нутри-маг или магнерот

  • 22 455
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
Пила съм магнерот по лекарско предписание., а другото дори не съм го чувала.Консултирай се с Аг -го си.
и аз така

# 16
  • Мнения: 636
хм,значи това,че е 4 пъти по-силен изобщо не е вярно.

Нутри маг съдържа 140 мг. магнезий, магнеротът съдържа 32.8 магнезий.

# 17
  • Мнения: 1 354
Пила съм магнерот по лекарско предписание., а другото дори не съм го чувала.Консултирай се с Аг -го си.


 Peaceи аз съм пила само Магнерот

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз пих Магнерот  Peace

# 19
  • Мнения: 63
На мен ми предписаха Магнерот, за другото - не знам.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз пиех Нутри маг и съм по-доволна.Първо се приемат като брой хапчета по-малко и второ е по еветино като цена.За мен беше важно, че пия по едно хапче на ден а не 6

# 21
  • Мнения: 405
Пиех Магнерич, но за това дали и колко пъти по-силен е от Магне Рот-а мисля, че би могъл да ти каже със сигурност само квалифицирано лице.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

На мен гинеколога  ми го беше предписал нутри мага по схема,Първите три дни приемах по 3 табл дневно, след това   три дни по две  на ден.От седмия ден веднъж дневно

# 23
  • Мнения: 3 157
Магнерот-а не е задължително да се приемат по 6 тб/ден.Всичко е доста индивидуално и гинеколога определя дозата.Между другото виждам,че ти си пила по-големи дози от добавката,отколкото аз от магнерот-а,така че спора за количествата се обезмисля.
Мисля,че за бремнните(а и не само за тях) трябва да е важно това дали пият ЛЕКАРСТВЕНО ВЕЩЕСТВО или някаква добавка,чийто състав не се контролира никъде.Пише си нещо на опаковката,но какво от това,кой може да провери дали е вярно.Незнам дали се сещате-по едно време имаше репортажи за това,че РИОКОЗ всъщност не проверяват какво има вътре във въпросните добавки-те проверяват само кутиите и ако евентуално на кутията пише,че има някоя вредна съставка,то тогава е възможна проверка,т.е.никога.
Лично аз предпочитам магнерот-а,най-малкото заради това,че е лекарство.

# 24
  • Мнения: 793
На мен лекарката ми изписа Нутри-маг. Вече съм на втората опаковка. 90 капсули са в опаковката,3 пъти на ден през 8 часа се приема. Лесно се намира Нутри-маг, странното е че първата опаковк я купих за 54 лева ,а втората я купих от друга аптека за 41 лева. Мисля че разликата е потресаваща newsm78. Предполагам че ще го пия до края на бременноста защото понякога имам болки (не са силни ..но все пак ).

# 25
  • Мнения: 2 274
Еййййййй, защо го нямаше това чудо на медицината преди 3 години  Rolling Eyes, тогава нямаше да се налага да пия от Магнерота по 6- 9 таблетки на ден от третия до деветия месец  Rolling Eyes!

# 26
  • Мнения: 641
Това лекарство наистина направи чудеса с мен.
Аз съм много доволна от него.
Преди 10тина дни отидох да кажа на доки,че кръста и таза буквално ми се цепят от болка,дори и корема ме болеше ниско долу доста,оказа се,че мога да родя всеки момент.
Но понеже термина ми е в началото на март,той ми изписа Нутри-Маг.
И два дни след като започнах да ги пия всичките ми болки просто спряха.

# 27
  • Мнения: 3 157
ангелина_ан ,много страшно ми звучи това.Защо не са ти пуснали просто една банка с магнезий-ефекта е много по-бърз и по-силен от пиенето на тб през устата,Mg се усвоява много по-добре по този начин.

# 28
  • Мнения: 641
Шоколадче не ме стряскай бе мила Моля те.
Кое ти звучи страшно?
Аз сега съм значително по добре,а и нали вече бебето трябва да идва на бял свят ще потърпя още малко. Той всъщност ми предложи да ме вземе при него за ноща за да ме наблюдава,но аз отказах,затова ги пия сега тия хапчоци.

# 29
  • Мнения: 5
включвам се да споделя, че според мен всичко е индивидуално.
пиех магнерот 3х2т, гинеколожката ми спомена за нутри-мага и аз започнах да го пия 3х1, но ефекта от него не беше много добър(продължих да имам чести контракции). Сега отново съм на магнерота 3х2т. и така е доста по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт