Дете с болки в сърдечната област - може ли валериана?

  • 12 095
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 786
Кардиоложката ни откри само "съвсем лек шум на сърцето", при което аз съвсем откачих, разбира се. И обясни, че ако е бил на контролен преглед, е нямало да го чуе, но сега понеже търсим проблем. Поисках и рентген и на 4-ти сме на него. Не знам какви изследвания да поискам още  Sad

# 16
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Рентгенова снимка на какво ще правите?
Кардиограма не направиха ли?

Само да ти кажа, че "съвсем лек шум на сърцето" не значи на всяка цена сериозен проблем. Може да е нещо абсолютно безобидно. При мен като дете го е имало, след множество изследвания никакъв друг проблем не е бил открит и след 7-та год. някъде вече го нямаше.

# 17
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
И други органи излъчват болка,която стига до сърдечната област.
Сърдечната болка не може да се опише с една дума:боли,не боли...Понякога децата нарочно посочват,че ги боли нещо,за да получат внимание.Освен на кардиолог,го заведете и на психолог

# 18
  • Мнения: 786
Освен на кардиолог,го заведете и на психолог
Това е абсурдно. Говоря за моето дете, инче по принцип като съвет за други може и да става. Вече обясних горе, че си познавам детето.

# 19
  • Русе, у дома
  • Мнения: 738
Не мога да си представя колко сте уплашени.
Не разбрах кардиоложката само го е прислушала или го гледа на видеозон? А кардиограмата какво показа? Пулса как му е? Общи изследвания пуснаха ли му?

Общи условия

Активация на акаунт