Вашите интерпретации пак - с анкета и обяснения

  • 2 855
  • 46
  •   1
Отговори
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Здравейте,
След като Филаделфия отказа да пуска анкета реших аз да го направя (след писмено нейно съгласие) .
и тъй като има твърде неясни като действие думи прилагам кратък речник

онождам - предполага се че действието се развило на село, в гората или някъде далеч от цивилизацията, също така когато се практикува с партньор от тези места, също така се предполага че онождощия е върху онодения.
обладавам - предполага се, че единия се дърпал в началото
правя любов - мистичен акт при който всякакви други категории отпадат.
изплющявам - преди същината е ошамарено дупето или при акта комшиите са чули характерния звук на бързо срещащи се потни тела.
боцкам - явно несъответствие с диаметъра на отговорните елементи. ф(ж) > Ф(м)
праскам - действие с последствия под формата на синини, протривания и др. такива
опъвам - от мъжка гледна точка, опъвам приляга на нещо в кучешка поза коса или други работи, няма значение.
опрашвам - резултата е трайно присъствие на нова персона в семейството.
чукам, секся, еба - стандартна процедура по задоволяване на нагона, без да си давате много зор.
познавам - предполага се, че сте се разбрали имената си на сутринта
шомполирам - когато по време на акта като източник на удоволствието е използвано отверстие, първоначално замислено за друго.

но за следните моля да помогнете в дефиницията
съешавам, съвокуплявам, клецам, рутене, гнявене, ждавене, рендосване, помпане, мърля, изджаскам, пръцам, шибане, лашкане, сексиме, тракам, пецкам, уважават, римбим, шибинг, гъзинг, трещим, дупинг, духане, лизинг, шпакловане


Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 10:33 от Labrador

# 1
  • София
  • Мнения: 2 623
На някой днес му се ядат банани  newsm78
3 петъчни теми не са ли твърде много ???

# 2
  • Мнения: 2 448
Да кажем, че се е случвало да съм изплющяна и изпраскана, но е останало назад във времето.
Отбивала съм и номера в семейния секс, значи - чукам, секся, еба не са ми чужди.
Както и да е вчерашния ми отговор "нежен секс" е единствения, който давам за тогава, когато съм изпитала най голямо удоволствие аз и партньора ми. Да речем, че е правене на секс от любов. Това "правя само любов" не знам какво е, може би да си влюбен в този , с когото правиш секса, обаче да не си допадате в техническите параметри и да се налага магията на чувствата да компенсират.  Laughing
Останалите са напълно извън моята класация и ми извикват по скоро отвратителни усещания, отколкото желание за нещо.

# 3
  • Мнения: 25 558
Уважавам не видях. "Да уважа жената" в смисъл на "да изпълня съпружеските си задължения".  Mr. Green
Съешавам е термин от биологията, махни го.
Съвокуплявам - също. Не са интересни.
Клецам го възприемам малко в стил "заек" . Синоним на "цък-цък-язък!".
Виж, рутене си е сериозна работа - як, здрав, продължителен секс, с пищяща като че я колят кака, от чиито писъци децата сънуват години наред кошмари и психиатрите забогатяват.
Гнявенето на никого не го пожелавам. Хем ми се иска, хем не ми става. Бляк!
Рендосването и помпенето са красноречиви, нямат нужда от обяснение. Само при първия е задължително наличието на двудневна, твърда като четина брада.  Sick
Пръцането е нещо като венозен секс. Е, нали размерът няма значение?  Rolling Eyes
Уф, стига толкова, продължавайте вие.

# 4
  • Мнения: 451
Ако идва от "шомпел", не трябва ли да е "шомполиране"?...

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
шомпул ... корегирано

# 6
  • Мнения: 25 558
ШомпОл. Не си ли ходил в казарма?  Mr. Green

# 7
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
мърля - звучи ми сякаш накрая вместо да го обършеш във пердето, го бършеш в новата и дрешка.

ШомпОл. Не си ли ходил в казарма?  Mr. Green
казваше се шомпул ... но щом настоявате ...

# 8
  • Мнения: 299
Понеже аз допълних шибане в другата тема,би следвало аз да дефинирам Mr. Green- шибане е когато мъжът "наказва" жената с "кожената палка" Mr. GreenЯсно ли е или още не? Joy
И въпрос от мен- каква е целта на анкетата,да се разбере как го правят съфорумците/съфорумките ли? Thinking

# 9
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
разбира се Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 448
И въпрос от мен- каква е целта на анкетата,да се разбере как го правят съфорумците/съфорумките ли? Thinking

Мисля, че е точно това.  Laughing
Което ме навежда на доста асоциации за някои още от вчера, четейки предложенията им.  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 123
Богат е българският език...
За един гол секс тоооолкова синоними.  newsm78

# 12
  • Мнения: 2 448
Явно обогатяването на езика ни е било провокирано от многообразието на сексоправенето при българите.  Laughing

# 13
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
В Дупница казвали "окроквам".  Joy
Добави опция. Laughing

# 14
  • Мнения: 25 558
Дефинирай окроквам, моля?  Blush

Общи условия

Активация на акаунт