Леко петъчна... Последно мъжете харесват ли силикон или не???

  • 15 748
  • 238
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 161
Искали да бъдат възприемани не като сексуален обект,а като мислещи същества.
Е,глупости!Ами моят мъж най-хубаво мисли,когато ми гледа гърдите.

# 46
  • София
  • Мнения: 38 419
Янечек, те затова звездите си сменят имплантите на 3-5 години.

А на устните по принцип не се слага силикон!
Някои идиоти, представящи се за доктори, подлъгаха навремето хората да си сложат силикон в устата и тези хора и до сега не могат да се оправят! Пример - Галя от Сатен, Травестита Графинята и пр.

# 47
  • Мнения: 3 268
Искали да бъдат възприемани не като сексуален обект,а като мислещи същества.
Е,глупости!Ами моят мъж най-хубаво мисли,когато ми гледа гърдите.
Интересно..а моят като ги гледа,спира да мисли. Laughing

# 48
  • Мнения: 2 161
А моят мисли така,както на мен ми харесва.Мисли и разсъждава:добре,съгласен съм,както искаш...

# 49
  • Мнения: 4 300
А моят мисли, но само по определена тематика Mr. Green

Мисля, че ако харесат някоя жена ще им е все тая дали е със силикон или не ( понякога дори съм се учудвала какви очевадни недостатъци не забелязват, както физически, така и "причинени"). Друг е въпросът, че обикновенно след като някой се сдобие с нови цици почва да ги тика в очите на околните по всякакъв начин.

# 50
  • Мнения: 2 070
Попитах. Каза, че е пипал и не му харесвало. Било като плондер - нали все футбол му е в главата, явно за него топките са за ритане, не за мачкане.
На мен ми е все едно, засега си харесвам гърдите и не съм мислила по въпроса за корекции. Не харесвам прекалено млади жени със силикон, приемам корекциите да са когато наистина има нужда.

# 51
  • Мнения: 2 161
Аз знам само,че всички мъже харесват гърди.Също така, всички мъже ще кажат на собствените си жени,че не харесват силикон.

# 52
  • София
  • Мнения: 4 019
Аз знам само,че всички мъже харесват гърди.Също така, всички мъже ще кажат на собствените си жени,че не харесват силикон.

Последното пък защо? Не е казано да каже" Миличко, по-хубави от твоите не съм виждал!" . Но ако казава" Глей, глей, мацата на съседната маса, кви гот'ни цици има!" , що да не каже,че и силиконовите му харесват. Едни цици не струват кой-знае колко, все пак.  Laughing

# 53
  • Мнения: 2 161
Струват,струват.

# 54
  • Мнения: 2 388
Аз знам само,че всички мъже харесват гърди.Също така, всички мъже ще кажат на собствените си жени,че не харесват силикон.

Без да имам логично обснение в момента съм на същото мнение и то от лични наблюдения.
Чуждите ги харесват, обаче на собствените си жени казват, че техните и така са си хубави и със силикон ще ги развалят.

# 55
  • Мнения: 3 268
Силиконът е напълно оправдана интервенция,ако жената няма цици.Имам приятелка,която си сложи силикон ,но не много големи,защото тя е слабичка и нежна.Много добре й седят,ненатрапващо.Аз никога не съм страдала от липса на гърди и силиконът за мен е нещо напълно излишно,но има жени,които са много комплексирани от това,че имат малък бюст.Такива като Андреа обаче,дето вече изглеждат като надути,направо ме отвращават.

# 56
  • Мнения: 3 268
Аз знам само,че всички мъже харесват гърди.Също така, всички мъже ще кажат на собствените си жени,че не харесват силикон.

Без да имам логично обснение в момента съм на същото мнение и то от лични наблюдения.
Чуждите ги харесват, обаче на собствените си жени казват, че техните и така са си хубави и със силикон ще ги развалят.
Ами моето обяснение на това е,че мъжете са ревниви към собствените си жени и не искат мъжете много много да ги гледат с влажен поглед.Не на последно място е и тяхната загриженост за здравето на любимата жена.

# 57
  • Мнения: 2 161
А аз мисля,че ако един мъж каже на жена си,която няма хубави гърди:харесвам гърди със силикон,това ще е нещо ужасно за тази жена.Защо да й казва тогава?Много по-лесно е да е лицемерен и да говори,че силиконовите гърди са ужасни.

# 58
  • Мнения: 3 268
Защо мислиш,че мъж,който не харесва силикон е лицемерен?Трябва да харесва на 100% силикон,така ли?

# 59
  • Мнения: 2 161
Да,определено мисля,че мъжете лъжат за собствено спокойствие.Аз вече много обстойно написах при какви обстоятелства.

Общи условия

Активация на акаунт