малък дисплей, което никак не ми харесва.

и ние купихме такъв, в момента цената му е 59лв. и мисля че си заслужава

# 8
  • sofia
  • Мнения: 4 296
къде продават тяхни играчки -`Барт`

# 9
  • Мнения: 2 047
София
бул. "Рожен" 103
тел: 02/ 836 86 39

# 10
  • Мнения: 8
София
бул. "Рожен" 103
тел: 02/ 836 86 39


точно тук не продават,това им е склада на едро и работят само с търговци

# 11
  • Мнения: 78
   Имаме един лаптоп на Барт - те са производители и в магазина им се продаваше по Коледа за 50-60 лв. Има много функции, на български всичко, разни игри, за писане, говори, мишка, клавиши като истинските, супер дизайн и много малък дисплей, което никак не ми харесва.


може ли размери  newsm78

# 12
  • Мнения: 2 047
София
бул. "Рожен" 103
тел: 02/ 836 86 39


точно тук не продават,това им е склада на едро и работят само с търговци


   Може, намерих го в сайта им. Може би на този тел. ще дадат информация за магазини. Аз го взех от фирмения им магазин, но в Пловдив.

   Имаме един лаптоп на Барт - те са производители и в магазина им се продаваше по Коледа за 50-60 лв. Има много функции, на български всичко, разни игри, за писане, говори, мишка, клавиши като истинските, супер дизайн и много малък дисплей, което никак не ми харесва.


може ли размери  newsm78

  24х28 см. отвън, дисплейчето е около 10 см. сега ще ти кача и снимки


http://www.uniwipes.snimka.bg/album.php?album_id=274138&pid=10690917

http://www.uniwipes.snimka.bg/album.php?album_id=274138&pid=10690920


# 13
  • Мнения: 449
Аз го видях този лаптоп на Барт по Коледа-имаше го в магазина им в Кауфланд. После януари тръгнах да го търся за подарък, беше изчерпан навсякъде- и в Кауфланд, и в магазина им на Главната ходих.
И на двете места ми казаха, че ще заредят такива лаптопи март-април месец.
Ама това е за Пловдив, в София може и да има  Peace

# 14
  • Мнения: 78
София
бул. "Рожен" 103
тел: 02/ 836 86 39


точно тук не продават,това им е склада на едро и работят само с търговци


   Може, намерих го в сайта им. Може би на този тел. ще дадат информация за магазини. Аз го взех от фирмения им магазин, но в Пловдив.

   Имаме един лаптоп на Барт - те са производители и в магазина им се продаваше по Коледа за 50-60 лв. Има много функции, на български всичко, разни игри, за писане, говори, мишка, клавиши като истинските, супер дизайн и много малък дисплей, което никак не ми харесва.


може ли размери  newsm78

  24х28 см. отвън, дисплейчето е около 10 см. сега ще ти кача и снимки


http://www.uniwipes.snimka.bg/album.php?album_id=274138&pid=10690917

http://www.uniwipes.snimka.bg/album.php?album_id=274138&pid=10690920





много ти благодаря  Hug

Общи условия

Активация на акаунт