Гледане на кафе?

  • 63 040
  • 113
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Гледате ли(гледали ли са ви) на кафе, вярвате ли в това което ви казват и до колко са ви познавали?  Shocked

# 1
  • Мнения: 1 470
Когато бях девойка,често си гледахме на кафе...Шегувахме се със фигурите в чашата...Но са се случвали и някои неща...Например предрекоха ми че бял рицар ще се бие за мен,и така и стана...Все още е с мен... Wink...този бял рицар... Grinning Grinning Grinning

# 2
  • Мнения: 2 448
Гледам си всяка сутрин и всичко си познавам.  Laughing

# 3
  • Мнения: 2 477
Като бях ученичка в началното училище,ходехме при някаква баба да ни гледа а кафе....но от тогава съм спряла да се интересувам от бъдещето си.То ще се случи рано или късно,защо ми е да знам?А относно достоверността на тези пророчества,си имам едно на ум.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Гледам и познавам! Проверено е! Желаещи?

# 5
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
В Турция са ми гледали два пъти. Познаха ми. Гледа ми барманката на хотела. Там май всички могат да гадят на кафе.
Гледала ми е и майката на една позната, по нейно желание. Всичко което преди 6 години ми каза, вече е факт  Crazy

# 6
  • Мнения: 2 132
Гледали са ме мои колеги от университета като съм им ходела на гости. Ама е било по-скоро за забавление. Хич и не помня станало ли е нещо от казаното  Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 38 209
Един път, преди години са ми гледали и всичко позна момичето.
Една приятелка се опитваше да гледа, но не много добре.

# 8
  • Мнения: 1
Майка ми гледа на кафе и ми е гледала , но все пак като нейна дъщеря ме нормално е да ми познае ... Забавно е ... иначе на "гледачка"ходих един път като ученичка,но не гледаше на кафе... но нищо не позна ...  newsm62 newsm62 newsm62

# 9
  • София
  • Мнения: 8 072
Два пъти са ми гледали на кафе, преди много години, единия път ми казаха, че мъж в униформа седял до мен и ме чакал Crossing Arms
Но пък съм омъжена за полицай, знае ли човек може да е имало частица истина

# 10
  • някъде
  • Мнения: 979
Когато бях девети клас чух,че в квартала има циганка,която много познавала.С моя приятелка се престрашихме и отидохме.Изпихме по едно рядко кафе и врачката почна да върти чашата и да мрънка нещо.От всичко ,което ми каза запомних само,че ще се омъжа за мъж в униформа.Тогава си помислих "Оф,егати късмета,да се омъжа за военен  Confused"
Сега моят мъж носи униформа,само че не е с пагони,а с бяла пестилка.
Това ми беше и последния контакт с врачки и гледачки.
Сега изпитвам страх от такива хора и не ми се иска да прибягвам до услугите им.

# 11
  • Мнения: 18
На мен не са ми познавали newsm78

# 12
  • Мнения: 681
Не гледам на кафе,а уж са ми гледали разни познати,които познавали  Crazy Нямам спомен да са ми познали нещо от кафето  Wink

# 13
  • Мнения: 2 388
Гледам и са ми гледали.
Познавали са и не са познавали.

# 14
  • Мнения: 4
Не мислите ли че всички гледачки казват само това което искаме да чуем.Бих казала че са добри психолози и могат така да завъртят нещата че да те накарат да повярваш че са познали.
А ако трябва да ти вземат парите задължително и нещо лошо ще те очаква

Общи условия

Активация на акаунт