Какьв лекар да тьрсим?

  • 2 183
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343


Категорично не е анорексия Naughty А и както писах вече това и поведение не е така от скоро,а от както я помня,затова изключвам и да е отговор на неЩо което става с кьЩи. За хапването навьн,просто не виждам заЩо Ще се крие да яде,майка ми е сагласна и на ресторант да я води,само и само да я види да яде неЩо различно,но тя просто поглежда с погнуса всичко поднесено й.
Нати, много ме укуражи написаното от теб,дано и при нея този проблем мине от самосебе си.
Благодаря на всички включили се и длаи сьвет  bouquet

Някой да ви е казал, че е анорексия, ааааа, много ме дразнят тези, които чели-недочели пишат и се правят на много компетентни.
Написах, че психиатри и психотерапевти се занимават с тези заболявания - хранителни разстройства, булимия, анорексия. Детето може да има друг проблем, който води до този начин на хранене.

Единствената недочела си ти,това което си цитирала е отговор на написаното от сени,просто потвьрждавам казаното от нея,а то е ,че не и прилича на анорексия Peace

Моля те,нека да запазим добрия тон,не обичам да споря и сьздавам кнфликти.

А някой да е написал сестра ти сигурно е болна от анорексия. Доколкото прочетох не е. Сени също е отхвърлила тази диагноза.

# 16
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189

Единствената недочела си ти,това което си цитирала е отговор на написаното от сени,просто потвьрждавам казаното от нея,а то е ,че не и прилича на анорексия Peace

А някой да е написал сестра ти сигурно е болна от анорексия. Доколкото прочетох не е. Сени също е отхвърлила тази диагноза.

Не никой не е казал ,че е болна от анорексия,по /горе сьм написала,че ПОТВЬРЖДАВАМ  написаното от сени



Искам само да добавя,че в рядките случай когато яде кисело млеко ,коричката или каймака ,незнам как да го нарека,който е най/отгоре,трябва да се обере,заЩото от него и се гади. А когато и се прави таратор,той трябва да е прецеден,заЩото ,ако усети буца или топче от неразбитото млеко резултата е сьЩия.гадене и венага плюва,което ме навежда на мисьлта ,че има много чувствителни или силно развити сетива в устата( незнма точните термини ,затова се извинявам,ако звучи смеШно Blush)

Последна редакция: нд, 22 фев 2009, 12:42 от estrella_bg

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Искам само да добавя,че в рядките случай когато яде кисело млеко ,коричката или каймака ,незнам как да го нарека,който е най/отгоре,трябва да се обере,заЩото от него и се гади. А когато и се прави таратор,той трябва да е прецеден,заЩото ,ако усети буца или топче от неразбитото млеко резултата е сьЩия.гадене и венага плюва,което ме навежда на мисьлта ,че има много чувствителни или силно развити сетива в устата( незнма точните термини ,затова се извинявам,ако звучи смеШно Blush)

И аз и дъщеря ми сме така - това е причината да не ядем кайма и всичко приготвено от нея - консистенцията не е гладка. И кремове не ядем, защото само при мисълта, че може да има топченца, ми се гади... Sick Освен това, дори да ям нещо, което ми харесва, ако попадна на някаква "неравност", спирам веднага да ям и тази храна не я поглеждам повече. Дъщеря ми пък яде само бульона от супите и ако попадне дори на микронче от зеленчука вътре или нещо друго, веднага плюе.

# 18
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343

Единствената недочела си ти,това което си цитирала е отговор на написаното от сени,просто потвьрждавам казаното от нея,а то е ,че не и прилича на анорексия Peace

А някой да е написал сестра ти сигурно е болна от анорексия. Доколкото прочетох не е. Сени също е отхвърлила тази диагноза.

Не никой не е казал ,че е болна от анорексия,по /горе сьм написала,че ПОТВЬРЖДАВАМ  написаното от сени



Искам само да добавя,че в рядките случай когато яде кисело млеко ,коричката или каймака ,незнам как да го нарека,който е най/отгоре,трябва да се обере,заЩото от него и се гади. А когато и се прави таратор,той трябва да е прецеден,заЩото ,ако усети буца или топче от неразбитото млеко резултата е сьЩия.гадене и венага плюва,което ме навежда на мисьлта ,че има много чувствителни или силно развити сетива в устата( незнма точните термини ,затова се извинявам,ако звучи смеШно Blush)


С най-добри чувства го пиша, просто да предупредя, но това ми изглежда повече на лигавене в следствие на презадоволяване. Имам чувството, че тя търси внимание по този начин.

# 19
  • София
  • Мнения: 708
А сестра ти има ли желание поне да опита нещо различно, изглеждащо вкусно или е на принципа "мразя го без да съм го опитала".
Пробвайте да я изкушите с нещо, което изглежда и ухае вкусно.

# 20
  • Мнения: 5
Здравей!
Реших и аз де се включа по твоя проблем! Не съм сигурна дали сестра ти е за лекар, или не! Моето лично мнение е, че по-скоро не е! Просто трябва да се установи кое точно я привлича в тези 5-6 неща, които яде и кое я отвращава в останалите храни! Така може да се измисли и подготви някакво примерно меню, което да комбинира по различен начин храните, които харесва! Проблемът е, че, хранейки се само с пържени картофи и кроасани тя приема предимно въглехидрати, мазнини и захари, като протеините, така нужни на мускулната система, остават малко встрани! Може би някой, на който тя има пълно доверие, трябва да обсъди с нея хранителните й предпочитания!
Аз също бях ужасно злояда като малка, но на тази възраст (до колкото разбрах тя е на 16, вече ядях почти всичко!).

# 21
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
А сестра ти има ли желание поне да опита нещо различно, изглеждащо вкусно или е на принципа "мразя го без да съм го опитала".
Пробвайте да я изкушите с нещо, което изглежда и ухае вкусно.

Рядко ,да не кажа никога не опитва нови неЩа, Спомням си ведньж се прибира от училиЩе , а аз тькмо бях сложила вьв фурната едни пьржоли с вино,който ухаят божествено Heart Eyes, оЩе с отварянето на вратата ,тя казава ,че мириШе много хубаво и попита какво е,веднага и показах,но само при вида им направи ужасна гримаса Sick и повече даже не ги и погледна.
Точно на това най/много се ядосваме,че казва няма да ям без дори да го е опитала newsm61
 
ГреШка,,благодаря че се включи,опитваме да правим това ,което си ни посьветвала,но не винаги дава резултат.

Общи условия

Активация на акаунт