Баба Марта бърза,на АВГУСТовите мами мартеница върза!№18

  • 14 226
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 224
Искам да ви се похваля /ама няма да ви черпя, за да не ви отворя апетит/. Имам си първо братовчедче, което се роди тази сутрин. Много съм щастлива!!! Hug
Сега цялата рода казва"Хайде теб чакаме" Embarassed

# 16
  • Мнения: 1 240
Шери, кураж и много сили!  Hug Praynig

# 17
  • София
  • Мнения: 2 681
Шери, присъединявам се и аз към написаното от Лили.
Дано намериш сили да се пребориш с това, което ти се е случило и да гледаш напред.

Деси, ако самото момиче иска тогава го вписвайте така както предлагаш.

Тея, честито братовчедче. Добра разлика си имате. То ще се пада нещо като чичо на твоето детенце, а?!

# 18
  • Мнения: 224
То ще се пада нещо като чичо на твоето детенце, а?!
Ами тя и нашата разлика с майка му е 4 години /като сестра ми е, нищо че се води леля/,
и първото й детенце е по-малко от моята дъщеричка с 2 годинки, така че....да са живи и здрави Peace

# 19
  • Мнения: 304


http://84.238.215.2/cgi-bin/WebAccess/AltID -  нали тук се влиза за проверка на БХС . ?

# 20
  • Мнения: 3 372


http://84.238.215.2/cgi-bin/WebAccess/AltID -  нали тук се влиза за проверка на БХС . ?
точно там

# 21
  • Мнения: 2 374
Пишеш си имената, дата на раждане и дата на взимане на кръв. Преди това влизаш в Проверка онлайн - Алтернативна идентификация. Там са ти резултатите, няма начин.

Пфух, днес ме изнервиха ужасно в Майчин дом. Обяснявам аз, че на ЖК са ми измерили НТ 2,1 мм., а в Майчин дом - 1,8 мм. Генетичката каза - идете сега пак да премерят, доц.Русева, за да преизчислим риска, ако се окаже по-голяма. Отивам, а Русева казва - няма смисъл пак да я меря, не знам си какво-що, половин час се обяснява. По-малко време щеше да загуби ако ме беше прегледала. После изведнъж каза - ела, сега ще ти я изкарам 7,5 мм. Това вече ме изкара извън нерви. Акушерката видя, че ще стане скандал и ми казва "Моля ти се, остави я, тя така си говори". Както и да е. Тя я изкара 1,6 мм. Майната им вече, без извинение. Надявам се, че щом БХС е ок, няма за какво да се шашкам. Ще видим на ФМ.
Биа, аз отидох по-рано. Надявам се и при теб всичко да е ок. И Марков какво каза последно?
Еми то и аз отидх по-рано,ама май пак сме се разминали. Laughingю
Тая,ако бях аз щях да я пребия,изродка как не я е срам бее? ooooh! Важното е,че всичко ти е ок,а кой ти я измери първия път? Hug
Марков каза да отида на 12.02 да ме види пак,ще повторим БХС и,ако резултатите са също толкова добри няма да се наложи амниоцентеза,така ми каза и лекарката от Майчин дом.


Шери миличка прегръщам те силно и се надявам да си силна. Hug Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 9 973
без нерви мацки!Всичко ще е наред!

# 23
  • Мнения: 1 240
Кали, точно тук се проверяват резултатите. Моите още не са готови. Но пък ми казаха, да се обадя другата седмица в сряда.

Лилия, при д-р даскалов сме се засекли, защото моя час беше от 14.00 часа. Чакахме със сестра ми пред кабинета, когато ти излезе.  Laughing Другият път ще се разберем нещо предварително, ако пак ни се засекат часовете.

# 24
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА.дВА ДЕНА БЯХ РАБОТНА И ВИЕ УСПЯХТЕ ДА ИЗПИШЕТЕ ЦЯЛА ТЕМА.вИЖДАМ МНОГО НОВИ МАМИ.дОБРЕ ДОШЛИ   bouquet
Вики ,виждам,че си от Поморие,знаеш ли кога приема доктор Попов,първата бременност той ми я следи и ми позна пола от рано,за това ми се иска сега да отида на един преглед да видим какво ще каже.

# 25
  • Мнения: 4
Тина,незнам но тези дни ще разпитам , аз искам той да ме изражда.Аз ще ходя при Димитрова тази седмица на преглед.Те са невероятен екип с Попов.Ще ти пиша като имам повече инфо  bouquet

# 26
  • Мнения: 735
Момичета, да се запиша и аз в новата тема.Искам да споделя, че тук в Сливен времето е същински кошмар.Духа вятър като за световно.Ходих до магазина за хляб и едва се върнах.Дано при вас да е по-спокойно.
Лек ден на всички!

# 27
  • Мнения: 29
Здравейте, бъдещи мамчета! Сънчо беше писала в предната тема за лекарите, при които си следим бременността - аз съм при д-р Милкана Щерева, преглежда ме в мед. център "Грийнберг". Засега съм доволна и предполагам, че до края на бремеността ще съм при нея. Знам, че работи с Тина Киркова, та евентуално там мисля да раждам.
Иначе за витамините - аз пия по нейна препоръка мултивитамини от началото - вече изпих две опаковки "Центрум Матерна", а сега съм на "О, мами!", но ми се струва, че са с доста бедно витаминно съдържание. Като ги изпия, ще мина на "Хип-натал", а да не заприличам съвсем на ходеща аптека, на пролет смятам да поспра малко с витамините. Laughing

# 28
  • Мнения: 3 010
Шери съчувствам ти най- искрено за изживяването мила  Sad и дано дано всичко мине безболезнено физи4ески и психи4ески за теб.

Момичета някоя пие ли витамини Пренаталhttp://ajona-bg.com/index.php?page=shop.browse&category_id=2 … art&Itemid=26 !ух много добри отзиви и май ще ги поръ4ам

# 29
  • Мнения: 95
Здравейте и от мен!
Шери... кураж и бързо възстановяване, някой скоро беше писал- затваря се врата, но се отваря порта...

За витамините - някой чувал ли е за TOP LEUVRE (или levure) и SUPPLE MAMMAN? Изписаха ми ги, които от тях намеря, но още не съм ходила до аптеката. При предната си пременост никакви витамини не съм пила, лекарката ми беше против всякакви химии, и тогава и сега ям всеки ден много плодове, и така.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт