Как да се справя с киселините по време на бременност??

  • 34 214
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 475
В началото на 6-ти месец съм, и от две седмици всеки ден имам киселини, като с всеки изминал ден положението става все по-лошо, никога преди не съм имала киселини, когато не бях бременна!Вечерно време имам чувството, че ми се качват до гърлото и всеки момент ще повърна, тази сутрин още от сутринта съм така!! Не ме съветвайте за хлебна сода, тъй като знам, че е много вредна за стомаха! Някакви други изпитани методи, които са съвместими с бремеността??!!!!

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 12:39 от somebody

# 1
  • Мнения: 80
Здравей и аз имах голям проблем със киселините и пиех " Талцид" на мен много ми помогна. Peace

# 2
  • Мнения: 228
изяждах една ябълка   Hands Thumbsup

# 3
  • София
  • Мнения: 1 020
Моя приятелка се спасяваше със сода Peace. И Талцид разбира се.

# 4
  • Мнения: 4 433
Единствено ябълка ми помагаше,имах страшно много и аз Twisted Evil
Също лягах на две възглавници.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 741
На мен ми помагаше само газирана вода,аз от разните там прахчета повръщах.Другото,което можеш да направиш е да наблюдаваш от кои точно храни получаваш киселини и да ги избягваш.

# 6
  • Мнения: 1 740
Само газирана вода, а имах ужасно много киселини .

# 7
  • Мнения: 820
Повече вода, ябълка, талцид.

# 8
  • Мнения: 139
Мен само Талцид ме спасяваше! Пробвайте го Peace

# 9
  • Мнения: 2 110
Избягвай кисело,пикантно и сладко. Храни се честичко по малко. Аз съм против содата и Талцит, все пак си бременна.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 508
Талцидът ме спаси! Аз бях много зле, направо повръщах и ми беше лошо нон-стоп. Един Талцид и всичко минава! Peace

# 11
  • Мнения: 9 814
Този съвет получих от професор гастроентеролог- всеки ден да се пият по две чаши отвара от водата, в която е варено жито.

# 12
  • Мнения: 3 372
Помага Спрайт Peace

# 13
  • Мнения: 498
Повече вода, ябълка, талцид.
при мен това беше решението

# 14
  • Мнения: 4 335
И аз имах много киселини,нищо не ми помагаше напьлно Tired
Но ме облекчаваше газираната вода,мандарини,дьвки.

Общи условия

Активация на акаунт