Дистанционна форма на обучение

  • 153 382
  • 745
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 22 343
Galina Tocheva, може и с по-висока акредитация да е, но при статистики за университети и наемани на работа лица той остава доста назад в класациите. Конкретно за икономическите специалности.
Всеки си преценява разбира се.

# 616
  • Мнения: 9 467
Galina Tocheva, може и с по-висока акредитация да е, но при статистики за университети и наемани на работа лица той остава доста назад в класациите. Конкретно за икономическите специалности.
Всеки си преценява разбира се.


Абсолютно! Peace
По никой начин Тракийския не е с реномето на Икономическия в Свищов!

# 617
  • Мнения: 2 838
Някой може ли да ми отговори дали при записване на магистратура дистанционна форма в Свищов се заплаща друго освен семестъра и админ. такса? Учебниците влизат ли в цената на семестъра?
И какъв би трябвало да ми е семестъра, щом съм завършила Стопанско управление-бакалавър и искам да запиша Валутен, митнически и данъчен контрол.. Благодаря  Grinning

# 618
  • Мнения: 22 343
Vivian27, зависи от университета, при всеки си е различно.
В какъв смисъл какъв би трябвало да ти е семестъра? Къде ще записваш магистратурата?

# 619
  • Мнения: 2 838
Редактирах си поста, изпуснах да напиша, че става въпрос за Свищов  Laughing Laughing

# 620
  • Мнения: 22 343
Редактирах си поста, изпуснах да напиша, че става въпрос за Свищов  Laughing Laughing

Учебниците ти влизат в таксата.
Въпроса за семестъра отново не го разбрах.
За всички магистратури дистанционно, таксата е една и съща.

# 621
  • Мнения: 2 838
-за продължаващи в същата специалност от професионално направление (от предлаганите в СА „Д. А. Ценов”) е 650 лв.;
-за продължаващите обучението си в друга специалност (от предлаганите в СА „Д. А. Ценов”) в съответствие с изискванията на чл. 9, ал. 1, т. 3 от Наредба за държавните изисквания за придобиване на висше образование на образователно-квалификационните степени „Бакалавър”, „Магистър” и „Специалист” е 800 лв.

Дали таксата ми е 650 или 800 лева... вече се обърках с тези проф. направления и специалности  #Crazy Извинявам се за глупаво зададения въпрос, явно не съм го формулирала като хората  Grinning

# 622
  • Мнения: 5
 Vivian27
Ако си неикономист първата семестриална такса е по-висока. Учебниците и материалите са включени в нея. Административната такса мисля, че беше около 50 лв.

# 623
  • Мнения: 2 838
Да, това ми е ясно, въпросът ми беше друг Simple Smile

# 624
  • Мнения: 5
Какъв завършен бакалавър имаш?

# 625
  • Мнения: 2 838
Стопанско управление

# 626
  • Мнения: 22 343
Стопанско управление
Семестъра ти ще бъде с по_високата такса, т.к. бакалавъра ти не е от същото направление. 

# 627
  • Мнения: 2 838
Благодаря ви Simple Smile

# 628
  • Мнения: 22 343
Хмм....май греша...и тук се има предвид друго. Simple Smile
Я най добре ги попитай в ЦМДОто.

# 629
  • Мнения: 5
Мисля,че ще бъде 800, защото моя приятелка, завършила Финанси, записа Счетоводство и беше така, но преди 2-3 години. За това наистина звънни на някой от тези телефони http://www.uni-svishtov.bg/?page=cmdo&content=contacts и ще ти дадат най-точна информация

Общи условия

Активация на акаунт