Дистанционна форма на обучение

  • 153 524
  • 745
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 2 068
Искам да попитам дистанционно обучение но бакалавър мога ли да запиша някъде или е само за магистър ? Thinking
в МВБУ

# 466
  • Мнения: 284
Искам да попитам дистанционно обучение но бакалавър мога ли да запиша някъде или е само за магистър ? Thinking
в МВБУ

и във ВУАРР - Пловдив

# 467
  • Мнения: 1 525
Преди да се върна да прочета всичко, един-два бързи въпроса?
Записването на магистратура изисква ли съответствие с бакалавърската степен? Мога ли да запиша напр. Човешки ресурси, ако имам инженерна степен бакалавър?

# 468
  • Мнения: 2 068
Преди да се върна да прочета всичко, един-два бързи въпроса?
Записването на магистратура изисква ли съответствие с бакалавърската степен? Мога ли да запиша напр. Човешки ресурси, ако имам инженерна степен бакалавър?
Ако си бакалавър, а не проф. бакалавър не се изисква да си в същото професионално направление, но е възможно да има изравнително обучение.
В НБУ мисля че магистратурата ЧР е 4 семестъра.

# 469
  • Мнения: 1 005
Магистратурата по ЧР в НБУ е 3 семестъра, най-много да те накарат да караш един подготвителен, но не ми се вярва, това е практика във ВУЗФ.

# 470
  • БГ
  • Мнения: 735
Момичета, мерси за споделеното инфо.Но дайте повече за бакалавър дистанционно обучение в МВБУ Ботевград и ВУАРР Пловдив .Кога са изпитите , подходящо ли е за работещи според вас или се налага отсъствие в работни дни ? Голям проблем е отсъствието от работа  ooooh!
а другаде дистанционно бакалавър?
мерси и хубав ден от мен  bouquet

# 471
  • БГ
  • Мнения: 735
Здравейте,
да ви питам -може ли да ми кажете в кой университет се предлага ИТ специалности (бакалавър) в дистанционна форма на обучение?
Благодаря   bouquet
и мен ме интересува това  newsm78

# 472
  • Мнения: 2 068
Момичета, мерси за споделеното инфо.Но дайте повече за бакалавър дистанционно обучение в МВБУ Ботевград и ВУАРР Пловдив .Кога са изпитите , подходящо ли е за работещи според вас или се налага отсъствие в работни дни ? Голям проблем е отсъствието от работа  ooooh!
а другаде дистанционно бакалавър?
мерси и хубав ден от мен  bouquet

Мога за МВБУ да ти кажа.
Изобщо не пречи на работата. Има консултации които са или през делничните дни вечер или събота и неделя. Зависи какво искаш. Правят се редовно тестове и се пишат курсови. Всичко от вкъщи. Това за да се освободиш от изпит. Ако не отиваш на изпит.

# 473
  • Мнения: 1 525
Заинтригува ме, Kalaka.
Би ли споделила повече   bouquet

# 474
  • Мнения: 2 068
Заинтригува ме, Kalaka.
Би ли споделила повече   bouquet

такса 650лв
За всеки тест се дава дата и час в който може да влезеш и да го решиш.  Имаш около 20-30 мин за решаване. Трудо се преписва от гугъл, доста са завъртяни въпросите. Но така и трябва.
Ако не си направиш теста имаш 0.
По 4 предмета на семестър. Друго не се сещам.

Последна редакция: ср, 16 яну 2013, 09:09 от Кalaka

# 475
  • БГ
  • Мнения: 735
Кalaka мерси Hug

# 476
# 477
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
Аз съм втора година в МВБУ, не пречи нито на работа нито на деца, според мен е идеално за работещи, а таксата от септември 2013г. е 750лв. за дистанционна форма.

# 478
  • Мнения: 9 481
Аз съм втора година в МВБУ, не пречи нито на работа нито на деца, според мен е идеално за работещи, а таксата от септември 2013г. е 750лв. за дистанционна форма.

8 семестъра ли е бакалавърската степен или 6?

Аз съм трета год. в ЕКИУ, дистанционно-лекции и изпити са само уикендите Peace; от тази година ще въвеждат и онлайн дистанционно обучение.

# 479
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
Аз съм втора година в МВБУ, не пречи нито на работа нито на деца, според мен е идеално за работещи, а таксата от септември 2013г. е 750лв. за дистанционна форма.

8 семестъра ли е бакалавърската степен или 6?

Аз съм трета год. в ЕКИУ, дистанционно-лекции и изпити са само уикендите Peace; от тази година ще въвеждат и онлайн дистанционно обучение.

8  семестъра!

Общи условия

Активация на акаунт