Дистанционна форма на обучение

  • 153 516
  • 745
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 22 427
То оставаше и да е 6семестъра бакалавърска степен дистанционно....)
Макар изобщо да не разбирам как се взема такава без едно посещение на лекции, но както и да е...) Важното е диплома да има човек в БГ.  Simple Smile

# 481
  • Мнения: 9 481
То оставаше и да е 6семестъра бакалавърска степен дистанционно....)
Макар изобщо да не разбирам как се взема такава без едно посещение на лекции, но както и да е...) Важното е диплома да има човек в БГ.  Simple Smile

При нас Е  Peace Имаме по 6 изпита на семестър; но сметката е по-добра : 6 х 750=4 500лв / 8х750=6000лв  Wink
Писах-лекции и изпити-уикендите; иначе ще са онлайн, което е още по-добре Peace

# 482
  • Мнения: 2 068
Аз съм втора година в МВБУ, не пречи нито на работа нито на деца, според мен е идеално за работещи, а таксата от септември 2013г. е 750лв. за дистанционна форма.
Изненада ме неприятно  Rolling Eyes

# 483
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
Аз съм втора година в МВБУ, не пречи нито на работа нито на деца, според мен е идеално за работещи, а таксата от септември 2013г. е 750лв. за дистанционна форма.
Изненада ме неприятно  Rolling Eyes

и аз така приятно се изненадах като го прочетох  Mr. Green

# 484
  • БГ
  • Мнения: 735
КИД- Пловдив - днес им гледах страницата и се обаждах, но нямаха яснота за дистанционното обучение още. Ако някой има инфо за там да пише.  
Не е толкова важна дипломата и знания трябват но когато на човек работодателя не му разрешава да продължи обучението си търся варианти.

Последна редакция: ср, 16 яну 2013, 14:15 от Еlla

# 485
  • Мнения: 2 068
ЕКИУ днес им гледах страницата и се обаждах, но нямаха яснота за дистанционното обучение още. 
Не е толкова важна дипломата и знания трябват но когато на човек работодателя не му разрешава да продължи обучението си търся варианти.

Аз завърших там. Доволна съм. Лекциите са събота и неделя  Peace

# 486
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Има ли някой запознат с магистратури - дистанционно в чужди университети, с английски?

И на мен би ми било полезно такова инфо...

И за мен. Simple Smile

# 487
  • Мнения: 274
Има ли някой запознат с магистратури - дистанционно в чужди университети, с английски?

И на мен би ми било полезно такова инфо...

И за мен. Simple Smile

Аз и на бакалавърско ниво се интересувам.  Blush

# 488
  • Мнения: 284
Момичета, мерси за споделеното инфо.Но дайте повече за бакалавър дистанционно обучение в МВБУ Ботевград и ВУАРР Пловдив .Кога са изпитите , подходящо ли е за работещи според вас или се налага отсъствие в работни дни ? Голям проблем е отсъствието от работа  ooooh!
а другаде дистанционно бакалавър?
мерси и хубав ден от мен  bouquet

Мога за МВБУ да ти кажа.
Изобщо не пречи на работата. Има консултации които са или през делничните дни вечер или събота и неделя. Зависи какво искаш. Правят се редовно тестове и се пишат курсови. Всичко от вкъщи. Това за да се освободиш от изпит. Ако не отиваш на изпит.
Във ВУАРР е почти същото  ,консултациите са съботно неделни , има 5/6 изпита на семестър ,като по всеки предмет правиш тестове за самоподготовка ( по 5бр. Simple Smile ) и по една курсова работа .Изпитите са в рамките на 1 седмица , пускат дати и часове и сам си избираш кога да се явиш . 8 семестъра по 590лв.  Peace

# 489
  • БГ
  • Мнения: 735
*denitsa* мерси за инфото Hug  bouquet,
не сме се спряли още на някой , събирам инфо , главно за Пловдив .
то е ясно,че ни трябва нещо къде се взимат изпитите  по-лесно, защото ония безсмислени предмети на никого не са нужни от 1-2 курс бакалавър, които аз съм учила .
Ако някой има и друго инфо, да сподели  Peace

# 490
  • Мнения: 5
А има ли някой, който учи или е завършил магистратура в СА "Д. А. Ценов" в направление - стопанско управление?

# 491
  • софия
  • Мнения: 505
Момичета имам нужда от помощ.Интересува ме обучението за агроном "бакалавър".Гледах има такова в Пловдив ,Варна и май не намерих другаде .Обаче София е най близо до Пловдив ,а за техният изпит не намерих на какво да се подготвям.Има и ВУАРР ако не се бъркам ,но ако има мама да ми разясни какъв е изпита в Пловдивският Аграрен и как е задочното във ВУАРР ще бъда много благодарна.

# 492
  • Мнения: 1
Здравейте! В сряда ми предстои първия изпит в дистанционна магистратура " Психология и поведение в управлението". Прочетох цялата тема, но не открих коментари за тази специалност. Доколкото разбрах, всички изпити са тестове. Кога ти казват резултата? Колко време и въпроси има? Има ли устен изпит след това? Моля коментирайте! Благодаря предварително!

# 493
  • Мнения: 1
Здравейте,

Изучаващите магистърски програми "финансов мениджмънт" и "банков мениджмънт" в Свищов, които нямат време и възможност да отделят необходимото време на казусите може да разгледат www.kazusi.eu

# 494
  • Мнения: 2
Здравейте, някой да учи в УНСС бакалавър дистанционно? Трябва ми някаква информация за посещаемостта, имам предвид всяка събота и неделя ли се ходи и задължително ли е, също така дават ли се учебници и как се провеждат изпитите - дали са лично в университета.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт