изцепките на свекито

  • 1 698
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 137
видях 4е има доста теми ''изцепки на татковците'' за мамите и са сме6ни но не видях една за свекървите Party та предлагам аз да запо4на Flutter                                                                         тъи като преносвам ве4е 8 ден с моята свеки си говорим аз и се оплаквам няма ли ве4е да раждам какво става Whistling а тя ми вика: за каде барза6 да си седи там на топло ooooh! ти видя ли времето на вън знае6 ли сега ако роди6 колко ток 6те пла6тате и аз еи тъи #Crazy викам ако иска6 6те си го стискам за лятото  bash :2bash:javascript:void(0);

# 1
  • Мнения: 4 433
Такава подобна тема има в ДиС.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=246354.0

# 2
  • Мнения: 681
Мда,много станаха темите за свекитата  Peace
На моята свеки и ставаше лошо,като оставях дъщеря ми по корем,щяло да и стане нещо или да си изкълчи нещо  ooooh! ooooh! ooooh!

# 3
  • Мнения: 6 274
Има такава тема, и то доста голяма...  Peace

# 4
  • Мнения: 3 157
Свекърва=изцепка.
Към авторката-влез в Дом и Семейство и ще откриеш поне 10 теми за свекървите.

# 5
  • Мнения: 4 070
видях 4е има доста теми ''изцепки на татковците'' за мамите и са сме6ни но не видях една за свекървите Party та предлагам аз да запо4на Flutter                                                                         тъи като преносвам ве4е 8 ден с моята свеки си говорим аз и се оплаквам няма ли ве4е да раждам какво става Whistling а тя ми вика: за каде барза6 да си седи там на топло ooooh! ти видя ли времето на вън знае6 ли сега ако роди6 колко ток 6те пла6тате и аз еи тъи #Crazy викам ако иска6 6те си го стискам за лятото  bash :2bash:javascript:void(0);


Ами да, какво си се разбързала пък ти Joy Joy'


Моата от месец ме врънка да проверя правелили някакво си изследване на бебето като се роди- аз не съм родила де.

# 6
  • Мнения: 9 973
то за мен свекито не е човек по принцип Whistling

# 7
  • Мнения: 3 157
а какво е по принцип?

# 8
  • Мнения: 4 433
Айде не е човек,и аз съм се ядосвала много,но за какво ли....

..ако не са те,кой ще помага,когато ти се наложи...

то за мен свекито не е човек по принцип Whistling

# 9
  • Мнения: 137
само да кажа 4е тази тема е ''с какво ме дразни свекито'' а аз в моята тема имам предвид това което съм и написала изцепките на свекито лафовете и и т.н. Peace

# 10
# 11
  • Мнения: 12 662
видях 4е има доста теми ''изцепки на татковците'' за мамите и са сме6ни но не видях една за свекървите Party та предлагам аз да запо4на Flutter                                                                         тъи като преносвам ве4е 8 ден с моята свеки си говорим аз и се оплаквам няма ли ве4е да раждам какво става Whistling а тя ми вика: за каде барза6 да си седи там на топло ooooh! ти видя ли времето на вън знае6 ли сега ако роди6 колко ток 6те пла6тате и аз еи тъи #Crazy викам ако иска6 6те си го стискам за лятото  bash :2bash:javascript:void(0);

Да, няма такава тема.  Ти си първата, която смята, че свъкърва й е ужасна.  

# 12
  • Мнения: 2 388
Ако мине ден, без тема за "любовта" към свекървата ще си помисля, че пиша вече в друг форум.

Общи условия

Активация на акаунт