Баба Марта бърза,на АВГУСТовите мами мартеница върза!№18

  • 14 228
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 196
Перпето честити сини гащи.
Яна-сладурана пощенската ти кутия е пълна и не мога да ти изпратя съобщение.
Хариела и аз имам желание да ходя на лекциите, които организира сп. 9 месеца, но не всички теми са ми интересни. Трябва ли да има предварително записване или директно отивам?

# 286
  • Пловдив
  • Мнения: 67
Zahira™ знам че и да идеш на място никой няма да те върне

# 287
  • Мнения: 521
Буболече, втори път няма да се самоподложа на такъв кошмар. Ще си платя, за да съм щастлива и спокойна.

Трейси, не съм чувала за такъв синдром. Да не са ти поставили такава диагноза?

Не, не, не на мене, една мама има малко детенце и на него са му поставили тази диагноза. И понеже на интернет няма никаква информация, а мамата не говори чешки и не можала да разбере какво точно е заболяването, затова питам, ако някой е чувал. Ако някой има инфо моля да пише.
Аз ще раждам ей така, който се случи  Laughing

# 288
  • Sofia
  • Мнения: 1 710
Захира, ако си харесаш темата, която ще представят трябва да се запишеш предварително на тел. 02/946 13 69 всеки делничен ден от 9ч. до 17.30ч. Програмата можеш да разгледаш в списание "9 месеца" или на адрес www.9m-bg.com. Ако решиш да отидеш обаче, се запиши по-рано, че аз така на някои теми не можах да отида, късно се обадих и нямаше места. Ако някога ходиш, пиши ми на лични, да се видим.  Laughing

# 289
  • Пловдив
  • Мнения: 67
Някоя Пловдивска мама неиска ли да посетим лекцията на 9ти март????
http://www.9m-bg.com/pictures/programa/big/5_Programa155.jpg

# 290
  • Мнения: 60
добър ден как сте дами?

# 291
  • Пловдив
  • Мнения: 67
Невче ние сме добре ти как си???

Хайде всички в Новата тема


КРАЙ НА ТЕМАТА!!!

# 292
Моля , някой да ми даде потребителското име и паролата за албума.

# 293
# 294
  • Мнения: 160
и аз скоро не съм писала.ходих миналата седмица на консултация.аз съм от велико търново,но малчо го родих в плевен и сега пак там при моя си лекар ще раждам.всичко изглежда добре.март месец ще ходя на бхс.май пак ще си имам момченце.искаше ми се една мацка,но каквото и да е,важното да е здравичко. Laughing

# 295

Общи условия

Активация на акаунт