Галена се мисли за Анджелина Джоли! Продава детето си

  • 1 090
  • 11
  •   1
Отговори
Защо ли не ни изненадва факта, че Галена ще продава правата върху първите снимки на детето си?  Thinking Но медиите и самото общество решиха, че Венета Райкова е много по-виновна в случая. Защо? Нима има разлика между две жени, които използват славата си да продадат най-съкровенните първи моменти с бебето си, на най-скапото за тях същество? Защо Галена се сравнява с Анджелина?  newsm78 Нима ще дари парите за благотворителност или е Посланик на добра воля? Не, Галена е много суетна жена, която ще инвестира в операции. Не смятам, че Венета Райкова ще вложи парите от снимките в подобряване на визията си, а в най-любимото същество. Тези две (три с Анджелина) жени нямат сравнение помежду си. Какво мислите? Защо да оставяме медиите да ни пълнят главите с тяхното мнение и с измишльотини. Не мислите ли, че трябва да се сложи край на тези абсурди? Нашите деца не са ли и те най-желани и красиви?  #Cussing out

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Ич ми не дреме  Grinning

# 2
  • Мнения: 194
Какъв е проблема, не схванах newsm78

# 3
  • Мнения: 2 401
Абе на кой му дреме и за Галена и за Венета.. квото щат да правят.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 011
И аз не разбирам какво точно те дразни?
Не ме интересува коя е Галена, нито Венета, нито ще дам пари за списание за да гледам децата им.

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мисля, че е много смело от твоя страна да се регистрираш и да връхлетиш директно в Клюкарника Hug

Предполагам, че ще трябва да се обособи подфорум "Бременни фолкпевачки". Така де, то си е пак клуб по интереси.

# 6
  • Мнения: 194
Случайно гледах Венета, в схватката с Люба  Joy Joy Joy, е няма такъв смях просто.

И да, Венета пробутва навсякъде своя тумбак. Защо да не го прави и Галена....?

# 7
  • Мнения: 9 814
Какво да се очаква от меркантилна фолк-дива?!

# 8
  • Мнения: 17 546
Но медиите и самото общество решиха, че Венета Райкова е много по-виновна в случая.
Кой ти каза, че обществото мисли така? И двете са чалгаджийки, но имат различно "творчество"
Не ме интересува нито на едната детето, нито на другата, та да им плащам за снимки на отрочетата. Зер само те имат деца... Що купувате списанията със снимки на техните деца и ги нищите въобще?

Не смятам, че Венета Райкова ще вложи парите от снимките в подобряване на визията си, а в най-любимото същество.
Тук пропускаш момента, че най любимото същество на Венета е Венета.  Mr. Green Отчет ли ще ти даде точно тя, за какво ще си похарчи парите? Друг път!

# 9
  • Мнения: 413
Хич, не ми харесва това Продава детето си Tired
Никой не е тръгнал да си продава детето в крайна сметка, само глупости с драматични заглавия, айде нема нужда Stop

# 10
  • Мнения: 166
Аз питам защо се купува? Защо се продава ми е ясно и без да ми се налага да задълбавам, още по-малко пък да разбирам, оправдавам или осъждам.

# 11
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Стига простотии бе Тате  Tired

Общи условия

Активация на акаунт