Дистанционна форма на обучение

  • 153 533
  • 745
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 93
тези неща и аз ги знам бе, въпросът ми беше друг май не може да четеш... попитах за спиране на времето т.к. в тестовете има задачи за решаване и ми се искаше да имам повечко време да ги реша... ти ми носиш вода през девет кладенеца, еми като не знаеш нещо спести си излишните коментари...



Попита ли за тестовете?! Казах ли ти да си сериозна към тях, защото накрая участват в крайната оценка за предмета...какво повече искаш?!

Последна редакция: пн, 18 ное 2013, 19:12 от ivanova880

# 571
  • Мнения: 22 430
 ivanova880, преди имаше бъг в системата и позволяваше спирането на времето, но от поне 1г. е изчистен.-

# 572
  • Мнения: 93
ivanova880, преди имаше бъг в системата и позволяваше спирането на времето, но от поне 1г. е изчистен.-

е това исках да разбера... хиляди благодарности...

# 573
  • Мнения: 49
Здравейте искам да попитам ако имаш добри резултати на казусите и тестовете , но на изпита те скъсат средно аритметичното е 4, толкова ли ти пишат и трябва ли да се явяваш на поправителен?

# 574
  • Мнения: 4
Здравейте искам да попитам ако имаш добри резултати на казусите и тестовете , но на изпита те скъсат средно аритметичното е 4, толкова ли ти пишат и трябва ли да се явяваш на поправителен?

По принцип оценката от изпита  с най-голяма тежест. Понякога пишат оценката от него без да се съобразяват от другите неща - сигурно зависи и от предмета де, но все ще изкараш 3 на изпита  Wink

# 575
  • Мнения: 624
Здравейте, знаете ли дали МВБУ има  акредитация? Най-вече за счетоводството ме интересува. newsm78

# 576
  • Мнения: 50
Според написаното тук всичко е наред http://www.mon.bg/left_menu/registers/vishe/registar.html

# 577
  • Мнения: 5
Здравейте!
Някой от завършилите магистратура в СА знае ли, дали има практика да се вземат два семестъра за един?

# 578
  • Мнения: 22 430
Здравейте!
Някой от завършилите магистратура в СА знае ли, дали има практика да се вземат два семестъра за един?

Няма по принцип.
Ако става въпрос за дистанционната.

# 579
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Обикновено са гъвкави в това отношение и ако попиташ като хората може и да измислят индивидуална програма за теб.

# 580
  • Schwarzwald
  • Мнения: 17
Здравейте!
Приета съм "Маркетинг и комуникации" в МВБУ.

Малко ме притеснява как ще се провеждат изпитите и дали материалите, които ще бъдат качвани на сайта ще са ми достатъчни, за да се подготвя за изпитите...

Ще се радвам, ако се появят и други дами, които са тази специалност, за да споделят опит.
 Simple Smile

# 581
  • Варна
  • Мнения: 1 749
А има ли дистанционна форма на обучение в Благоевград?

# 582
  • Мнения: 2 156
Здравейте, днес успях да изчета голяма част от темата. Заинтригувахте ме с идеята за дистанционна магистратура. Поразгледах сайта на Стопанската Академия в Свищов и се спрях на нещо - „Психология и поведение в управлението”. Имам бакалавърска степен по Психология, завършена в СУ редовно (и магистърска пак в СУ по друго, но това в случая се явява ирелевантно).

Малко ми е странно това разделение вкупом на "икономисти" и "неикономисти". Гледах програмата на въпросната МА в редовната й форма и едвам се събира материал за 3 семестъра. Значи, аз съм завършила бакалавърска степен за 8 семестъра, а за МА в подобна област ще е 6 семестъра, защото учебното заведение предлага обучение основно с икономическа насоченост, а аз попадам под общия знаменател "неикономист".


Дали има смисъл да ги питам може ли да се намери вариант, в който не уча 6 семестъра ?
Има предвид, в моя "специфичен " случай  Wink Или да не се хабя, защото изключения не се правят  Thinking

Редактирам се, за да допълня въпроса си: към кого евентуално бихте адресирали и-мейл с подобно питане? На опция "информация" за магистърските програми излиза екипа на цял отдел, вероятно; едва ли всички са еднакво отзивчиви при запитване  Thinking

http://www.uni-svishtov.bg/?page=cmdo&content=contacts

Последна редакция: пт, 13 юни 2014, 22:57 от *Мириам*

# 583
  • Мнения: 50
Здравейте, днес успях да изчета голяма част от темата. Заинтригувахте ме с идеята за дистанционна магистратура. Поразгледах сайта на Стопанската Академия в Свищов и се спрях на нещо - „Психология и поведение в управлението”. Имам бакалавърска степен по Психология, завършена в СУ редовно (и магистърска пак в СУ по друго, но това в случая се явява ирелевантно).

Малко ми е странно това разделение вкупом на "икономисти" и "неикономисти". Гледах програмата на въпросната МА в редовната й форма и едвам се събира материал за 3 семестъра. Значи, аз съм завършила бакалавърска степен за 8 семестъра, а за МА в подобна област ще е 6 семестъра, защото учебното заведение предлага обучение основно с икономическа насоченост, а аз попадам под общия знаменател "неикономист".


Дали има смисъл да ги питам може ли да се намери вариант, в който не уча 6 семестъра ?
Има предвид, в моя "специфичен " случай  Wink Или да не се хабя, защото изключения не се правят  Thinking

Редактирам се, за да допълня въпроса си: към кого евентуално бихте адресирали и-мейл с подобно питане? На опция "информация" за магистърските програми излиза екипа на цял отдел, вероятно; едва ли всички са еднакво отзивчиви при запитване  Thinking

http://www.uni-svishtov.bg/?page=cmdo&content=contacts


Отговор на въпросите си може да получите от учебен отдел. Преди време съм им писала и са ми отговорили. Възможно е при вас да се учи повече, защото се изучават и други икономически дисциплини - Основи на управлението, Счетоводство, Макро/микроикономика и т.н.

# 584
  • Мнения: 2 156
Незнаеща, на кого в Учебен отдел писа и ти отговориха?

Ето програмата за редовна форма на обучение: 3-те семестъра са по-скоро два. Дори да включат като задължителни Основи на управлението, Счетоводство, Макро/микроикономика и т.н., чак пък да допълнят още 4 семестъра...

http://www.uni-svishtov.bg/?page=up&p=p&n=0&c=484&return=0,r

Общи условия

Активация на акаунт