Дистанционна форма на обучение

  • 153 380
  • 745
  •   2
Отговори
# 45
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Имам въпрос - има ли някой тук който е приет по магистърска програма, дистанционно обучене в СА "Д.А.Ценов" - Свищов през март 2009?

# 46
  • Мнения: 4 435
Сега разбирам, защо всички се бутат за магистратура в тоя Свищов. Laughing
Между другото как ви са таксите там, много ми е любопитно?

# 47
  • Мнения: 89
Сега разбирам, защо всички се бутат за магистратура в тоя Свищов. Laughing
Между другото как ви са таксите там, много ми е любопитно?

офф ,не питай! ooooh! Преди 5 дена платих 3-я семестър в размер на 600 лв,а за да ми го заверят,трябва6е да подпиша декларация,4е съм съгласна др семестър да си платя 675 лв! Peace

# 48
  • Мнения: 4 435
Сега разбирам, защо всички се бутат за магистратура в тоя Свищов. Laughing
Между другото как ви са таксите там, много ми е любопитно?

офф ,не питай! ooooh! Преди 5 дена платих 3-я семестър в размер на 600 лв,а за да ми го заверят,трябва6е да подпиша декларация,4е съм съгласна др семестър да си платя 675 лв! Peace

Е, нормални са.
Аз още бакалавър уча и плащам доста повече, ама това е друга тема. Laughing
Но сега гледам колегите коментират кой къде ще записва магистратура, и Свищов беше мноооого често споменавано, и сериозно се учудих. Казах си- или таксите ще са смешни, или е безумно лесно там. Mr. Green

# 49
  • Мнения: 10 982
Я, темата изплувала Simple Smile Има ли някой, който ще подава документи другия месец?

# 50
  • София
  • Мнения: 4 397
http://ibsedu.bg/?pageId=482

Здравейте, в момента съм 2-ри семестър дистанционно обучение към  Международно бизнес училище - Ботевград. Устройва ме идеално, защото консултациите и изпитите са събота и неделя и то в София. Дават уж безплатни учебници. В сайта им си проверяваш оценките и има качени материали за четене и примерни тестове.

И аз от няколко дена се чудя да записвам нещо, че малката скоро няма да я вземат в градината поне да изуча нещо, та попаднах на Международно бизнес училище - Ботевград и мислих да пускам тема за отзиви.
Били споделила доволна ли си от обучението, как се кандидатства с тест или друго.
Ти каква специалност си записала.


Минаха изпитите, взех ги с отличен. Дават да се ползват материалите. Първия ден тестът беше затворен, втория-отворен, а днес-комбиниран. Днес обаче не даваха учебници първите 20 минути и дадоха само за 15. Невъзможно е, ако не си чел да намериш отговорите на всички въпроси и да ги напишеш. Все пак от четенето ми има полза явно Grinning
Честито за изпитите   bouquet
За тази година имам ли шанс да запиша или за догодина, че и аз рано се сетих .
На какъв принцип се кандидатства с тест или друго  Mr. Green /малко се повтарям ама.../
СЕга прегледах сайта и доколкото разбрах имаш право да избираш да се явиш на тест или с тема за кандидатстване.

# 51
  • Мнения: 850
   В НБУ  и е много спулучлива и удобна , дават материали за подготовка ! Завърших маркетинг без да се усетя как мина времето!

# 52
  • Мнения: 22 343
Mimito, да, аз съм прием месец март 2009 в СА "Д.А.Ценов" - Свищов, изпитите ми за първи семестър вече приключиха, но ако те интересува нещо друго, пиши на лични. ))))

Totally*Av4e, за първи семестър таксата е 720лв, за втори и трети семестър е по 665лв, става въпрос за магистратурата в  СА "Д.А.Ценов" - Свищов.
И не, не е толкова лесно, зависи каква специалност си. Просто качетсвото си е качество. ))

# 53
  • Мнения: 89
Mimito, да, аз съм прием месец март 2009 в СА "Д.А.Ценов" - Свищов, изпитите ми за първи семестър вече приключиха, но ако те интересува нещо друго, пиши на лични. ))))

Totally*Av4e, за първи семестър таксата е 720лв, за втори и трети семестър е по 665лв, става въпрос за магистратурата в  СА "Д.А.Ценов" - Свищов.
И не, не е толкова лесно, зависи каква специалност си. Просто качетсвото си е качество. ))

Mirama,сподели с нас коя е тази качествена специалност? Peace

# 54
  • Мнения: 133
Хората се бутат  за Свищов, защото таксите за магистратура са  едни от най-приемливите, в същото време нивото  на обучение е на високо равнище.
Дистанционното обучение е малко мижи да те лажем, но карай.
Все пак в тази криза за студенти, можете и да се огледате в близките до вас градове.
Аз мисля, да направя още една магистратура в Пловдив, че ми е близко.
Пък в София, нещо много скъпичко излиза.
Искам да се усъвършенствам още, но не и на тази цена.

# 55
  • Мнения: 22 343
to4ica123, ами ти ако лично нямаш желание да учиш, каквато и специалност да е няма да ти се струва нивото на обучение качествено.
Хората ти дават материали, ти дали ще четеш си е твоя работа.
А и са ми много странни хора, които започват да се изказват без да са минали през обучение в даден университет. Този бил такъв, другият не знам си какъв....

# 56
  • На брега
  • Мнения: 1 482
А в близост до Варна  има ли университети с дистанционна форма на обучение?

# 57
  • Мнения: 89
to4ica123, ами ти ако лично нямаш желание да учиш, каквато и специалност да е няма да ти се струва нивото на обучение качествено.
Хората ти дават материали, ти дали ще четеш си е твоя работа.
А и са ми много странни хора, които започват да се изказват без да са минали през обучение в даден университет. Този бил такъв, другият не знам си какъв....

Mirama,мила-не така грубо  Peace Не знаеш дали имам желание да уча или не!Бакалавър и висше образование в момента,карам там,където ти си минала едва 1-ви семестър.Мисля,че доста по-вече мога да говоря за качество и т.н.-тоест в случая ти май си неподготвена Laughing

п.с Който не се е записал,той не го е изкарал!!!

# 58
  • Свищов
  • Мнения: 866
За магистратура в Свищов не се кандидатства с изпит. По документи е. Трябва да имаш успех от следването 4 и от ДЗИ, пак 4.  Ако си в научно направление "Икономика" учиш 3 семестъра, а ако си в друго направление-6 и се брои за второ висше. Таксите ми бяха по 590 лв първия семестър и по 665 лв останалите 2, защото в тях се включва и задължителен курс по бизнес комуникации на чужд език. Аз съм учила в същия ВУЗ, но съм последен випуск в направление "Информатика" и за това се водя неикономист, второ висше, 6 семестъра. Признаха ми първите 3 с изключение на 2 изпита, на които се явих като приравнителни. За всеки заплатих по 130 лв. Около 2 бона ми струва магистратурата. Остана ми вторият семестър от курса по бизнес комуникации и написване и защита на дипломна работа.

# 59
  • Мнения: 14
Хайде и аз да се запиша. Аз мисля другия месец да записвам магистратура в Свищов - "Валутен и митнически контрол", но все още нещата не са на 100% сигурни. Моя мъж искаше заедно да запишем магистратура, но той още не се е дипломирал, така че първо трябва да поговорим сериозно, и тогава да решим какво ще правим. Иначе съм завършила ВИНС-а. Там има дистанционна форма, но мисля че са само 2 специалности, и затова предпочитам Свищов.

Общи условия

Активация на акаунт