Много харесвам мебелите с марка Варано!

  • 2 888
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 830
Като се сдобия със собствено жилище, което не се знае кога ще се случи  Laughing, искаам поне една стая да ми бъде обзаведена в класически стил с мебели на тази фирма.
Винаги, като мина пред някой от магазините им, ми изтичат очите от зяпане. Много ми харесват.
И осветителните им тела са много красиви.

Дайте инфо дали са качествени, коректни ли са при поръчка? И всичко друго, за което се сетите. Praynig

http://www.varano-mebel.com/

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 14:48 от Estellia

# 1
  • Мнения: 2 160
Само аз ли не мога да отворя линковете?  Rolling Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 6 011
И при мен нищо не се отваря.

# 3
  • Мнения: 18 542
Не се отварят.

За тези мебели трябва да си вземеш сериозна като квадратура жилище  Wink

# 4
  • Мнения: 4 380
Разгледах сайта набързо. Не съм съгласна за квадратурата. Класическите мебели принципно са доста компактни. Друг е въпроса, че класически стил в стандартна панелка би изглеждал гротескно. Но елементи и отделна мебел могат да се впишат в един по-еклектичен вид.

Има някои видове мебел на сайта, които са с доста кич вид и трябва да се пипнат малко.

# 5
  • Мнения: 672
Линковете не се отварят, но намерих сайта и му хвърлих един поглед. Не ми хареса нищо. Прекалено е кичозно за моя вкус, а и отдавна вече не мечтая да съм принцеса.  Wink Ксения е права. Такива мебели в апартамент ще стоят смешно.

# 6
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Мебелите неми допадат,но има два полюлея които си струва да погледне на живо човек.  Laughing
 http://www.varano-mebel.com/index.php?menu=article&code=JC3009%20204
 http://www.varano-mebel.com/index.php?menu=article&code=JC3008%20204
Пратих моето мъжле да погледне с какво друго разполагат.

# 7
  • Мнения: 6 039
Високи тавани ти трябват. На 260см ще стоят нелепо. Така че оглеждай се за къща, не за апартамент. Mr. Green


Да  не говорим, че самата ти тема е призив - "Влезте в този сат!!!", на който и аз се вързах. 

# 8
  • Мнения: 4 380
Всички архитекти ли имат предразсъдъци за класическите мебели и таваните?
Нищо нелепо няма дори и с по-ниски от стандарта тавани.

# 9
  • Мнения: 3 830
Точно къща искам, не апартамент.
Мисълта не ми беше да обзавеждам всичко с такива мебели, а примерно да съчетая модерен с класически стил или да обзаведа така някоя малка стая.

Аз пък харесвам класическия стил. Peace

# 10
  • Мнения: 4 380
Естелия, само който няма грам вкус може да не го харесва. Grinning Той е...женствен, изтънчен, елегантен, луксозен.
Правя сега голям апартамент в ултра съвременен стил, минимализъм,  и направо не ми се работи. Дано не ми се налага  повече. Laughing
Егати соц. стила. Laughing

# 11
  • Мнения: 6 039

Правя сега голям апартамент в ултра съвременен стил, минимализъм,  и направо не ми се работи. Дано не ми се налага  повече. Laughing
Егати соц. стила. Laughing

Искаш да кажеш, че работиш без желание? Не бих  го причинила нито на мен, нито на клиента.

# 12
  • Мнения: 678
Разглеждала съм и преди сайта на Varano.Наскоро откриха  нов магазин в София.
Честно казано харесват ми малко неща,по-скоро в аксесоарите и декорацията(рамки,огледала).
Всичко друго ми се струва крещящо безвкусно!
Използвам това определение,защото  доста  ми  напомня на онзи кичозен т.нар.мутрабарок.
Това си е лично мое мнение,а аз съм чисто и  просто само една оперна певица,която при това харесва всичко "изтънчено,елегантно" (цитирам Xenia) и  класическо. Laughing

Estellia,
Не мога да си представя как ще обзаведеш само една стая(може би любимата ти  стая) с мебели от Varano,а другите....как ще се вържат с нея....???? newsm78

# 13
  • Мнения: 3 830
Винаги съм харесвала съчетаването на модерен и класически стил.
По-скоро модерен с елементи от класическия. Изглежда ми трудно и доста капризно такова съчетаване, но все пак интериорният дизайн ми е само хоби, което се състои в това да чета, събирам снимки, списания, идеи и т.н. Професионалистите да не ми се смеят Rolling Eyes

Изцяло модерното обзавеждане ми идва някак постно, студено, спартанско, въпреки, че колкото по е такова, толкова повече ме привлича и доста се връзва с характера ми, вътрешното усещане. За живеене обаче е нужен и уют, който ми идва с класическите акценти.
Обичам да ми е просторно, светло и слънчево.
Ако пък е изцяло в класически стил, мисля че малко ще ми е задушаващо с толкова много детайли и извивки...Изморяващо някак... newsm78 (Дали?!)

Знам ли вече как ще се чувствам най-добре. Колкото повече го мисля, толкова повече се обърквам.  Sad Май ще трябва професионалист да намеря, за да не сътворя някоя пълна измишльотина.  Confused

# 14
  • Мнения: 3 830
Разгледах сайта набързо. Не съм съгласна за квадратурата. Класическите мебели принципно са доста компактни. Друг е въпроса, че класически стил в стандартна панелка би изглеждал гротескно. Но елементи и отделна мебел могат да се впишат в един по-еклектичен вид.

Има някои видове мебел на сайта, които са с доста кич вид и трябва да се пипнат малко.

Точно така мисля и аз, което не ме учудва, предвид авторката. Flutter
Май точно такъв по-еклектичен вид ще е идеалният за мен, за същността и вкуса ми.

Да, някои мебели са изключително натруфени и кичозни, но много други ми харесват много.

Общи условия

Активация на акаунт