Димитровград - 7

  • 17 936
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Вени, стават и половинки. Peace

# 16
Момичета добър вечер и от мен. Ще имате ли нещо против да ми разкажете малко повече за тези базари, може да успея и аз да помогна.
Да кажа набързо - ще правим базар, още не са уточнени датите, но моля ви събирайте яица.
Ще питам баба и дядо как са с яйцата и игурно ще мога там да съм ви от помощ.
Вени, много е вероятно, защото ние почти цялото лято тука си го изкарахме с малката, защото се подготвяхме за сватбата на девера и етървата. А след това се и прибрахме окончателно засега насам.
Лека вечер.

# 17
  • Мнения: 4 784
А след това се и прибрахме окончателно засега насам.
Откъде, ако не е тайна?  Blush Embarassed

# 18
А след това се и прибрахме окончателно засега насам.
Откъде, ако не е тайна?  Blush Embarassed
От Пловдив. Близо 5 години живяхме там, ама мъжът ми стана тираджия и аз предпочетох да си дойдем към Димитровград да мога да разчитам на майка и на свекървата да ми помагат с детето, че там нямахме никакви роднини.

# 19
  • Мнения: 4 784
Разбирам те, друго си е да има човек на кого да разчита, а и щом мъжът ти отсъства... Да са живи и здрави бабите, да помагат!

# 20
  • Мнения: 648
   Мариянка, поздравления за темата Heart Eyes

Жули, я разпознах по снимките Flutter, идвала си в кабелната, нали!

Днес вече съм убедена за РД на Ивко Heart Eyes, само 30 минути и Катето трябва да подхваща подготовката  bouquet

Хубав уикенд!

# 21
Да Надежда като ученичка много често идвах там, а и след това ама малко по - рядко. Ти да не работиш там ?
Вени, така е да са живи и здрави.

# 22
  • Мнения: 26
Здравейте,момичета bg
Вече сме в снежна България.Трябваше една седмица по късно да си дойдем,но в неделя сме на кръщене и за това избързахме.За моя мъж си беше добре дошло,той милия вече не издържаше.
Тръгнахме от 15градуса и пристигаме на -15 LaughingНе бяхме подготвени coldНо пък Иво е много доволен от снега.
  bouquet

Марианка заглавната страница е страхотна Hug

# 23
  • Мнения: 4 784
betz, добре завърнали се! Ще чакам среща, за да разкажеш за Испания Simple Smile!
Как няма да е щастлив Иво! Сняг в изобилие... Калоян не можем да си го приберем вкъщи днес - голямо щастие да се хвърляш в снега, голямо чудо! А колко се радваше на снежния човек, не е истина!

Кате, честит ви рожденик!Да ви е жив и здрав и много щастлив! Само радост да ви носи! bdbaloni

# 24
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 newsm59  bigdance2 Tada
Честит рожден ден на порасналото момче! Много здраве и усмивки да изпълват детството му!

Добре дошла на Вили Hug Ще се радвам да ви видя! Добре дошла и на Жули! welcome
Да дам пояснение за базарите. Базарите се организират от Фондация "Подари усмивка", с цел подпомагане на деца от социално слаби семейства и деца в риск. Случаите се подават от Отдел Закрила на детето , а вече имаме собствена база данни.  Изработват се сувенири, подходящи за празника - сега за Великден- яйца - издухани, рисувани, обработвани с различни техники, декупажна техника, картички, покривки.... каквото се сетиш още, подходящо за празника. Има много идеи в подфорум ХОБИ.

# 25
  • Мнения: 26
Честит рожден ден на голямото момче Ивайло.
Да е жив и здрав и да расте усмихната дете за радост на мама и тате! nbirthday

Момичета и аз ще се радвам да се видим,но за сега сме в Перник и вече тук ще живеем.
Наталия ще гледам да се включа в базара поне с нещо изработено от нас Peace
Весел ден на всички Hug

# 26
  • Мнения: 648
  Честит рожден ден Ивко Heart Eyes
Пожелаваме му здраве и слънчево детство, все така усмихнат да е за радост на мама и тати!
Наздраве, Кате и Дяка  bouquet

Вили, добре дошли на родна земя, само хубавини ви желая Hug

# 27
  • Мнения: 657
благодаря ви момичета и от името на малкия също,по късно ще кача няколко снимки да видите как е протекъл празника Hug

# 28
  • Мнения: 541
Честит Рожден Ден на Ивко!  bdbaloni happy bd

Пожелавам му безгрижно детство, много усмивки и игри.

Кате чакаме снимки.

Вили добре дошла в България!

Гледам че почти винаги има някой гост или нерегистриран да чете в темата а никой не пише, кой ли е?

# 29
  • Мнения: 568
Честит рожден ден Ивко!Жив ,здрав и весел за радост на мама и тате!

Надеждица пак случи на фотограф newsm10

Дано успя този път и аз да се включа в базара.

Общи условия

Активация на акаунт