Септември '09 - 8

  • 10 941
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 495
Здравейте,
Добре, дошли на новите мами, лека бременност на всички   bouquet.
discover, честита сватба. Желая ви много щастие, семейна топлина и звънлив детски смях Simple Smile.
И аз си мислех, че 12 седмица е рано, но прочетох в някои теми за много случаи, когато полът е бил познат. Аз ще ходя утре на преглед, чакам да видя мърдащи се крачета и ръчички. А на по-следващия 12-13 седмица тайно ще се надявам да разбера пола. Че аз много упорито настоявам, че ще е момиче , а таткото е уверен в неговия инстинкт, че ще е момче  Grinning. Аз много ще се радвам и на момче де, но просто имам упорито, натрапващо се чувство, даже предната нощ си сънувах роденото бебе момиче, бях го кръстила и не ми харесваше името..

# 286
  • София
  • Мнения: 42
Здравейте,Момичета.Аз да се запиша да не ме забравите Grinning Нямам много свободно време,защото още ходя на работа Sad,но няма начин.Но пък редовно ви чета.Все още ми се гади,но за щастие още не съм повръщала.Другата седмица и аз ще се записван на ЖК.
discover страхотна булка си.Честито,много дълъг и щастлив съвместен живот.
Добре дошли и на новите мами.Стискам палци на всички ,на прегледите всичко да е ок.

# 287
  • Мнения: 53
discover, честито миличка, чак сега видях снимките - много сте хубави и двамата с мъжлето (особено ти  bouquet) - пожелавам ви щастлив семеен живот Hug И на мен ми предстои сватба през април месец и ми е доста притеснено - само се надявам до тогава да не съм толкова напълняла, че да приличам на кюфте в сватбена рокля, но времето ще покаже... Mr. Green

# 288
  • Мнения: 314
Я,каква хубава булка си имамееее Grinning Честито discover и дълъг и щастлив семеен живот с много деца ви желая! Hug
Добре дошли на всички нови мами Hug
Ние днес няма да излизаме,довечера сме на РД на нашия кръстник. Детето беше добричко днес и спа до 11:00,мама и тя успя хубавичко да се наспи. Wink
Днес и аз мислех да отида на лекар,ама отложих за петък.Чакаме новини от мамите,че доста от вас са по лекари днес.
Лек ден ви желая. Hug

# 289
  • Мнения: 141
първо да приветствам с добре дошли новите майчета Рени, Manya и Marmalad. Пожелавам ви лека и безпроблемна бременност, много положителни емоции и добро настроение; да се наслаждавате на тези прекрасни мигове пълноценно.  Hug

discover, благодаря, че сподели снимки с нас. Прекрасна булка си, а и сте много приятна двойка с твоя съпруг. Пожелавам ви много щастие, любов, хармония и разбирателство.

Днес и двамата със съпруга ми сме си взели свободен ден. Чакам с нетърпение да стане късния следобед и да отидем на преглед. Толкова се вълнувам да видя как е бебо, как се развива. Моля се всичко да е наред. Напоследък сънувам супер психарски сънища, но гледам да ги игнорирам. Съпругът ми също ще е с мен днес. Ако знаете колко е развълнуван и той, въпреки че много не го показва. От време на време като седне до мен и си слага ръка на коремчето ми и му говори на бебчо. Вечер също като си легнем си му говори. Дай Боже всичко да е наред и бебчо да се развива добре.  Пък като се роди, ще видим татко му как ще сменя памперси Simple Smile Той отсега чете една книжка и е стигнал до там как се приготвя месен бульон. Та чете и си приказва : " ах на тати как ще ти правя бульонче"  Simple Smile Аз малко се съмнявам, ама ще видим като му дойде времето Simple Smile

Ще ви държа в течение на нещата и ще ви споделя как е минал прегледа. Ако довечера не мога се отчета( защото сигурно ще се върнем по- късно вкъщи), то поне утре.


# 290
  • Мнения: 118
Привет на новодошлите! Simple Smile

Gorska_Kitka когато 2007г ни изписаха от болницата и се прибрахме в къщи,грижите за бебо пое изцяло сапруга ми-къпеше го,преобличаше го,сменяше памперси,почистваше пъпчето аз бях само за храненето-ЗЛАТНО ВРЕМЕ.Когато му свърши отпоската естествено ми дойде малко изнанагорно,от тогава памперс не ще да смени,единственото с което ми помага е след като изкъпя детето да го облече.
Та имам предвид,че сичко си е с врепето!

# 291
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добър ден и от мен,
discover много хубава булка си.Пожелавам ви много дълъг и щастлив семеен живот.  bouquet
Добре дошли на новите мами! Hug
На мен в 12г.с. не можаха да ми кажат пола на бебето.Но тук и не правят опит да го видят толкова рано.Доктора каза,че в 20г.с. ще го видим. Wink
И моите вкусове доста се промениха.Преди умирах за месо,а сега не мога да го гледам.Яде ми се нещо тестяно или картофи.Дори в момента си пека баница Rolling Eyes
Ще чакам всичи мами,които днес са на преглед да се похвалят с хубави новини.
Момичета искам да ви питам нещо.Забелязвам,че от както съм бременна не ям нищо млечно,а това не е хубаво.Трябва ли да приемам допълнително калций. newsm78На консултация съм на 17.03. и тогава ще питам АГ.
Лек ден на всички. Hug

# 292

Общи условия

Активация на акаунт