iRobot RoboMop- мнения и коментари

  • 3 576
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 160
За роботите-прахосмукачки доста съм прочела,но цената  Crossing Arms ме възпира да си позволя това удобство
Обаче днес случайно попаднах на това:http://www.electron.bg/product_info.php?zone=3&tabid=2&products_id=17055

Та ползвал ли го е някой,дали наистина чисти добре.Двойно по-евтин е от Стийм мопа(или както там се казва), пък си е роботче.Хайде,ще чакам да споделите  Hug

# 1
  • Мнения: 554
Нямам търпение да се прибера и да ги пробвам. Мъжът ми днес ми взе Румба 560 и Робомоп.
На робомопа не държах особено, но той е взел. Утре ще докладвам, че ми открандха лаптопа и в момента няма домашен компютър.
Не е питал колко струват кърпите, и колко време издържат. Според мен точно в кърпите е уловката, но здраве да е, нали няма да чистя аз.

# 2
  • Мнения: 5 173
Интересно ми е как се движи, иска ми се да го видя на живо.

# 3
  • Мнения: 3 376
Ооо,изглежда много интересно,а и е доста по-евтино от Румбата.

Ще следя за отзиви и аз Peace

# 4
  • Мнения: 47
Dreams , пусни отзиви моля за робомоп .COPY-PASTE от постинг в темата за прахосмукачка робот:
http://robomopbg.com/

# 5
  • Мнения: 554
Снощи не можах да ги пробвам, защото трябва мопа се зарежда 5 часа първия път, а прахосмукачката 16 часа. Мопа изобщо не ми вдъхна доверие, много е смотан. Ще видя как ще чисти и ще пиша.

# 6
  • Мнения: 498
разписвам се да следя темата,че ми е интересно.

Dreams
чакам отзиви

# 7
  • Мнения: 1 160
Снощи не можах да ги пробвам, защото трябва мопа се зарежда 5 часа първия път, а прахосмукачката 16 часа. Мопа изобщо не ми вдъхна доверие, много е смотан. Ще видя как ще чисти и ще пиша.
И на мен ми се вижда съмнителна работа.Всъщност в описанието на продукта пише: чисти прах.
Интересно дали може да се ползва някакъв препарат-предварително да напръскаш пода с него например и после да го пуснеш да търка  newsm78

# 8
  • Мнения: 554
Мисля, че няма да попие нищо защото кърпичката е много тънка. Освен това пласмасовата джаджа (не знам как се казва  Embarassed) на която се поставя кърпата е много лека и какво ще бърше без натиск незнам. Топката която се слага в отвора се зарежда. След това се пуска и се слага в отвора и всъщност топката движи мопа, обаче той е толкова лек, че идея си нямам какво ще почисти. Незнам дали разбрахте обяснението, но като пуснете последния клип в сайта на мопа и видите как се мята ще разберете.
Скоро ще ви пиша дали става или не.

# 9
  • Мнения: 554
Докладвам с по две думи:
Робомоп - не става. Абсолютен боклук.
irobot - има много писано по темата. Това което върши ме удовлетворява засега. Очаквах повече.

# 10
  • Мнения: 1 160
Благодаря ти,че сподели с нас. Беше ми от полза.

Общи условия

Активация на акаунт