Леко петъчна... Последно мъжете харесват ли силикон или не???

  • 15 721
  • 238
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Ние май само си мислим че мъжете не харесват,  но в компании и с колеги когато се зачекне темата става ясно, че почти всички мъже харесват красивите силиконови бюстове....
Аз също като жена ги харесвам - няма какво да си кривим душата стоят много красиво особенно ако всичко е добре подбрано и хирурга си е свършил работата.
Мъжо още преди години си призна без бой, че силиконките му харесват без да си криви душичката. Mr. Green Laughing
Та какво е вашето мнение харесват ли мъжете силиконки или не - говорим за естетически поставени и подбрани имплантанти не някой дини на килограм??? Grinning
Пускам и анкетка.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 787
Харесват  Peace Анкета няма

# 2
  • София
  • Мнения: 38 209
Кой не харесва хубавия и стегнат бюст?
Независимо дали е истински или опериран.

# 3
  • Мнения: 674
Пуснах анкетка ако искате може да отговаряте с 2 опции защото пуснах повече възможности за отговор! Mr. Green Grinning Mr. Green

# 4
  • Мнения: 871
Харесват го как изглежда - хубав, стегнат, голям и тн., но на пипане не е толкова добре Peace

# 5
  • Мнения: 299
Мъжът ми не харесва силиконени цици,поне така е споделял Mr. Green
Лично на мен не ми харесва гледката на идеални цици,стоят ми прекалено изкуствено.Не бих си сложила такова нещо,но с удоволствие бих ги повдигнала малко,че кърменето и гравитацията си казаха думата...  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 006
Кой не харесва хубавия и стегнат бюст?
Независимо дали е истински или опериран.
и аз съм на това мнение, макар че скоро се говорихме с колеги, че май на пипане не е много приятно...

Тука сега трЕбе един мъж поне да даде тон и мнение Peace

# 7
  • Мнения: 3 092
И моят каза че не харесва силикон , защото не стой естествено , но знам ли  Mr. Green

# 8
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
добре изглеждат.

# 9
  • София
  • Мнения: 38 209
Доколкото знам новите импланти са добри и на вид, и на пипане.

# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Херсват. Mr. Green И аз харесвам, но в умерени количества.
И сигурно бих си сложила ако имам финансовата възможност някой ден.  Peace

# 11
  • Мнения: 112
Аз пък не харесвам

# 12
  • Мнения: 2 196
Не обичам да правя изказвания от чуждо име, та ще кажа само моето мнение.
Има силиконови бюстове, които ми харесва как изглеждат. Обаче как да кажа дали ми харесват на пипане, като никоя горда притежателка на заветните кубици не ми е дала да пипна. Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 2 448
Повечето харесват, може би защото вече масово се налага такава визия,залива от екрана.
Аз не бих си сложила (дано никога не ми се налага заради болест  baby_neutral). Страх ме е, а и си имам достатъчно, за да се орезилявам с белези и болка.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 005
Повечето мъже, скоито съм говорила, харесват големи цици. Но почти никой не харесва изкуствени големи цици.  Grinning Абсолютно правилната форма и твърдостта им, които за мен са предимство, не им харесват. Предпочитат по-меки и дори леко поувиснали, но истински, пред силиконовите. Почти всички мъже , с които сме обсъждали темата , го твърдят и не мисля,че има защо да ме лъжат. Аз не се класирам за размер.  Mr. Green
Другото, което ми е много странно е, че повечето мъже разпознават силиконовите безпогрешно. А аз си мислех,че жените повече се вторачват за тези неща.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт