На море в Турция - all inclusive, тема 4

  • 69 597
  • 457
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 312
нади миши страхотна темичка   bouquet
вчера и аз звънях в Алфа тур,оферти още не са излезли специално за Мармарис.
Взеха ми телефона и тези дни ще чакам обаждания,ние сме решили почивката ни да е през
юни.

# 16
  • Мнения: 23
здравейте момичета за втори път се регистрирам молиа кажете ми как мога да ви пиша без да събера 50 мнения. Миналата година бяхме 2 пъти в Анталия в Риксос и в Ела Коалити , като във втория има неща които ми харесаха повече от Риксос . Тази година съм хвърлила око на Starlight convention center  Сиде нов хотел ,ако може да ме посъветвате за него. Мога да ви разкажа доста за тези хотели. Благодарение на вас избрах миналогодишните БЛАГОДАРЯ ВИ

# 17
  • София
  • Мнения: 572
Благодаря ви момичета за труда! Едно голяямо "Браво"!
Хайде и аз да се намърдам, че тази тема ме вълнува най-много сега Simple Smile .

# 18
Благодаря за хубавата страница. Поздравления за труда и усилията положени да се ориентираме бързо за да избирим почивките си. Аз очаквам цените и ще се мяткаме с мъжо  Mr. Green
Като изберем дестинация и хотел ще пиша за коментари и съвети. Grinning

# 19
  • Мнения: 1 243
pareho   за съжаление не можеш да пишеш, докато не събереш нужните мненията. ако искаш прати ми на лични , това което искаш да публикуваш и аз ще го пусна, а може и направо на нади миши да метне линка в първа страница.

# 20
  • София
  • Мнения: 346
Поздравления за създателките на темата!Страхотна е наистина!  bouquet
Момичета,миналата пролет избрах хотел за първата ни почивка в Турция благодарение на вещите съвети на някои от вас.Тук е мястото да Ви благодаря! HugС така оформената нова тема много незапознати като мен ще могат да направят правилния избор.
Ние може и да пропуснем тази година почивката в Турско Sad,че 5 хиляди не ми се дават за една седмица...дано излязат и по нормални цени,за да можем да си позволим още една прекрасна почивка!

# 21
  • Мнения: 3 382
Темата е страхотна, браво за старанието на авторката   bouquet
Миналия юни бяхме в Miracle:
http://www.miracleotel.com/

Изкарахме си невероятно. Четейки коментарите за Риксос, Амара Долче Вита и Делфин Палас, може би е стъпка по-назад от тях. Но аз лично си изкарах страхотно там - храна, условия, аниматори, програма в амфитеатъра, Мини клуб и мини - дискотека, басейни... изобщо всичко беше чудесно. Изкарахме си страхотна почивка там.
Свекъра и свекървата пък ходиха в IC Green palace - същото са много доволни.
Но нито ние, нито те са от претенциозните хора и не знам доколко една лична оценка и мнение биха били обективни.

# 22
  • у дома
  • Мнения: 258
Момичета, браво за страхотната темичка.
На нас ни предстои да си организираме меденият месец и след много чудене решихме да е Турция (най-близо, защото няма да имаме много отпуск след сватбата). Работата е там, че цените ми се виждат високи (над 2500 лева не мога да дам) , тоест става ясно че трябва да се ориентирам към 4*, и да разчитам на вас за препоръка за някой 5*, който да съответства на тази цена.
Ще следя с интерес!  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 11 114
Страхотна темичка !  Laughing
Браво...  Hug

# 24
  • Мнения: 3 382
elean, честито!   bouquet
Мисля, че можеш да избереш такъв хотел като нашия - "Мирикъл" за двама възрастни на тази цена. Примерно с Алфатур, 7 дни, 6 нощувки. Има и други хотели, като качат оферти ще разглеждаме по-подробно, ще има избор. А разчитаме и на отстъпки за ранни записвания  Wink

# 25
  • у дома
  • Мнения: 258
Мерси, Мерлински! newsm51
Ще проуча Мирикъл и ще питам за оферти!

# 26
  • София
  • Мнения: 6 664
Браво и от мен за темата, много хубаво е оформена!

А цените на он-травъл не са ли излязли още, според мен миналата година те бяха с по-нормални оферти.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 214
За съжаление не са  Sad И аз ги притеснявам от няколко седмици вече, но без резултат! Казват ми, че ще има скоро и до там...........

# 28
  • Мнения: 206
Цоп и аз!
Страхотна темичка!!!Браво нади миши,много труд си хвърлила!
Merlinski, хотела наистина изглежда много хубав!
Обаче и ако и алфатур изкарат такива цени аз се отказвам.

# 29
  • у дома
  • Мнения: 258
ох, Мерлински, прегледах офертата на аква за Миракъл - ми че то по 810 евро на човек за средата на май...
Таз година нещо явно са по-височки цените, ама не знам на какво отгоре...

Общи условия

Активация на акаунт